Quote:
|
Originally Posted by costica
Va salut pe toti am si eu o intrebare ,,,, sambata la ce ora ne intalnim si unde ?
|
Sambata la 7:30, maxim 8 seara, langa prefectura la fantana arteziana cu bile. Asa am inteles de la Stefan, asa va spun si voua. Intalnirea de la ODN nu mai are loc.