Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 29 of 29
Search took 0.04 seconds.
Search: Posts Made By: blondu_mm
Forum: Discutii generale masini 06-02-09, 08:50
Replies: 57
Views: 5,070
Posted By blondu_mm
Re: Maşinile care nu se mişcă timp de şapte zile se confiscă

o lege care nu se regaseste in nici o tara europeana !!!

daca locuiesti intr-o zona in care nu sunt locuri amenajate de la primarie si pleci in concediu 2 saptamani unde iti lasi masina....
...
Forum: Discutii generale moto 04-09-08, 13:17
Replies: 7
Views: 2,056
Posted By blondu_mm
Re: Ducati Monster 1100 – Spy Shots

Motocicleta reusita, dar mai mergeau cateva retusuri.
Din punctul meu de vedere noul cadru de monster e mai urat decat la modelele 600, 620, s2r...

Oricum acesta nu e predecesorul lui 696....
Forum: Masini tunate 17-08-08, 18:50
Replies: 20
Views: 2,929
Posted By blondu_mm
Re: Audi RS6 by ABT Sportsline

multi o sa dea peste 100k pentru o masina de familie,
daca vrei sa te convingi da un search pe mobile .de dupa rs6...

eu sper ca peste vreo 3 ani sa am un exemplar in garaj
Forum: Discutii generale moto 05-08-08, 18:19
Replies: 222
Views: 19,795
Posted By blondu_mm
Re: Adio motociclete noaptea, in Bucuresti!

intr-o tara europeana nu o sa se interzica motocicletele pe timpul nopti,
sunt persoane care se deplaseaza doar cu motorul.

Sunt deacord sa se ridice talonul pentru tobele neomologate, dar nu cu...
Forum: LifeStyle & (I)legale & intalniri 16-06-08, 01:36
Replies: 104
Views: 13,699
Posted By blondu_mm
Re: filmulete cu hayabusa in bucuresti

puya,
interesant ce faci tu acolo,
eu as recomanda sa le faci pe circuit sau oricum in zone cat mai putin populate.

referitor al echipament, sa stii ca la 250 daca lovesti un caine zbori de...
Forum: LifeStyle & (I)legale & intalniri 16-06-08, 01:21
Replies: 83
Views: 12,581
Posted By blondu_mm
Re: Curse ilegale de motociclete

in bucuresti nu prea sunt cures ilegale de moto...
ce vedeti voi prin oras: universitate - victoriei, drumul taberei, casa poporului... sunt niste ture cu motorul pe portiuni libere, iar daca nu...
Forum: Discutii generale moto 13-05-08, 01:37
Replies: 55
Views: 4,930
Posted By blondu_mm
Re: Continua campania "Motociclistii exista in trafic"

inseamna ca nu-ti cunosti destul de bine masina,
si oricum acea propozitie era ca sa sublinieze faptul ca poti sa ai adrenalina si intr-o masina cu motor de motocicleta :-) , hai nu te simti...
Forum: Discutii generale moto 13-05-08, 01:25
Replies: 55
Views: 4,930
Posted By blondu_mm
Re: Continua campania "Motociclistii exista in trafic"

alfa,
am comentat postul tau pentru ca nu era adevarat ce ziceai tu acolo..

nu am zis ca-ti iei motor ca e mai ieftin decat masina, am subliniat ca nu e foarte scump (cum spuneia tu)

acum o...
Forum: Discutii generale moto 12-05-08, 18:32
Replies: 55
Views: 4,930
Posted By blondu_mm
Re: Continua campania "Motociclistii exista in trafic"

mai alfa,
tu bati campii rau cu afirmatiile astea:
- un motor e mai ieftin ca o masina (cu 10k euro iti iei motor super bun, dar cu aceeasi bani nu-ti iei o masina super buna, noua)
- la...
Forum: Discutii generale moto 12-05-08, 11:37
Replies: 55
Views: 4,930
Posted By blondu_mm
Re: Continua campania "Motociclistii exista in trafic"

important e ca actiunea a fost remarcata,
in presa, tv, internet s-a vorbit destul de mult despre ea.

ale3x82, am intalnit si eu motociclisti pe ploaie dar mergeau pe prima banda incet, cred ca...
Forum: Discutii generale moto 09-05-08, 19:43
Replies: 55
Views: 4,930
Posted By blondu_mm
Re: Continua campania "Motociclistii exista in trafic"

laur, adevarul nu e chiar asta,
cam 55% din accidente sunt din cauza soferilor neatenti.

celalalt procent este din cauza motociclistilor (45%).
doar ca trebuie mentionat ca foarte multe...
Forum: Discutii generale moto 09-05-08, 13:52
Replies: 55
Views: 4,930
Posted By blondu_mm
Thumbs up Re: Continua campania "Motociclistii exista in trafic"

bravo pentru campanie,
motocicletele si masinile tunate sunt doua nise mai speciale in trafic,
- raport greutate/cai f bun
- fiecare se baga printre alti participanti la trafic si din cand in...
Forum: Evenimente Auto 30-04-08, 01:27
Replies: 21
Views: 4,096
Posted By blondu_mm
Re: Tallinn Motorshow 2008

si, daca ma gandesc ami bine cred ca 20%
Forum: Evenimente Auto 30-04-08, 01:26
Replies: 21
Views: 4,096
Posted By blondu_mm
Re: Tallinn Motorshow 2008

fac pariu ca minim 10 % din fete sunt romance
Forum: Discutii generale moto 12-04-08, 19:50
Replies: 31
Views: 4,421
Posted By blondu_mm
Re: Mars moto de amploare in Capitala

bravo pt actiune,
legat de moto si tuning sunt doua 'grupuri' mai speciale in trafic.
cele mai multe accidente de genul: am facut stanga si s-a infipt in portiera, se datoreaza nesemnalizarii...
Forum: Masini de serie 12-03-08, 14:02
Replies: 96
Views: 16,625
Posted By blondu_mm
Re: Noua emblema Dacia la "disectie"

o emblema mai frumoasa nu au gasit si ei,
e cam urat desfacatorul de bere
Forum: Masini de serie 30-01-08, 10:46
Replies: 75
Views: 8,640
Posted By blondu_mm
Re: Primul BMW X6, surprins necamuflat

masina mi se pare urata,
nu are pic de stil, e o combinatie de sport cu suv... dar nereusita.
Q7 si ML-ul il bat de la distanta
Forum: PROMOTII pe 4TuningRO 27-12-07, 11:06
Replies: 20
Views: 2,873
Posted By blondu_mm
Re: Libertate, Senzatie, Distractie = HovPod

niste preturi ar fi foarte bine venite
Forum: Firme Piese Auto 27-12-07, 11:05
Replies: 52
Views: 3,069
Posted By blondu_mm
Re: Angel Eyes la 75 dolari kitul !

cele de golf 4 se potrivesc si la bora ?

'gustatorii' de Whisky http://www.ardei-iute.ro/wordpress/?cat=2
Forum: Firme Piese Tuning 27-12-07, 11:04
Replies: 668
Views: 80,121
Posted By blondu_mm
Re: Piese tuning!!!

vreau ca in primavara sa dau o noua imagine borei mele,

ai ceva care sa ma ajute?


'gustatorii' de Whisky http://www.ardei-iute.ro/wordpress/?cat=2
Forum: Firme Piese Auto 27-12-07, 11:02
Replies: 299
Views: 19,071
Posted By blondu_mm
Re: stopuri cu led, angel eye,

pentru bora 2001 ai ceva pe stoc?

'gustatorii' de Whisky http://www.ardei-iute.ro/wordpress/?cat=2
Forum: Firme Servicii Auto 27-12-07, 11:00
Replies: 16
Views: 13,571
Posted By blondu_mm
Re: Vulcanizare auto rapida - reparatii anvelope - echilibrari roti

pune si tu un pret pentru serviciile oferite,


'gustatorii' de Whisky http://www.ardei-iute.ro/wordpress/?cat=2
Forum: Jante si Anvelope 07-12-07, 12:35
Replies: 9
Views: 867
Posted By blondu_mm
Re: VAND SET JANTE+CAUCIUCURI pe 16"

ai si cauciucuri de iarna?

for fun: http://www.ardei-iute.ro/trucuri.htm :)
Forum: Firme Jante & Anvelope 30-10-07, 12:59
Replies: 447
Views: 47,176
Posted By blondu_mm
Re: Anvelope noi la preturi fara concurenta!!

m-ar interesa si pe mine 2 x 205/55/r16 de iarna,

merci,
Forum: Firme Jante & Anvelope 30-10-07, 12:20
Replies: 653
Views: 52,463
Posted By blondu_mm
Re: Vand anvelope TOYO(Japan) cu discount

poti sa pui o poza cu:
Exista pe stoc 205/55/R16 91H la pretul de 325 RON/buc .

merci,
Forum: Alte Anunturi Piese 08-10-07, 22:59
Replies: 4
Views: 653
Posted By blondu_mm
Re: unde gasesc pedale acceleratie

m-am uitat pe bazar la pedalele de RS, nu sunt convins ca se potrivesc - ca am cum sa le montez in locul pedalei actuale

poza a fost luat de pe net, s-ar putea sa fie de bmw, era doar ca sa se...
Forum: Alte Anunturi Piese 08-10-07, 19:53
Replies: 4
Views: 653
Posted By blondu_mm
Re: unde gasesc pedale acceleratie

cam asa arata modelul de pedala pe care vreau sa mi-l montez,
a mai facut cineva asa ceva?
Forum: Alte Anunturi Piese 08-10-07, 19:46
Replies: 4
Views: 653
Posted By blondu_mm
Lightbulb unde gasesc pedale acceleratie

are cineva idee unde pot gasi pedala acceleratie 'lunga', pt vw bora.
lunga = de exemplu pedala acceleratie de pe golf 5, poti sta cu toata talpa pe ea.

... sper ca se poate monta daca pedala...
Forum: Comunicate cluburi 01-10-07, 01:28
Replies: 1,134
Views: 374,439
Posted By blondu_mm
re: În amintirea lui Micutzu', presedintele Midnight Racers

Dumnezeu sa-l odihneasca,

condoleante familiei.
Showing results 1 to 29 of 29

 
- Copyright 2026 4Tuning -