![]() |
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
de la ora 10 este deschisa sala pentru public.va asteptam!
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
Eu nu pot sa vin... am un mic training la lucru sambata si duminica.
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
Naspa tristane. Inseamna ca mai semnezi inca un act aditional la contract cum ca daca pleci in termen de X ani trebuie sa restitui o anumita suma, bla bla bla....Am trecut si eu prin asa ceva si le-am spus ca astept citatia ca am avocatul pregatit...dar nici in ziua de azi nu am primit nimic.
Acuma on-topic: La ce ora plecam (in coloana) cei care suntem spectatori-vizitatori? Propun Duminica 21.09.2008 la 10:00AM in fata Primariei (din Arad, bineinteles, sa nu ma intelegeti gresit :D). |
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
poate imi pute motorina pana acolo'shi'n'n'apoi....sa vad ce se intampla.
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
Pai am semnat deja pe mai multe :)
Sa faceti poze la Oradea. |
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
ce va fi sambata shi ce va fi duminica ?
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
mult succes va doresc la oradea!
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
liniutze vor fii?
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
Zice-se ca nu vor fi liniute si drifturi. Acuma sa vorbim despre plecare: pai eu voi pleca singur din fata primariei? Voi fi la 10:00 AM acolo si va astept 15 minute (sfertul academic) si apoi am taiat-o. Asta e ultima strigare! O data , de doua ori,.....si maine la 10:15 se va auzi "de trei ori ADJUDECAT". Ok, gata cu gluma, cine doreste sa mergem impreuna ca vizitatori, ne intalnim la 10:00 AM in fata primariei (data 21.09.2008 ).
Am si eu o rugaminte, cine are coordonatele GPS pentru Sala Sporturilor din Oradea? Sa pot sa ajung si eu fara batai prea mari de cap. Va rog! Si nu in ultimul rand: [dau ENTER sa fie pe ultimul rand] Multumesc! |
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
Quote:
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
Ok, atunci ne vedem la 10:00.
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
1 Attachment(s)
preview:
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
10 Attachment(s)
nishte poze.
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
pfffff ce pericol arata bondaru. abea astept sa ajung acasa sa il vad :D
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
ce a evoluat fordu de cand l-am vazut ultima oara .. frumos
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
Cine pune mai multe poze?Din pacate nu am ajuns...
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
Quote:
Felicitari si pe aceasta cale ! :-) iar in rest mai multe poze gasesti aci: :arrow: https://forum.4tuning.ro/86-oradea/89476-wste-2008-a/page-2.html |
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
79 Attachment(s)
Poze (din pacate facute cu telefonul):
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
1 Attachment(s)
Poza care imi place cel mai mult! Amandoua! Pacat ca nu mi-au iesit mai clare...
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
nice pictures Daci :-)
poze cu Bondaru Reloaded ;) :arrow: https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/56185-ext-ford-v6-78-crissdesign/page-4.html |
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
mai multe poze aici :)
https://forum.4tuning.ro/85-arad/7340-fetele-arad-masina/page-53.html |
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
Daci nu ai mai multe poze cu EA :))???
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
EA e Paula ;)
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
si eu sunt tekin :)
|
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
Tare evenimentul de la Oradea
Masini frumoase si fete pe masura (cred ca si aparatele foto s-au emotionat si au scos multe poze "miscate":lol:) Felicitari organizatorilor si participantilor ......si fetelor :!: |
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
Quote:
:lol::lol::lol: |
Re: Aradenii la Oradea WSTE 3 - reprogramat: 20-21 septembrie
asa cred :PPP
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:13. |
- Copyright 2026 4Tuning