Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 29 of 29
Search took
0.04
seconds.
Search:
Posts Made By:
blondu_mm
Forum:
Discutii generale masini
06-02-09, 08:50
Replies:
57
Maşinile care nu se mişcă timp de şapte zile se confiscă
Views:
5,070
Posted By
blondu_mm
Re: Maşinile care nu se mişcă timp de şapte zile se confiscă
o lege care nu se regaseste in nici o tara europeana !!!
daca locuiesti intr-o zona in care nu sunt locuri amenajate de la primarie si pleci in concediu 2 saptamani unde iti lasi masina....
...
Forum:
Discutii generale moto
04-09-08, 13:17
Replies:
7
Ducati Monster 1100 – Spy Shots
Views:
2,056
Posted By
blondu_mm
Re: Ducati Monster 1100 – Spy Shots
Motocicleta reusita, dar mai mergeau cateva retusuri.
Din punctul meu de vedere noul cadru de monster e mai urat decat la modelele 600, 620, s2r...
Oricum acesta nu e predecesorul lui 696....
Forum:
Masini tunate
17-08-08, 18:50
Replies:
20
Audi RS6 by ABT Sportsline
Views:
2,929
Posted By
blondu_mm
Re: Audi RS6 by ABT Sportsline
multi o sa dea peste 100k pentru o masina de familie,
daca vrei sa te convingi da un search pe mobile .de dupa rs6...
eu sper ca peste vreo 3 ani sa am un exemplar in garaj
Forum:
Discutii generale moto
05-08-08, 18:19
Replies:
222
Adio motociclete noaptea, in Bucuresti!
Views:
19,795
Posted By
blondu_mm
Re: Adio motociclete noaptea, in Bucuresti!
intr-o tara europeana nu o sa se interzica motocicletele pe timpul nopti,
sunt persoane care se deplaseaza doar cu motorul.
Sunt deacord sa se ridice talonul pentru tobele neomologate, dar nu cu...
Forum:
LifeStyle & (I)legale & intalniri
16-06-08, 01:36
Replies:
104
filmulete cu hayabusa in bucuresti
Views:
13,699
Posted By
blondu_mm
Re: filmulete cu hayabusa in bucuresti
puya,
interesant ce faci tu acolo,
eu as recomanda sa le faci pe circuit sau oricum in zone cat mai putin populate.
referitor al echipament, sa stii ca la 250 daca lovesti un caine zbori de...
Forum:
LifeStyle & (I)legale & intalniri
16-06-08, 01:21
Replies:
83
Curse ilegale de motociclete
Views:
12,581
Posted By
blondu_mm
Re: Curse ilegale de motociclete
in bucuresti nu prea sunt cures ilegale de moto...
ce vedeti voi prin oras: universitate - victoriei, drumul taberei, casa poporului... sunt niste ture cu motorul pe portiuni libere, iar daca nu...
Forum:
Discutii generale moto
13-05-08, 01:37
Replies:
55
Continua campania "Motociclistii exista in trafic"
Views:
4,930
Posted By
blondu_mm
Re: Continua campania "Motociclistii exista in trafic"
inseamna ca nu-ti cunosti destul de bine masina,
si oricum acea propozitie era ca sa sublinieze faptul ca poti sa ai adrenalina si intr-o masina cu motor de motocicleta :-) , hai nu te simti...
Forum:
Discutii generale moto
13-05-08, 01:25
Replies:
55
Continua campania "Motociclistii exista in trafic"
Views:
4,930
Posted By
blondu_mm
Re: Continua campania "Motociclistii exista in trafic"
alfa,
am comentat postul tau pentru ca nu era adevarat ce ziceai tu acolo..
nu am zis ca-ti iei motor ca e mai ieftin decat masina, am subliniat ca nu e foarte scump (cum spuneia tu)
acum o...
Forum:
Discutii generale moto
12-05-08, 18:32
Replies:
55
Continua campania "Motociclistii exista in trafic"
Views:
4,930
Posted By
blondu_mm
Re: Continua campania "Motociclistii exista in trafic"
mai alfa,
tu bati campii rau cu afirmatiile astea:
- un motor e mai ieftin ca o masina (cu 10k euro iti iei motor super bun, dar cu aceeasi bani nu-ti iei o masina super buna, noua)
- la...
Forum:
Discutii generale moto
12-05-08, 11:37
Replies:
55
Continua campania "Motociclistii exista in trafic"
Views:
4,930
Posted By
blondu_mm
Re: Continua campania "Motociclistii exista in trafic"
important e ca actiunea a fost remarcata,
in presa, tv, internet s-a vorbit destul de mult despre ea.
ale3x82, am intalnit si eu motociclisti pe ploaie dar mergeau pe prima banda incet, cred ca...
Forum:
Discutii generale moto
09-05-08, 19:43
Replies:
55
Continua campania "Motociclistii exista in trafic"
Views:
4,930
Posted By
blondu_mm
Re: Continua campania "Motociclistii exista in trafic"
laur, adevarul nu e chiar asta,
cam 55% din accidente sunt din cauza soferilor neatenti.
celalalt procent este din cauza motociclistilor (45%).
doar ca trebuie mentionat ca foarte multe...
Forum:
Discutii generale moto
09-05-08, 13:52
Replies:
55
Continua campania "Motociclistii exista in trafic"
Views:
4,930
Posted By
blondu_mm
Re: Continua campania "Motociclistii exista in trafic"
bravo pentru campanie,
motocicletele si masinile tunate sunt doua nise mai speciale in trafic,
- raport greutate/cai f bun
- fiecare se baga printre alti participanti la trafic si din cand in...
Forum:
Evenimente Auto
30-04-08, 01:27
Replies:
21
Tallinn Motorshow 2008
Views:
4,096
Posted By
blondu_mm
Re: Tallinn Motorshow 2008
si, daca ma gandesc ami bine cred ca 20%
Forum:
Evenimente Auto
30-04-08, 01:26
Replies:
21
Tallinn Motorshow 2008
Views:
4,096
Posted By
blondu_mm
Re: Tallinn Motorshow 2008
fac pariu ca minim 10 % din fete sunt romance
Forum:
Discutii generale moto
12-04-08, 19:50
Replies:
31
Mars moto de amploare in Capitala
Views:
4,421
Posted By
blondu_mm
Re: Mars moto de amploare in Capitala
bravo pt actiune,
legat de moto si tuning sunt doua 'grupuri' mai speciale in trafic.
cele mai multe accidente de genul: am facut stanga si s-a infipt in portiera, se datoreaza nesemnalizarii...
Forum:
Masini de serie
12-03-08, 14:02
Replies:
96
Noua emblema Dacia la "disectie"
Views:
16,625
Posted By
blondu_mm
Re: Noua emblema Dacia la "disectie"
o emblema mai frumoasa nu au gasit si ei,
e cam urat desfacatorul de bere
Forum:
Masini de serie
30-01-08, 10:46
Replies:
75
Primul BMW X6, surprins necamuflat
Views:
8,640
Posted By
blondu_mm
Re: Primul BMW X6, surprins necamuflat
masina mi se pare urata,
nu are pic de stil, e o combinatie de sport cu suv... dar nereusita.
Q7 si ML-ul il bat de la distanta
Forum:
PROMOTII pe 4TuningRO
27-12-07, 11:06
Replies:
20
Libertate, Senzatie, Distractie = HovPod
Views:
2,873
Posted By
blondu_mm
Re: Libertate, Senzatie, Distractie = HovPod
niste preturi ar fi foarte bine venite
Forum:
Firme Piese Auto
27-12-07, 11:05
Replies:
52
Angel Eyes la 75 dolari kitul !
Views:
3,069
Posted By
blondu_mm
Re: Angel Eyes la 75 dolari kitul !
cele de golf 4 se potrivesc si la bora ?
'gustatorii' de Whisky http://www.ardei-iute.ro/wordpress/?cat=2
Forum:
Firme Piese Tuning
27-12-07, 11:04
Replies:
668
Piese tuning!!!
Views:
80,121
Posted By
blondu_mm
Re: Piese tuning!!!
vreau ca in primavara sa dau o noua imagine borei mele,
ai ceva care sa ma ajute?
'gustatorii' de Whisky http://www.ardei-iute.ro/wordpress/?cat=2
Forum:
Firme Piese Auto
27-12-07, 11:02
Replies:
299
Stopuri cu led, angel eyes
Views:
19,071
Posted By
blondu_mm
Re: stopuri cu led, angel eye,
pentru bora 2001 ai ceva pe stoc?
'gustatorii' de Whisky http://www.ardei-iute.ro/wordpress/?cat=2
Forum:
Firme Servicii Auto
27-12-07, 11:00
Replies:
16
Vulcanizare auto rapida - reparatii anvelope - echilibrari roti
Views:
13,571
Posted By
blondu_mm
Re: Vulcanizare auto rapida - reparatii anvelope - echilibrari roti
pune si tu un pret pentru serviciile oferite,
'gustatorii' de Whisky http://www.ardei-iute.ro/wordpress/?cat=2
Forum:
Jante si Anvelope
07-12-07, 12:35
Replies:
9
VAND SET JANTE+CAUCIUCURI pe 16"
Views:
867
Posted By
blondu_mm
Re: VAND SET JANTE+CAUCIUCURI pe 16"
ai si cauciucuri de iarna?
for fun: http://www.ardei-iute.ro/trucuri.htm :)
Forum:
Firme Jante & Anvelope
30-10-07, 12:59
Replies:
447
Anvelope noi la preturi fara concurenta!!
Views:
47,176
Posted By
blondu_mm
Re: Anvelope noi la preturi fara concurenta!!
m-ar interesa si pe mine 2 x 205/55/r16 de iarna,
merci,
Forum:
Firme Jante & Anvelope
30-10-07, 12:20
Replies:
653
Vand anvelope TOYO(Japan) cu discount
Views:
52,463
Posted By
blondu_mm
Re: Vand anvelope TOYO(Japan) cu discount
poti sa pui o poza cu:
Exista pe stoc 205/55/R16 91H la pretul de 325 RON/buc .
merci,
Forum:
Alte Anunturi Piese
08-10-07, 22:59
Replies:
4
unde gasesc pedale acceleratie
Views:
653
Posted By
blondu_mm
Re: unde gasesc pedale acceleratie
m-am uitat pe bazar la pedalele de RS, nu sunt convins ca se potrivesc - ca am cum sa le montez in locul pedalei actuale
poza a fost luat de pe net, s-ar putea sa fie de bmw, era doar ca sa se...
Forum:
Alte Anunturi Piese
08-10-07, 19:53
Replies:
4
unde gasesc pedale acceleratie
Views:
653
Posted By
blondu_mm
Re: unde gasesc pedale acceleratie
cam asa arata modelul de pedala pe care vreau sa mi-l montez,
a mai facut cineva asa ceva?
Forum:
Alte Anunturi Piese
08-10-07, 19:46
Replies:
4
unde gasesc pedale acceleratie
Views:
653
Posted By
blondu_mm
unde gasesc pedale acceleratie
are cineva idee unde pot gasi pedala acceleratie 'lunga', pt vw bora.
lunga = de exemplu pedala acceleratie de pe golf 5, poti sta cu toata talpa pe ea.
... sper ca se poate monta daca pedala...
Forum:
Comunicate cluburi
01-10-07, 01:28
Replies:
1,134
În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers
Views:
374,439
Posted By
blondu_mm
re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers
Dumnezeu sa-l odihneasca,
condoleante familiei.
Showing results 1 to 29 of 29
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -