|
View Poll Results: e bine ca avem un loc lejer de discutii?
|
desigur
|
  
|
76 |
69.09% |
bineinteles
|
  
|
34 |
30.91% |
29-05-06, 16:28
|
#1321
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,051
Member of: [Crazy Drivers] [Opel] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
oke..nu`i graba, numai sa nu uiti:P
|
|
|
29-05-06, 18:41
|
#1322
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 853
Member of: [Crazy Drivers]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
poate nu ati observat dar Crazy Drivers e prima la postari la sectiunea Cluburi
https://forum.4tuning.ro/173-cluburi.html
|
|
|
29-05-06, 18:48
|
#1323
|
|
Crazy Drivers Members
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 312
Member of: [Crazy Drivers]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
Quote:
|
Originally Posted by Zerofast
|
DA ASTA DIN CAUZA CA MODERATORII NOSTRI NU ISI FAC TREABA SI NU STERG POSTURILE INUTILE ... IN STAREA IN CARE E ACUM SECTIUNEA C D ESTE PUTIN CAM HAOTICA SI DACA INCERCI SA CAUTI CEVA PE SECTIUNEA ASTA ITI IA CAM JUMATATE DE ORA SA GASESTI  (dar macar aici sa fim primii)
|
|
|
29-05-06, 21:09
|
#1324
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 726
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
tin sa anunt ca detin un hub de dc++ 24/24 (REAL!!!!) cu parola la intrare, si de astea.. deci sambata voi face propunerea.. aceasta poate fi hubul cd. vb mai multe sambata daca va place ideea
|
|
|
29-05-06, 21:33
|
#1325
|
|
Crazy Drivers Members
Stage 3
Join Date: May 2006
Posts: 151
Member of: [Crazy Drivers]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
ideea e geniala...shi nici garda nu poate intra ... marfa
|
|
|
29-05-06, 21:34
|
#1326
|
|
Banned
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 977
Member of: [Crazy Drivers] [DACIA] [FORD]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
Nu intrati pe huburi cu share mare ca e posibil sa va treziti cu politia la usa.
|
|
|
29-05-06, 21:42
|
#1327
|
|
Crazy Drivers Members
Stage 3
Join Date: May 2006
Posts: 151
Member of: [Crazy Drivers]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
mai rau...sar putea sa le oferiti shi o cafea fara sa shtiitzi de ce au venit  cum s-a intamplat in Iashi ...
|
|
|
29-05-06, 22:23
|
#1328
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,123
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
ii asteptam si le spun daca vor sa joace un cplinm la multiplayer daca eu castig plateste el amenda
|
|
|
30-05-06, 07:34
|
#1329
|
Stage 2
Join Date: Mar 2006
Posts: 49
Member of: [Crazy Drivers]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
cu cine trebuie sa vorbesc in urmatoarea problema?....am o fata in bacau care a auzit de clubul nostru si ar vrea sa devina membra.....domnisoara...pardon, doamna este cu adevarat crazy: are un Hunday pe care din 190 nu il scoate....apropo o sa avem la urmatoarea cursa o femeie participanta care dupa parerea mea o sa rupa tot...credetima! stefane astept un raspuns!
|
|
|
30-05-06, 12:14
|
#1330
|
|
Crazy Drivers Members
Stage 3
Join Date: May 2006
Posts: 151
Member of: [Crazy Drivers]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
cu cei din bacau  sau sta in suceava?
|
|
|
30-05-06, 15:02
|
#1331
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2005
Posts: 373
Member of: [Crazy Drivers]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
Quote:
|
Originally Posted by robertzelr
cu cine trebuie sa vorbesc in urmatoarea problema?....am o fata in bacau care a auzit de clubul nostru si ar vrea sa devina membra.....domnisoara...pardon, doamna este cu adevarat crazy: are un Hunday pe care din 190 nu il scoate....apropo o sa avem la urmatoarea cursa o femeie participanta care dupa parerea mea o sa rupa tot...credetima! stefane astept un raspuns!
|
intra pe forum ? ce stii de ea?
|
|
|
30-05-06, 15:18
|
#1332
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,051
Member of: [Crazy Drivers] [Opel] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
daca pui hub ..mai greu tinem legatura cu altii. totusi..vb sambata la intalnire.
|
|
|
30-05-06, 18:55
|
#1333
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 726
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
daca vreti puteti intra si pe mirc, /server bucovina.skee.ro , este tot 24/24 e pe linux, indiferent in ce timp al zilei intrati (doar sambata va fi putin cazut cred, ca va fi mutat langa geam). serverul are o configuratie de 750 mhz duron, 128 rami (curand 256, poate chiar 512) 30 gb ( se poate face si oleak de hosting) Fedora Core 5 , tot la zi . serverul este al meu, dar nu il tin acasa. in prezent pe el este alt administrator ( Skee ). avem pe el un internet de 30 k/s... deci presupun ca e destul de bun pt ce e facut..
|
|
|
31-05-06, 15:07
|
#1334
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,051
Member of: [Crazy Drivers] [Opel] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
Quote:
|
Originally Posted by SiLoTh
daca vreti puteti intra si pe mirc, /server bucovina.skee.ro , este tot 24/24 e pe linux, indiferent in ce timp al zilei intrati (doar sambata va fi putin cazut cred, ca va fi mutat langa geam). serverul are o configuratie de 750 mhz duron, 128 rami (curand 256, poate chiar 512) 30 gb ( se poate face si oleak de hosting) Fedora Core 5 , tot la zi . serverul este al meu, dar nu il tin acasa. in prezent pe el este alt administrator ( Skee ). avem pe el un internet de 30 k/s... deci presupun ca e destul de bun pt ce e facut..
|
mai Siloth..eu nu prea cred ca o e idee asa de buna cu mircul asta..cel putin din dpdv-ul meu. Doar sa faci un ftp:// unde sa facem upload la filme..poze..si tot ce aveam de la curse...bineinteles cu parola si user..care e usor de facut, se configureaza din ftp->option->user->etc
|
|
|
31-05-06, 15:46
|
#1335
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 726
|
Re: cafeneaua membrilor crazy drivers
|
|
|
|
|