Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Crazy Drivers

Reply
 
Thread Tools
Old 29-05-06, 13:48   #31
SiLoTh

Stage 5
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 726
Default Re: Pareri Despre Cursa De La Suceava

Quote:
Originally Posted by KillerB
In primul rand, nu protectia consumatorului se ocupa de chestiunile acestea, ci Fiscul asa ca ciocu' mic!

Dragii mei, intr-adevar, nu au fost bilete, pentru a fost un pic de confuzie la cei de la CCI...
Daca scoteam bilete la imprimanta, nu aveau oricum val. fiscala si nu se puteau deconta oricum. Noi, ca si club, nu avem (inca) personalitate juridica, deci nu putem emite bilEte inseriate.
Stiu ca a fost aiurea, ca doar eu am fost la intrare, cu Vladutzz si cu ADR si noi a trebuit sa suportam toate comentariile idioate ("50.000, pentru ce , sa ma uit la masini? Ce, mai bine stau acasa si ma uit la masina mea din curte, etc...).
A fost pe de alta parte mai bine asa, pentru ca foarte multe cheltuieli la o astfel de cursa sunt nedecontabile, if you know what I mean....
Pe viitor, am gasit o cale de mijloc impreuna cu Stefan, vb la intalnirea viitoare, OK?
am inteles..... imi pare ff rau, dar am venit cu cineva in masina si mi-o facut capu calendar cu biletele.. si am pus si eu ca -
SiLoTh is offline   Reply With Quote
Old 29-05-06, 14:23   #32
St3FaN

Stage 5
 
St3FaN's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 476
Default Re: Pareri Despre Cursa De La Suceava

ei nah ce sa le zic si la astia cu aeroportu lor le murdarea parcarea cu urme de cauciuc !
St3FaN is offline   Reply With Quote
Old 29-05-06, 14:37   #33
KillerB

Stage 4
 
KillerB's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 227
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Pareri Despre Cursa De La Suceava

Cred ca le-a fost mai degraba teama de vreun incident neplacut...Stiti si voi ce reputatie au cei pasionati de curse/tuning, in general...Iti spun eu cum se gandesc : "o gashca de copii fara minte, cu masina lu' tata, inconstienti, omoara vreun spectator, vitezomani, etc"
__________________


membra Crazy Drivers

Es fließt durch meine Venen
Es schläft in meinen Tränen
Es läuft mir aus den Ohren
Herz und Nieren sind Motoren

Benzin...
KillerB is offline   Reply With Quote
Old 29-05-06, 14:43   #34
St3FaN

Stage 5
 
St3FaN's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 476
Default Re: Pareri Despre Cursa De La Suceava

cred ca mai degraba din motive de siguranta dupa cele intamplate pe la alte curse( nu de la suceava )
St3FaN is offline   Reply With Quote
Old 29-05-06, 15:26   #35
PoToS

Stage 5
 
PoToS's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,052
Member of:
[Crazy Drivers]
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Pareri Despre Cursa De La Suceava

Quote:
Originally Posted by KillerB
Cred ca le-a fost mai degraba teama de vreun incident neplacut...Stiti si voi ce reputatie au cei pasionati de curse/tuning, in general...Iti spun eu cum se gandesc : "o gashca de copii fara minte, cu masina lu' tata, inconstienti, omoara vreun spectator, vitezomani, etc"
cred ca asta e motivul...ca de..urme lasa si avionul la aterizare..
PoToS is offline   Reply With Quote
Old 29-05-06, 17:07   #36
Mantus_a
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
Mantus_a's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 312
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Pareri Despre Cursa De La Suceava

Quote:
Originally Posted by KillerB
Cred ca le-a fost mai degraba teama de vreun incident neplacut...Stiti si voi ce reputatie au cei pasionati de curse/tuning, in general...Iti spun eu cum se gandesc : "o gashca de copii fara minte, cu masina lu' tata, inconstienti, omoara vreun spectator, vitezomani, etc"
exact asa vorbeau... i-am auzit "din greseala" ca aveau ceva de comentat pe tema asta dar sincer nici nu mi-o pasat destpre chestia asta
Mantus_a is offline   Reply With Quote
Old 30-05-06, 07:47   #37
robertzelr

Stage 2
 
robertzelr's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 49
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Pareri Despre Cursa De La Suceava

SCUZATIMA PENTRU OFFFFTOPIC CA NARE NICI O LEGATURA CU , CURSA : cu cine trebuie sa vorbesc in urmatoarea problema?....am o fata in bacau care a auzit de clubul nostru si ar vrea sa devina membra.....domnisoara...pardon, doamna este cu adevarat crazy: are un Hunday pe care din 190 nu il scoate....apropo o sa avem la urmatoarea cursa o femeie participanta care dupa parerea mea o sa rupa tot...credetima! stefane astept un raspuns!
robertzelr is offline   Reply With Quote
Old 30-05-06, 07:49   #38
robertzelr

Stage 2
 
robertzelr's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 49
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Pareri Despre Cursa De La Suceava

REFERITOR LA CURSA...STATI FLEX...MULTI MIAU ZIS CA LEA PLACUT SI CA VOR VENI DE FIECARE DATA.....PAREREA MEA: cursa a fost super reushita.....dau nota 10 cu minus pentru ca trebuie sa tinem cont si de unele probleme care au existat....
robertzelr is offline   Reply With Quote
Old 30-05-06, 08:54   #39
KillerB

Stage 4
 
KillerB's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 227
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Pareri Despre Cursa De La Suceava

(OT~ Sorry)Cred ca fata respectiva ar tb sa ia leg cu baietii din Bacau...Stii ca acolo exista o foarte puternica grupare Crazy...Sa discute cu ei mai intai de toate ca-s mai aproape si e mai simplu decat prin intermediari. Sa-si faca user pe forum si sa-l contacteze pe Aleks, OK?

Nu mai posta pe toate topicurile acelasi mesaj, pls...

Ce nu a mers foarte bine la cursa, say it, ca de asta e facut topicul asta si orice sugestie poate ajuta pe viitor.
KillerB is offline   Reply With Quote
Old 30-05-06, 09:03   #40
ovidiubosch

Stage 1
 
ovidiubosch's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 11
Default Re: Pareri Despre Cursa De La Suceava

trimite shi mie filme ...
ovidiubosch is offline   Reply With Quote
Old 30-05-06, 15:35   #41
PoToS

Stage 5
 
PoToS's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,052
Member of:
[Crazy Drivers]
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Pareri Despre Cursa De La Suceava

Quote:
Originally Posted by robertzelr
REFERITOR LA CURSA...STATI FLEX...MULTI MIAU ZIS CA LEA PLACUT SI CA VOR VENI DE FIECARE DATA.....PAREREA MEA: cursa a fost super reushita.....dau nota 10 cu minus pentru ca trebuie sa tinem cont si de unele probleme care au existat....
ce nu a mers bine..? vrem si noi sa stim..si in fond daca vrei sa o luam asa..perfectiunea nu exista, dar totusi...lucrurile au decurs bine fara pb si incidente.
__________________
Viata are prioritate! Stop accidentelor!
Club Crazy Drivers Romania
Opel racing . . .

masina mea ex...: https://forum.4tuning.ro/116-masina-m...stra-opel.html

My new car :https://forum.4tuning.ro/116-masina-m...stra-opel.html
PoToS is offline   Reply With Quote
Old 30-05-06, 19:08   #42
HellBoy
Crazy Drivers Members

Stage 3
 
HellBoy's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 151
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Pareri Despre Cursa De La Suceava

a ieshit foarte bine cursa... pacat de domnii politzishti care nu prea au lasat sa se faca cerculetze shi altele... in rest nota 10
HellBoy is offline   Reply With Quote
Old 31-05-06, 15:11   #43
PoToS

Stage 5
 
PoToS's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,052
Member of:
[Crazy Drivers]
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Pareri Despre Cursa De La Suceava

Quote:
Originally Posted by HellBoy
a ieshit foarte bine cursa... pacat de domnii politzishti care nu prea au lasat sa se faca cerculetze shi altele... in rest nota 10
si care stateau tintiti pe numerele de la masina..cele din suceava ups
PoToS is offline   Reply With Quote
Old 31-05-06, 15:22   #44
semecristian
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
semecristian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 724
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[LANCIA]
Default Re: Pareri Despre Cursa De La Suceava

Quote:
Originally Posted by PoToS
si care stateau tintiti pe numerele de la masina..cele din suceava ups
Da? De fapt de ce ma mira, am vazut treaba asta si pe Baneasa cand am fost... Si toti care intrau ca participanti, ori isi mascau numerele cu banda scotch neagra, ori isi puneau numerele de la clubul din care faceau parte )
__________________

`93 Lancia Thema 2.0i 16V TURBO LX 148kw
Objects in the mirror no longer matter.
semecristian is offline   Reply With Quote
Old 31-05-06, 15:25   #45
PoToS

Stage 5
 
PoToS's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,052
Member of:
[Crazy Drivers]
[Opel]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Pareri Despre Cursa De La Suceava

Quote:
Originally Posted by semecristian
Da? De fapt de ce ma mira, am vazut treaba asta si pe Baneasa cand am fost... Si toti care intrau ca participanti, ori isi mascau numerele cu banda scotch neagra, ori isi puneau numerele de la clubul din care faceau parte )
da..numai ca la noi nu toti au facut asa..majoritatea nu aveau numerele acoperite. am vazut ca atunci cand era A3-ul la start(heparu) se tot uita dupa numar numai ca nu prea vedea.. si la ceilalti..oricum nu i-am pazit sa vad ce fac ei..i-am vazut din intamplare
PoToS is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -