Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > Alte evenimente > ITS - 2005 - Constanta

ITS - 2005 - Constanta International Tuning & Sound - Constanta - 14 August 2005

Reply
 
Thread Tools
Old 21-08-05, 03:53   #31
@Nos@

Stage 3
 
@Nos@'s Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 107
Default

Mie mi-a placut foarte mult show-ul!Parerea mea este ca daca esti pasionat adevarat nu te uiti la 10 euro si la cateva sute de km parcursi pentru acest show!
Perfectiunea nu stiu daca exista...asa ca m-am asteptat sa fie unele probleme si absente,dar asta este !


Am si eu o rugaminte!Eu pe la ore 19 am plecat!Poate sa imi spuna si mie cineva ce sa intamplat dupa ora 19 si cam pe la ce ora sa terminat efectiv?

MULTUMESC!
@Nos@ is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -