Mie mi-a placut foarte mult show-ul!Parerea mea este ca daca esti pasionat adevarat nu te uiti la 10 euro si la cateva sute de km parcursi pentru acest show!
Perfectiunea nu stiu daca exista...asa ca m-am asteptat sa fie unele probleme si absente,dar asta este !
Am si eu o rugaminte!Eu pe la ore 19 am plecat!Poate sa imi spuna si mie cineva ce sa intamplat dupa ora 19 si cam pe la ce ora sa terminat efectiv?
MULTUMESC!