Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi > Evolution Crew

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 08-07-05, 23:28   #31
blak
Banned

Stage 5
 
blak's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 783
Default

Nu frate nu ai inteles ceva la faza asta..eu nu am venit cu argumente.. de genul stergel moderatorule postul si scoatel din club..asta chiar nu se face.. in al doilea rand era o opinie... apoi eu nu am facut comparatie intre masini niciodata...
Iar fazele astea mau ofticat... si punct...
Si in fine incheiem subiectul... punct..oricum nu stiu ce te oftici asa ..ti-a zis si john,tc,etc ca loganul nu e cum il crezi tu....si ca are probleme..si sunt mai multe variante la banii astia.. ..oky bv... nu vrei sh e alegerea ta...
Si in ultimul rand momentan nu ai loganul...asa ca nu stiu ce te simti cu musca pe caciula...
blak is offline  
Old 08-07-05, 23:29   #32
blak
Banned

Stage 5
 
blak's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 783
Default

Cum si eu o sa am omega peste 3 luni....
blak is offline  
Old 09-07-05, 00:09   #33
Rolex_Logan

Stage 3
 
Rolex_Logan's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 145
Default

in fine vreau sa incheiem discutia asta ... o sa mai editez un pic postul ala ... k sa nu mai fi asa ofticat
Rolex_Logan is offline  
Old 09-07-05, 00:53   #34
blak
Banned

Stage 5
 
blak's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 783
Default

mda ce sa zici si tu acu...
blak is offline  
Old 09-07-05, 00:54   #35
blak
Banned

Stage 5
 
blak's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 783
Default

Lasal asa cum e...
blak is offline  
Old 09-07-05, 01:01   #36
ZooM-ZooM
Honda Driver

Stage 5
 
ZooM-ZooM's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 2,846
Member of:
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Opel]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"blak\"
Pt Rolex_logan...Nu fac cutii pt masini de carat rosii sau cazane cum este de exemplu loganul... fac decat pe masini normale )
si cand te gandesti ca pe logan se pot face modificari astfel incat sa se auda destul de bine... se pot face cutii...ca vb aia...are portbagajul mare

ps:toata discutia aia de 1 pag juma se putea evita f usor...prea va atacatzi asa..sa mor yo!
Rolex_logan in locu tau as pune accentul pe muzica in masina,nu pe motor (din care nu ai sa scoti in vezi 120 cp...poate doar cu modoficari majore rau,gen turbo,2axe cu came, s.a.m.d),sa fie mai special.
si btw,de permis cand datzi?!
__________________
Vand / Schimb Mazda RX7 - Drift Spec/Project
http://mazda.anunturi-auto.4tuning.r...-11584185.html

Garare / parcare moto pe timp de iarna / frig ! pentru detalii click pe linkul de mai jos !

https://forum.4tuning.ro/567-moto/335...bucuresti.html

fuse si se duse... https://forum.4tuning.ro/127-masina-m...6y8-turbo.html
ZooM-ZooM is offline  
Old 09-07-05, 01:02   #37
ZooM-ZooM
Honda Driver

Stage 5
 
ZooM-ZooM's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 2,846
Member of:
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
[Opel]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"blak\"
Cum si eu o sa am omega peste 3 luni....
ia zee aici despre omega aia? e 1 sau 2? ce motor ai pe ea?poze ceva?!
mie personal imi place masina...nu degeaba au avut nemtzii la politia de autostrada asa ceva
ZooM-ZooM is offline  
Old 09-07-05, 01:25   #38
blak
Banned

Stage 5
 
blak's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 783
Default

Nu am poze... Motor are un motor de BMW de 2500cmc Turbo diesel....
E full Option... exact ca din fabrica..nimik modificat
blak is offline  
Old 09-07-05, 01:25   #39
blak
Banned

Stage 5
 
blak's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 783
Default

Nu am poze... Motor are un motor de BMW de 2500cmc Turbo diesel....
E full Option... exact ca din fabrica..nimik modificat
blak is offline  
Old 10-07-05, 13:11   #40
BabyBlue_EVO

Presedinte Evolution Crew

Stage 5
 
BabyBlue_EVO's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 504
Member of:
[Moderators]
[Evolution Crew]
Default

Hai sa nu ne mai certam Aici totul trebuie sa fie fun shi Buena asha ca va rog sa nu mai saritzi unu la celalalt...
P.S. Am terminat totzi cu bacu shi cu sesiunile shi abia acum suntem shi noi free ne vedem pe strada shi pe forum :P
__________________
BabyBlue_EVO is offline  
Old 18-07-05, 03:57   #41
cls21b_EVO

Stage 5
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,266
Default

Chiar ca ne vedem pe strada si p forum.......bacul eu l am luat .....si e bine...momentan sunt ametit/pilit rau....si am chef de femei si de masini....de sport nu ....MOMENTAN...nu va mai certati ...ca ma enervati .
U Blak gura mai mica ca nu ai de c sa fii tare-n gura....iar u rolex_logan ...mai usor ..cu argumentele ca oricat de bune ar fii tot la fel ramai...Parerea mea...loganul e buuuuuunnn dar nu e cine stie ce...SI GATA !!!!ca nu e loc de astfel de dicutii in situatia de fata...a clubului nostru !!!
cls21b_EVO is offline  
Old 03-08-05, 15:26   #42
No-X-Cape
BMW Driver

Stage 5
 
No-X-Cape's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 359
Default

niiii ma la ei cata cearta...ba fratilor ce draq ma va atacatzi asa ..maine imi iau logan 200 de cai .si va dau pe toti pe spate ...asa ca sa fie caruta de rosii ..ce naiba ne criticam asa parca am avea toti numai clk-uri si m3-uri ...fiecare cu ce poate si ce isi permite ! hai va salut pe toti si va astept la un drag racing :P (nu cu logan) :P
__________________
Viatza e ca hartia igienica .... lunga si folositoare !!!
No-X-Cape is offline  
Old 06-08-05, 22:47   #43
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default

hai sa o lasam mai moale cu cearta.chiar nu are rost.aici ar trebui sa discutam multe chestii legate de bine ,intamplari klumea ,sau peripetii de pe meleagurile noastre sau ale altor tari.numai bine
GABBY_ is offline  
Old 07-08-05, 00:52   #44
cls21b_EVO

Stage 5
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,266
Default

Si inca odata EVOLUTION CREW CONSTANTA graieste bine...bah ce baietii ...tare as vrea sa va cunosc si eu...dar am fost nesimit ...nu de alta dar am fost prin constanta...darrrrrrrrrrrr....
Sper sa ne vedem pe 14 nu baieti?
cls21b_EVO is offline  
Old 07-08-05, 09:16   #45
GABBY_

Stage 5
 
GABBY_'s Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,430
Member of:
[Opel]
Default

aproape sigur ne vom vedea pe 14 si poate seara vom merge prin statiuni pe undeva sau prin oras.va fii miscare mare de tot dupa curse mai ales ca multe cluburi vor mai sta cateva zile pe aici si nu cred ca nu va fii nimic atragator legat de masini.vom vedea noi ce va fii ,imp e sa fim sanatosi si sa ne vedem de treaba noastra.numai bine
GABBY_ is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -