Dragii moshului (sau ma rog, ai babei

), da cine credeti voi ca ne da una bucata aeroport asa, fara o tzara de pila? Ca trebe' sa puna cineva si o vorba buna ca sa nu ne jupoaie dl Asmarandei de banutzii pe care oricum nu prea ii avem...
CCI-ul organizeaza in aceeasi perioada Salonul auto Suceava si asa ne putem lega de trebshoara asta fara sa intram cu clubul in faliment... Capisci?