Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie (https://forum.4tuning.ro/85-arad/79049-aradenii-oradea-wste-3-reprogramat-20-21-septembrie.html)

Trixi 14-09-08 19:21

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
de la ora 10 este deschisa sala pentru public.va asteptam!

tristan 16-09-08 20:11

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
Eu nu pot sa vin... am un mic training la lucru sambata si duminica.

Daci 18-09-08 19:05

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
Naspa tristane. Inseamna ca mai semnezi inca un act aditional la contract cum ca daca pleci in termen de X ani trebuie sa restitui o anumita suma, bla bla bla....Am trecut si eu prin asa ceva si le-am spus ca astept citatia ca am avocatul pregatit...dar nici in ziua de azi nu am primit nimic.
Acuma on-topic: La ce ora plecam (in coloana) cei care suntem spectatori-vizitatori? Propun Duminica 21.09.2008 la 10:00AM in fata Primariei (din Arad, bineinteles, sa nu ma intelegeti gresit :D).

morghen 18-09-08 23:45

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
poate imi pute motorina pana acolo'shi'n'n'apoi....sa vad ce se intampla.

tristan 19-09-08 21:13

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
Pai am semnat deja pe mai multe :)

Sa faceti poze la Oradea.

morghen 19-09-08 22:48

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
ce va fi sambata shi ce va fi duminica ?

brummy 20-09-08 12:45

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
mult succes va doresc la oradea!

P I T 20-09-08 12:53

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
liniutze vor fii?

Daci 20-09-08 16:38

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
Zice-se ca nu vor fi liniute si drifturi. Acuma sa vorbim despre plecare: pai eu voi pleca singur din fata primariei? Voi fi la 10:00 AM acolo si va astept 15 minute (sfertul academic) si apoi am taiat-o. Asta e ultima strigare! O data , de doua ori,.....si maine la 10:15 se va auzi "de trei ori ADJUDECAT". Ok, gata cu gluma, cine doreste sa mergem impreuna ca vizitatori, ne intalnim la 10:00 AM in fata primariei (data 21.09.2008 ).
Am si eu o rugaminte, cine are coordonatele GPS pentru Sala Sporturilor din Oradea? Sa pot sa ajung si eu fara batai prea mari de cap. Va rog! Si nu in ultimul rand: [dau ENTER sa fie pe ultimul rand]
Multumesc!

ar 79 dix 20-09-08 19:24

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
Quote:

Originally Posted by Daci (Post 1765804)
Zice-se ca nu vor fi liniute si drifturi. Acuma sa vorbim despre plecare: pai eu voi pleca singur din fata primariei? Voi fi la 10:00 AM acolo si va astept 15 minute (sfertul academic) si apoi am taiat-o. Asta e ultima strigare! O data , de doua ori,.....si maine la 10:15 se va auzi "de trei ori ADJUDECAT". Ok, gata cu gluma, cine doreste sa mergem impreuna ca vizitatori, ne intalnim la 10:00 AM in fata primariei (data 21.09.2008 ).
Am si eu o rugaminte, cine are coordonatele GPS pentru Sala Sporturilor din Oradea? Sa pot sa ajung si eu fara batai prea mari de cap. Va rog! Si nu in ultimul rand: [dau ENTER sa fie pe ultimul rand]
Multumesc!

daci! la 10:00 ne vedem in fatza la primarie, mergem si 2 si formam noi o coloana!

Daci 20-09-08 19:30

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
Ok, atunci ne vedem la 10:00.

oldschool_boy 21-09-08 09:57

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
1 Attachment(s)
preview:

morghen 21-09-08 19:03

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
10 Attachment(s)
nishte poze.

absstrakt 21-09-08 20:34

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
pfffff ce pericol arata bondaru. abea astept sa ajung acasa sa il vad :D

!41! 21-09-08 22:14

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
ce a evoluat fordu de cand l-am vazut ultima oara .. frumos

dubmaniacks 21-09-08 22:25

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
Cine pune mai multe poze?Din pacate nu am ajuns...

AMBRA 22-09-08 13:19

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
Quote:

Originally Posted by zib3r (Post 1768007)
Cine pune mai multe poze?Din pacate nu am ajuns...

pai asteptam sa puna Dragster .... cu premiile si premiantii ...8) :twisted:
Felicitari si pe aceasta cale ! :-)

iar in rest mai multe poze gasesti aci: :arrow:

https://forum.4tuning.ro/86-oradea/89476-wste-2008-a/page-2.html

Daci 22-09-08 20:14

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
79 Attachment(s)
Poze (din pacate facute cu telefonul):

Daci 22-09-08 20:41

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
1 Attachment(s)
Poza care imi place cel mai mult! Amandoua! Pacat ca nu mi-au iesit mai clare...

AMBRA 23-09-08 00:32

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
nice pictures Daci :-)


poze cu Bondaru Reloaded ;) :arrow:

https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/56185-ext-ford-v6-78-crissdesign/page-4.html

PinkProbeLady 23-09-08 02:29

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
mai multe poze aici :)
https://forum.4tuning.ro/85-arad/7340-fetele-arad-masina/page-53.html

TEKIN 23-09-08 15:21

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
Daci nu ai mai multe poze cu EA :))???

Trixi 23-09-08 17:45

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
EA e Paula ;)

TEKIN 24-09-08 10:50

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
si eu sunt tekin :)

f.intruder 24-09-08 16:20

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
Tare evenimentul de la Oradea
Masini frumoase si fete pe masura
(cred ca si aparatele foto s-au emotionat si au scos multe poze "miscate":lol:)
Felicitari organizatorilor si participantilor ......si fetelor :!:

Trixi 24-09-08 17:49

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
Quote:

Originally Posted by TEKIN (Post 1772958)
si eu sunt tekin :)

zau???:shock:
:lol::lol::lol:

TEKIN 24-09-08 18:09

Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
 
asa cred :PPP


All times are GMT +2. The time now is 05:13.

- Copyright 2026 4Tuning