Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 12 of 12
Search took
0.04
seconds.
Search:
Posts Made By:
RawPower
Forum:
Subwoofere auto
06-07-13, 00:43
Replies:
6
vand subwoofer magnat 30 cm 1.5 mil
Views:
690
Posted By
RawPower
Re: vand subwoofer magnat 30 cm 1.5 mil
maine la prima ora vin cu 100 ,ce zici ?;)
Forum:
Masina mea Dacia
18-04-12, 18:40
Replies:
789
Poll:
Kingpin Mobil - Logan 1.8 Turbo
Views:
202,429
Posted By
RawPower
Re: Kingpin Mobil - Logan 1.6 compresor
Hristos a Inviat!
am o intrebare care nu este "up to date" , pe motorul original de logan ,cand sa montat compresorul ,ai pastrat raportul de compresie original? daca nu ,cu cat l-ai scazut?...
Forum:
Anunturi Auto Renault
24-03-12, 23:02
Replies:
7
vand axa came r5 alpine aspirat
Views:
1,481
Posted By
RawPower
Re: vand axa came r5 alpine aspirat
dar p un motor de dacie 1310 ? tot 1.4?
Forum:
Masina mea Dacia
19-02-12, 22:05
Replies:
789
Poll:
Kingpin Mobil - Logan 1.8 Turbo
Views:
202,429
Posted By
RawPower
Re: Kingpin Mobil - Logan 1.6 compresor
am o intrebare ,senzorul de presiune a fost schimbat ? sau este cel de serie? Multumesc aticipat!
Forum:
Dacia tuning
17-12-11, 14:51
Replies:
124
Turbina pe Solenza
Views:
20,787
Posted By
RawPower
Re: Turbina pe Solenza
:)) tu ce incerci sa demonstrezi ,de vorbesti asa de sus? ai vro frustrare cumva? hai k facem offtopic
Forum:
Dacia tuning
17-12-11, 02:14
Replies:
124
Turbina pe Solenza
Views:
20,787
Posted By
RawPower
Re: Turbina pe Solenza
,,face pe ea ink multe chestii,, multam de informatii ,m-ai luminat!
Forum:
Dacia tuning
17-12-11, 02:13
Replies:
124
Turbina pe Solenza
Views:
20,787
Posted By
RawPower
Re: Turbina pe Solenza
cum adica strica tot ceo investit? ,te rog vorbeste mai specific ,k asa mai bn nu mai zici
Forum:
Dacia tuning
16-12-11, 19:36
Replies:
124
Turbina pe Solenza
Views:
20,787
Posted By
RawPower
Re: Turbina pe Solenza
cunosc bine tot thread-ul ,credeam k zici k vgroza si-a scos compresorul
aceeasi masina am si io 1.6 si la vara daca sunt bani vreau sa merg p varianta turbo;)
Forum:
Dacia tuning
16-12-11, 15:53
Replies:
124
Turbina pe Solenza
Views:
20,787
Posted By
RawPower
Re: Turbina pe Solenza
Poftim ? cine sia dat compresoru jos? loganu de 1.6?
Forum:
Dacia tuning
14-12-11, 23:29
Replies:
124
Turbina pe Solenza
Views:
20,787
Posted By
RawPower
Re: Turbina pe Solenza
Sunt de parere k proiectul este realizabil ,nu prea vad rostul complicatiilor pt schimbarea motorului .
O turbina de diesel ar merge ,dece nu? ,,Pt k motorina are arderea cu 200 de grade mai mica...
Forum:
Alte discutii Dacia
21-11-11, 19:55
Replies:
7
Cine a facut remapare logan 1.6 mpi
Views:
6,084
Posted By
RawPower
Re: Cine a facut remapare logan 1.6 mpi
baieti !,cei cu resoftare pe 1.6mpi ,va rog pune-ti mana p telefon intra-ti la cronometru si faceti un 0- 100 si eventual o viteza maxima ,dar un 0 100 e foarte simplu ,ala e cel mai concludent ,nu...
Forum:
Daewoo tuning
15-07-11, 21:15
Replies:
64
Poll:
Capotă Cielo din fibră de sticlă.
Views:
10,934
Posted By
RawPower
Re: Capotă Cielo din fibră de sticlă.
Salut ,eu pot confectiona capote din fibra de sticla , pretul este de 350 lei bucata ,si protbagaje lafel ,scaderea de greutate este in jur de 50-80 % depinde de rezistentza dorita .
Showing results 1 to 12 of 12
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -