Forum: Oltcit tuning
09-03-08, 15:03
|
|
Replies: 243
Views: 27,062
|
Forum: Zona tehnica Oltcit
30-07-07, 15:19
|
|
Replies: 29
Views: 2,875
|
Forum: Zona tehnica Dacia
27-07-07, 12:13
|
|
Replies: 3
Views: 1,033
dacia nova
ma si eu o intrebare cat costa o dacie nova gti
|
Forum: Discutii generale masini
27-07-07, 12:10
|
|
Replies: 367
Views: 35,393
|
Forum: Dacia tuning
31-05-07, 18:05
|
|
Replies: 85
Views: 15,464
|
Forum: Alte discutii Dacia
17-05-07, 23:48
|
|
Replies: 0
Views: 838
dezmembrare dacia 1300
Atentie !!! dezmembrez dacia 1300 din 78 fr:
-motor franta facut acum cateva luni (motor impecabil)
-cv fr in 4 trepte
-scaune de opel
-bord in stare buna
-3 jenti cu cauciucuri aproape noi...
|
Forum: Masina mea Dacia
20-04-07, 00:56
|
|
Replies: 37
Views: 3,831
Re: Dacia Berlina 1310 Li
Ce sa vedem ma la dacia aia in afara de porcariile alea dp ea si capacele alea de 2 lei ..... mama ce dacie tare ce tunning tare .... ce firma ti-a facut tunningul ? Sa sti si u ceva tuningul nu se...
|
Forum: Alte discutii Dacia
21-03-07, 21:33
|
|
Replies: 1
Views: 823
Injectie pentru Nova GT
am si eu o intrebare pe o nova gt ce fel de injectie merge pusa si la ce bani ma duce toata afacerea ,ca la ce consum am zici ca merg cu avionu nu cu masina:(
|
Forum: TuningDAYS 2007
18-03-07, 23:21
|
|
Replies: 344
Views: 54,470
|
Forum: Masina mea Oltcit
16-03-07, 22:29
|
|
Replies: 292
Views: 28,091
|
Forum: Masina mea Oltcit
11-03-07, 18:26
|
|
Replies: 292
Views: 28,091
Re: A race car is born
am si eu o intrebare se mai fac legale .... ? am inteles de la niste tovarasi de la nsl k nu se mai fac...:sad:
|
Forum: Masina mea Oltcit
08-03-07, 23:19
|
|
Replies: 292
Views: 28,091
|
Forum: Masina mea Oltcit
08-03-07, 00:09
|
|
Replies: 292
Views: 28,091
|
Forum: Masina mea Dacia
11-02-07, 22:40
|
|
Replies: 1,095
Views: 113,708
Re: Berlina B-83-DAC
Am si eu o intrebare daca nu va deranjez se poate monta bord din ala gen supernova pe zambetul lui iliescu din aia cu bord patratos .... si cam cat costa toata distractia?
|