Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Suceava

Reply
 
Thread Tools
Old 25-08-05, 08:04   #76
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

Nu prea imi dua seama care este treaba cu el. Ca peste tot numai de rau scrie.
SV-05-YBG is offline   Reply With Quote
Old 25-08-05, 10:39   #77
SiLoTh

Stage 5
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 726
Default Re:

nu pot sa imi dau seama ce e cu el, mie imi place la nebunie
SiLoTh is offline   Reply With Quote
Old 25-08-05, 11:09   #78
charlie

Stage 1
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 21
Default

dak vb de bmw lu negru api ala e frumos...ma gandeam k vb de bmw ala a lui vet...ala e super naspa mie nu imi place
charlie is offline   Reply With Quote
Old 25-08-05, 11:19   #79
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

Mai Charlie intelege nijte lucruri :
1. nu te baga in seama dak nu jtii despre ce se vb ... mai ales cand vine vorba de critici .
2. critici un BMW
3. critici o mashina destul de faina .... poate omul vrea sa mai puna ceva pe mashina aia poate nu o lasa asha .. dar asta nu inseamna k e najpa ... e o mashina la care viseaza multi
4. dak ai ceva de criticat inseamna k tu poti mai bine ... deci arata cu ce esti mai bun (nu spun asta cu rautate dar asta e adevarul)
__________________
This here is Opel country ... On a quiet day you can almoast here de VW rusting and falling apart ...
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 25-08-05, 11:38   #80
SV-05-YBG
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
SV-05-YBG's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,961
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[Toyota]
Default

subscriu la ce a scris Low_Ridah
SV-05-YBG is offline   Reply With Quote
Old 25-08-05, 14:19   #81
sv-84-ADR

Stage 3
 
sv-84-ADR's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 159
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

cum pot fi unii oameni
sv-84-ADR is offline   Reply With Quote
Old 25-08-05, 14:42   #82
Nitr0

Stage 5
 
Nitr0's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 373
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

saracu` l-ati speriat gata.. nu mai posteaza in veci
Nitr0 is offline   Reply With Quote
Old 25-08-05, 16:37   #83
charlie

Stage 1
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 21
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Low_Ridah\"
Mai Charlie intelege nijte lucruri :
1. nu te baga in seama dak nu jtii despre ce se vb ... mai ales cand vine vorba de critici .
2. critici un BMW
3. critici o mashina destul de faina .... poate omul vrea sa mai puna ceva pe mashina aia poate nu o lasa asha .. dar asta nu inseamna k e najpa ... e o mashina la care viseaza multi
4. dak ai ceva de criticat inseamna k tu poti mai bine ... deci arata cu ce esti mai bun (nu spun asta cu rautate dar asta e adevarul)
da ce unde scrie k nu am voie sa imi dau cu parerea???..si mai ales la un jaf de bmw care sunt f naspa...si dak aia e masina faina ....eo in locul lui ii dadeam foc...
charlie is offline   Reply With Quote
Old 25-08-05, 18:53   #84
slater

Stage 3
 
slater's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 97
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

Nu inteleg de ce va chinuiti sa'i explicati unui copchil ce inseamna un tuning performant ,cu gust ,ca nu are rost !
El o s-o tina pe-a lui .Charlie decat sa bagi mana in chilotei mai bine pui mana pe un volan .
slater is offline   Reply With Quote
Old 25-08-05, 20:42   #85
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default

ma charlie sincer... tu ce masina ai ca sa potzi critica un om care si-a facut masina cum vrea el! sa te vad cu un bmw ultimu tip tunat, sau vreun mertzan, daca bmw nu iti plac! inca odata te intreb ce masina ai tata??
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 25-08-05, 20:44   #86
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default

asta e invidie 100%, ii e ciuda ca el nu poate si altu poate!! nu mi se pare bmw lu ovidiu nashpa! nush cine a zis ca multzi viseaza sa aiba asa o masina!



p.s vad ca in ultimu timp cam multzi care probabil nu au masina si le este ciuda fac comentarii!!
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 25-08-05, 21:20   #87
c&o_tuning

Stage 5
 
c&o_tuning's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 904
Default RE

Mai Charlie ,pararea mea e ca tu trebuie sa mai dai la sapa sa strangi si tu vreo 15000 de euro(asta daca ai sa reusesti vreodata)apoi iti ei un bmw sau oricare alta masina si sa ti-o tunezi cum vrea muschiul tau.de astia ca tine e plina lumea ,sa critici e foarte usor ,fa si tu ceva sa vada lumea daca tot esti asa destept.jantele alea(rotile asa cum le spui tu au fost vreo 600euro)costa mai mult decat trabantul la care poti sa visezi tu.fi mai atent pe vitor si tine minte o vorba de la mine. DACA VULPEA NU AJUNGE LA STRUGURI SPUNE CA SUNT ACRI.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	s4010027_187.jpg
Views:	474
Size:	147.5 KB
ID:	38661  
__________________

racing team is in my blood,it is a part of my life
cotuning@yahoo.com
c&o_tuning is offline   Reply With Quote
Old 25-08-05, 21:56   #88
charlie

Stage 1
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 21
Default Re: RE

Quote:
Originally Posted by \"c&o_tuning\"
Mai Charlie ,pararea mea e ca tu trebuie sa mai dai la sapa sa strangi si tu vreo 15000 de euro(asta daca ai sa reusesti vreodata)apoi iti ei un bmw sau oricare alta masina si sa ti-o tunezi cum vrea muschiul tau.de astia ca tine e plina lumea ,sa critici e foarte usor ,fa si tu ceva sa vada lumea daca tot esti asa destept.jantele alea(rotile asa cum le spui tu au fost vreo 600euro)costa mai mult decat trabantul la care poti sa visezi tu.fi mai atent pe vitor si tine minte o vorba de la mine. DACA VULPEA NU AJUNGE LA STRUGURI SPUNE CA SUNT ACRI.
Mai c&o tuning dupa cate jtiu eo pe masina mai mult de 6000 nu ai dat pe ea...fata a fost varza si spatele si jantele alea sunt 110 euro si k sa iti arat si eo ce masina am k sa nu vb atat...pacat k nu o poti sa o vezi...dar poate o sa vin cu ea acasa....si nu tre sa trag la sapa sa imi cumpar un bmw...am bani de 3 k ale tale dak chiar te intereseaza...sorry
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	interior_237.jpg
Views:	565
Size:	38.9 KB
ID:	38662   Click image for larger version

Name:	fata_237.jpg
Views:	552
Size:	46.8 KB
ID:	38663   Click image for larger version

Name:	1._184.jpg
Views:	629
Size:	43.8 KB
ID:	38664  

charlie is offline   Reply With Quote
Old 25-08-05, 21:58   #89
charlie

Stage 1
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 21
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"slater\"
Nu inteleg de ce va chinuiti sa'i explicati unui copchil ce inseamna un tuning performant ,cu gust ,ca nu are rost !
El o s-o tina pe-a lui .Charlie decat sa bagi mana in chilotei mai bine pui mana pe un volan .
haha ce glumet!!..copchil you are stupid??...am pus mane pe volan de la 4 ani
charlie is offline   Reply With Quote
Old 25-08-05, 22:29   #90
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default

Wa tot nu intelegi ...... ejti picat din luna ... nu ne intereseaza banii tai ... shi nici pe departe mashina ta .... nu te inteleg ce naiba ai cu mashina omului ... k tu ai un golf II ..poate GTI ...shi ai ushi tip Lamborghini cine te crezi ... .... a shi asa ca sunt nervos am sati mai zic ceva dulce ... mashina ta seamana cu multe alte golfuri shi jetta ... altceva mai creativ nai gasit
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -