Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi > Evolution Crew

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-07-05, 16:21   #16
blak
Banned

Stage 5
 
blak's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 783
Default

Dar eu le fac din hobby adik nu pt bani
blak is offline  
Old 07-07-05, 16:43   #17
Rolex_Logan

Stage 3
 
Rolex_Logan's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 145
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"blak\"
Dar eu le fac din hobby adik nu pt bani
vreau si eu o incinta facuta de tine tot asa de hobby nu pe bani ... te rog ..
Rolex_Logan is offline  
Old 07-07-05, 17:00   #18
blak
Banned

Stage 5
 
blak's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 783
Default

Apropo cum se auzea incinta ai facuta cu difuzorul de la Kon? ca parametrii nu cred ca i-ai avut..si ai facut dupa ureche cutia...
blak is offline  
Old 07-07-05, 17:01   #19
blak
Banned

Stage 5
 
blak's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 783
Default

Pt Rolex_logan...Nu fac cutii pt masini de carat rosii sau cazane cum este de exemplu loganul... fac decat pe masini normale )
blak is offline  
Old 07-07-05, 17:01   #20
blak
Banned

Stage 5
 
blak's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 783
Default

Daca vii cu o masina normala mai vb
blak is offline  
Old 08-07-05, 14:33   #21
Rolex_Logan

Stage 3
 
Rolex_Logan's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 145
Default

deci sa inteleg k pt tine logan este un fel de OZN sau cum ... sau da-mi exemplu de masina normala ... macar sa stiu si eu ce e aia masina normala ....
__________________
Oricat ai evita radarele politiei tot te va prinde unu mai devreme sau mai tarziu. Fii cu ochii in 4!!!

Renault Clio Symbol Expression 1.4 16v
Rolex_Logan is offline  
Old 08-07-05, 16:41   #22
blowwind
Observator 4tuning

Stage 5
 
blowwind's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,034
Member of:
[Observator 4tuning]
[VW]
[Honda]
[Street Zone]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Rolex_Logan\"
Nu suntem pretentiosi si nici fitosi (asta declara evo crew)
prinurmare ar trebui sa il dati afara pe black din club k va strica firma ...
pt k pana la urma este un atac la persoana ceea ce a facut el acolo ... (cu toate ca o sa o dea la intoarsa ca a fost o gluma si bla bla) rog un moderator sa analizeze cererea mea si sa imi zica daca este normal sa se comporte asa un membru .... Astept raspunsul vostru!
omule...esti praf...mai bine taci ca le faci reclama proasta baietzilor...asa ca ..ciocu mic si nu te mai simti asa de ofensat ca are dreptate blak cu tomberonu`
__________________
pround member of Street Zone
Honda Civic TypeS - VW Polo 1.2 - Subaru Forester 2.5XT - Infiniti FX37S

VAND PEUGEOT 307 CC

VAND SAAB 9-3 1.8t
blowwind is offline  
Old 08-07-05, 18:45   #23
blak
Banned

Stage 5
 
blak's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 783
Default

Auzi domnu Rolex_Logan.... ma scuzi sa iti spun ...dar 1 la mana stii parerea mea si a lui tc(si a lui alt membru din evolution crew)) despre logan... si nu vreau iar sa fiu off-topic sa demonstrez ca loganul este o masina de carat rosii.. nimeni nu a sugerat ca sunt fitos..doar pt ca la masina ta nu ma bag..park parerea ta era ca iti iei un tub sau un subwoofer alpine de 300W si aia e tot..momentan nu inteleg de ce vrei sa ajungi sa iti faci o cutie...totusi logan nu e masina de competitie....nici de linutza cum doresti tu.... sa te duci cu logan cum imi ziceai mie si sa faci un BMW 316 si chiar 318 sa fim seriosi...
Lasand la o parte toate astea.. eu cred ca ne stim destul de bine sa ne permitem glume...
Si lasand la o parte una peste alta nu cred ca ai tu puterea asta sa faci... si ce crezi ca imi face un moderator? totusi tu esti c-am pe dinafara aici in evolution crew...asa ca mai bine dute la alte cluburi sa postezi.....
Si nu am zis ca fac la cineva vreo cutie pe gratis eu fac cutiile pt mine nu fac pentru altii cu bani..ca sa intamplat odata..asta nu inseamna ca fac pt bani cum face zoom zoom.....


Nu vad care e atitudinea ta asa ofensata pt ca fiecare isi exprima parerea este democratie si inainte sa folosesti forumul 4tuning citeste regulile ca ai voie sa spui mai dur ...la anumite persoane ce gandesti,ce crezi,etc
Si ca sa stii nu o dau la intoarsa a fost ce cred si m-am saturat pana peste cap de discutiile cu logan ..orice masina e mai buna ca logan si dacie 1310....
Am terminat ce aveam de spus si pa...
Bafta celoralalti...
blak is offline  
Old 08-07-05, 18:46   #24
blak
Banned

Stage 5
 
blak's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 783
Default

Bravo bey blowwind nici eu nu i-as fi putut spune mai bine :P
blak is offline  
Old 08-07-05, 18:47   #25
blak
Banned

Stage 5
 
blak's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 783
Default

Radule cer si eu sa stergi posturile lui Rolex_logan si ale mele cand ai timp cele care sunt Off-topic....
blak is offline  
Old 08-07-05, 22:09   #26
Rolex_Logan

Stage 3
 
Rolex_Logan's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 145
Default

pana la urma unde vrei tu sa ajungi ... bun nu iti place logan ... bravo tie ... e parerea ta ... da asta nu inseamna ca tre sa faci chestii de genu asta ... zici k ne permitem glume ... da frate da nu in halu asta ca eu nu ti-am facut omega cavou ... o fugi ea ... da la lungime zici ca e dric ... asta asa ca ne permitem glume ... si de unde sti tu ca vroiam neaparat pe logan ... da in fine ... nu mai discutam ... k discutam aiurea ...
Rolex_Logan is offline  
Old 08-07-05, 22:13   #27
Rolex_Logan

Stage 3
 
Rolex_Logan's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 145
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"blowwind\"

omule...esti praf...mai bine taci ca le faci reclama proasta baietzilor...asa ca ..ciocu mic si nu te mai simti asa de ofensat ca are dreptate blak cu tomberonu`
ma esti nebun ... pe cuvantu tau ca sunt eu praf ... a sunt praf pt k imi place o masina romaneasca ... omule e problema ta ... daca tu iti permitzi rols i-ati tu ... eu atata imi permit k sa fie si noua si sa fie si sa mai pot sa mai pun si o folie si un pic de sunet pe ea ... mai gandeste inainte sa vb
Rolex_Logan is offline  
Old 08-07-05, 22:20   #28
blak
Banned

Stage 5
 
blak's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 783
Default

Da? dric..hai sa vedem la versus ce spune lumea...
blak is offline  
Old 08-07-05, 22:26   #29
blowwind
Observator 4tuning

Stage 5
 
blowwind's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,034
Member of:
[Observator 4tuning]
[VW]
[Honda]
[Street Zone]
Default

deci...omule...sa inteleg ca esti nationalist ...in primul rand n`am zis ca nu`mi place loganul...admir foarte multa masina dar dintr`un singur motiv..a reusit sa mai schimbe ceva in design si calitate...ca la fiabilitate e acelasi cacat....in al doilea prin postul meu si acel cuvant \"praf\" m`am referit la reactia ta vizavi de blak...te`ai simtit atat de ofensat de parca ai fi Printzesa si Dacia masina regala...dar daca u nu ai inteles asta..e problema ta!!!cat despre faza \"daca u itzi permitzi rolls i`atzi tu\" nu pot sa zic ca este decat cel mai mare defect in gandire pe care il poate avea un om...daca citesti atent sectiunea CAR STILYING ai sa observi ca 90% di persoane gandesc exact ca tine...daca zici ca nu`ti place masina si ca e KITCH ..se iau totzi de tine cu celebra fraza \"da cu ce masina ai ma ? nu vezi ca nici carnet n`ai\" ... ma rog nu mai continui ca n`are sens...
P.S. Rolex_Logan..keep in touch with reality!!!

P.P.S. il rog pe BabyBlue_EVO sau pe Gratzian sa stearga posturile lui blak , Rolex_Logan si ale mele... dar maine...ca sa citeasca si Rolex_Logan si sa`i dam dreptul sa se apere!!! multumesc
blowwind is offline  
Old 08-07-05, 22:40   #30
Rolex_Logan

Stage 3
 
Rolex_Logan's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 145
Default

nu frate da face special acuma .... stii ... bun recunosc am visat k o sa scot din logan 120 de cai ... dar cand am auzit pretu am zis ca mai bine mai imi iau pe langa logan o alta masina la SH cu care sa alerg ... ideea e alta ... adica una e sa vb intre prieteni si alta e sa vb pe un forum ... nu stiu parerea mea e ca nu se face asa ceva ... si legat de ce ai zis tu ca 90 din sectiunea aia gandesc ca mine ... mai frate ... eu vreau o masina noua ... care are si o garantie de trei ani ... nu e omorata de nimeni ... nu vreau dureri de cap sa imi iau o masina SH k dupaia sa stau sa o repar odata pe luna ... sau cand e sa cumpar o piesa sa imi tremure mana la cati bani dau pe ea ...
Rolex_Logan is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -