Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Emisiuni TV locale (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/128146-emisiuni-tv-locale.html)

bodykits 10-06-09 18:40

Emisiuni TV locale
 
In perioada imediat urmatoare va aparea la postul TV VALEA PRAHOVEI (post ce intra in aceasta luna in grila UPC Ploiesti si imprejurimi, momentan emitand pe zona Campina - Predeal) o emisiune auto dedicata prahovenilor. Emisiunea se va intitula SPEED LIMIT si va avea o difuzare saptamanala in wend + o reluare in cursul saptamanii. Pana aici o sa ziceti ca fac reclama. Poate e adevarat, poate nu. Partea interesanta este ca in aceasta emisiune exista si o rubrica de TUNING, rubrica de cateva minute (5-6) in care va fi prezentata saptamanal cate o masina modificata (asta in cazul in care avem de unde sa le luam). De aceea, ii rog pe cei care vor sa apara cu "jucaria" (aia cu motor, nu va ganditi la prostii) in emisiune sa ma contacteze pe adresa de mail bodykits@bodykits.ro. De asemenea va exista si o rubrica OLD TIME, dedicata masinilor vechi, masinilor de epoca existente in Prahova, iar cei care vor sa se mandreasca cu "babutele", sunt asteptati cu drag.

ALEX_BZN 12-06-09 09:57

Re: Emisiune Auto
 
cred ca sunt ceva masina la noi de prezentat in emisiune...nu multe dar sunt....si old cars o sa se gaseasca...imposibil sa nu fie vreun colectionar ceva in tot judetu:)

bogdan_wrc 12-06-09 10:05

Re: Emisiune Auto
 
ca old...sa va aduc aminte de aceasta masina?
https://forum.4tuning.ro/116-masina-mea-opel/8392-masina-mea-1968-opel-rekord-coupe.html

si ca noi, sunt destule...tre doar sa sa stii unde sa cauti...

riv_gms 12-06-09 11:28

Re: Emisiune Auto
 
Tot sprijinul din partea Echipei Bodykits pentru emisiunea Speed Limit si promovarea sportului cu Motor din Prahova

bodykits 12-06-09 11:57

Re: Emisiune Auto
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_wrc (Post 2401310)
ca old...sa va aduc aminte de aceasta masina?
https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=8392

si ca noi, sunt destule...tre doar sa sa stii unde sa cauti...


daca ai placerea sa vii in emisiune, esti binevenit!masina arata super...felicitari!

riv_gms 12-06-09 12:46

Re: Emisiune Auto
 
Quote:

Originally Posted by bodykits (Post 2401566)
daca ai placerea sa vii in emisiune, esti binevenit!masina arata super...felicitari!

Bogdan , te rugam daca poti sa ne dai si noua datele de contact ale posesorului ; Poate o sa doresti sa apari si tu cu al tau S3 , ce spui accepti

riv_gms 12-06-09 13:43

Re: Emisiune Auto
 
Cateva propuneti

:-Golf 4 kta
-Golf 3
-BmW e30 Turbo bobyMoM
-Olcit
-S3 - GOG
-Cobra 1 ; Cobra 2
-E30 Taxy


Propuneri

shantzu 12-06-09 14:01

Re: Emisiune Auto
 
Nu cred ca o sa aibe vreun viitor emisiunea :lol:

riv_gms 12-06-09 14:12

Re: Emisiune Auto
 
De ce crezi asta Shatzu` ? Crezi ca nu sunt doritori care sa apara pe sticla? eu zic ca....
Aceasta emisiune o sa incerce sa aduca in prin plan Sportul cu motor Ploiestean , dealeri auto , evenimentele auto care se petrec in judetul nostru si multe alte lucruri ...


Nu taiati macaroana pna cand nu fierbe destul ....

ALEX_BZN 12-06-09 14:19

Re: Emisiune Auto
 
pai evenimente auto in judetu nostru nu prea sunt...deci astea pica...decat ca se pot prezenta cateva masini si alea cu adevarat modificate sunt putine....chiar sunt curios....deci crec ca o sa ramana pe idee de prezentari masini ca evenimente nu prea au ce.:(

shantzu 12-06-09 14:23

Re: Emisiune Auto
 
Pai si masinile care le va prezenta ... in vreo 2 luni maxim se vor termina , si or sa inceapa sa prezinte masini care nu sunt chiar modificate si ....

riv_gms 12-06-09 14:25

Re: Emisiune Auto
 
Daca nu sunt "Liniute" si "Patinaj Artistic" inseamna ca nu sunt evenimente auto/moto?
in cateva saptamani 2-3 o sa apara prima emisiune ...

Chelooo 12-06-09 14:27

Re: Emisiune Auto
 
in toate exista un inceput :)
Daca toti ploiestenii gandesc ca alex, atunci e aiurea, pentru ca deaia nu exista viitor.

ALEX_BZN 12-06-09 14:47

Re: Emisiune Auto
 
am zis la al 2 lea post ca e oky...chiar imi doream o emisiune despre masinile din judetul nostru..dar nu prea ai ce prezenta...doar nu ma duc eu cu masina mea:))))...sa fim seriosi....pt o emisiune cum se zice ca o sa fie asta trebuie sa fie masini cu tuning cat de cat extrem,la motor ,ori ca estetica ori performanta in muzica si astea sunt numarate pe degete...cum zice santzu o sa se termine masinile repede si alea care sunt modificate mai slab nu o sa mai atraga atentia la telespectatori si automat emisiunea nu o sa mai fie vizionata.nu o ziceam cu rea intentie dar chiar sunt curios cum o sa mearga treaba...cateva masini modificate avem ,si old cars dar o sa se termine odata si odata...si at ce o sa se intample??asta e intrebarea??

ALEX_BZN 12-06-09 14:48

Re: Emisiune Auto
 
am uitat sa precizez ca pe criza asta nu cred ca o sa mai investeasca lumea asa de mult in masina cum se facea pana acum,si automat nu o sa mai apara masini noi:(


All times are GMT +2. The time now is 01:54.

- Copyright 2024 4Tuning