Quote:
|
Originally Posted by \"2fastboy\"
decoamdata sunt singurul membru Crazy  din Timisoara incerc sa strang tot mai multi am prieteni cu masini faine si sunt de treaba o sa va anunt ..... fac o lista cu membri din Timisoara !
yeyeye BE CRAZY!
|
zii si mie ce masini \"faine\", nu de alta dar sa vedem ce concurenta avem aici in tm

. siii...pe cand organizati prima intalnire?

vreau sa vad si io lista cu membrii din tm. gud lak