Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO) (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/5733-foto-masini-tunate-suceava-exlusivitate-foto.html)

c&o_tuning 02-06-05 19:34

FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
6 Attachment(s)
PUTETI ATASA AICI FOTO CU MASINILE VOASTRE.

c&o_tuning 04-06-05 20:39

FOTO CU MASINI DIN SUCEAVA
 
4 Attachment(s)
bmw e 36.e inca in lucru nu este gata in totalitate.

c&o_tuning 04-06-05 20:44

FOTO CU MASINI DIN SUCEAVA
 
3 Attachment(s)
MY FIRST GOLF.

c&o_tuning 06-06-05 18:51

Opel vectra A
 
6 Attachment(s)
Opel vectra A. MADE BY C&O
MASINA E FACUTA LA NOI SI E DE VANZARE.ATASEZ CEVA FOTO CU EA SI CEVA DETALII.
AN FABR:1995
OPTIUNI:
-INCHIDERE CENTRALIZATA.
-GEAMURI ELECTRICE
-OGLINZI ELECTRICE
-TRAPA ELECTRICA
-SCAUNE RECARO
-JANTE ALUMINIU
-ABS,SERVO
-DUBLU AIRBAGS
-MOTOR 1,8 INJECTIE MONO PUNCT
PRET:5500 EURO USOR NEGOCIABIL.
MAI MULTE RELATII LA TEL:0744883754

IS 18 BOG 26-06-05 11:08

mama mia da ce de-a tuning in dacia asta ..... cum o recunoaste-ti pe strada ? :))

kit a la' \"riejer\" ? :))

glumeam :) bafta manilor.

Heparu_Boy 26-06-05 15:20

Eu am vb acolo masini din suceava nu stiu daca a ta este din suceava !!

c&o_tuning 26-06-05 20:55

re
 
colegule fara suparare ,masina ta e mai buna ptr marfa ai face mai multi bani asa decat sa o postezi pe un site cu masini tunate.dacii ca a ta e plina lumea ,fa si tu ceva modificari la ea si apoi posteaz-o pe forum .ok?

TND--TEAM 01-07-05 22:57

dute ba frate acasa cu jaful ala de dacie nu ai vazut mai sus tuning , am mai auzit una tuning pe dacia ciubota :lol: :lol: :lol: :lol:
si daca stii ssa citesti acolo se pun doar masini din sv si eu vad ca tu esti din dh

Gratzian 02-07-05 02:30

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"TND--TEAM\"
dute ba frate acasa cu jaful ala de dacie nu ai vazut mai sus tuning , am mai auzit una tuning pe dacia ciubota :lol: :lol: :lol: :lol:
si daca stii ssa citesti acolo se pun doar masini din sv si eu vad ca tu esti din dh

chiar nu e deloc nevoie sa ai atitudine jignitoare

helljackbt 02-07-05 19:37

MINORILOR
 
Mai Yonut21 tu ai probleme cu capu !! Bun, ai cazan de masina si esti mandru de el dar asta nu inseamna ca trebuie sa bagi aceleasi poze la fiecare topic !!


1.nu ai mila de masina aia???
2.Tu cu cine te intreci in spatele blocului ??(cu biciclisti ??)
3.TU ai cumva in spatele blocului pista de raliu ??
4.Da vecinii tai nu te dau in gat ???


Quote:

Deocamdata nu am ce tuna pentru ca sunt minor... eu am postato ca sa ma bag si yo in seama cu masina lu` taicamiu care o conduc in spatele blocului... dar acu` nu mi-o mai da pentru ca am facut un accident in alta masina si a fost naspa si belea... cand am sa am 18 ani o sa ma cunoasca lumea... iti promit ca voi participa la curse si mi-o voi tuna k-lumea.
5.bai copile las-o mai moale !!! tu estu infractor de pe acuma ? pai cand ajungi la 18 ani, ei dacia ta, papuc, si zbori dracului intr-o curba cand vrei sa depasesti un LOGAN !!!!

6.cand iti ei permis iti arat eu meserie cu un iveco! ca sa fie utilitara la utilitara !!!

Pe undeva nu este vina ta ca esti bolnav dar administratori acestui forum ce fac dorm ???
BAI OAMENI BUNI VOI NU II SPUNETI NICMIC LU ASTA CAND VEDETI CA UNA DOAU ISI BAGA DACIA TUNATA ???



IN REST LASATI VORBA SI PUNETI POZE CU MASINI DIN SUCEAVA

SV-05-YBG 04-07-05 07:42

Stiu ca este numai o Dacie. Omul este mandru cu ea. Asta este. Nu cred ca are rost sa ii sterg posturile. Sper sa isi dea seama singur, iar din discutiile de pana acuma sper ca a inteles cum sta treaba.

Ce este deranjant este ca povesteste ce a facut el in spatele blocului, fara a avea carnet.

Low_Ridah 04-07-05 12:52

Cum a facut Yonut21 pot sa fac si eu .. :D sa pun poza cu Kadettu lu tata pe Forum dar nu ar fi ceva special , ce asha poate toata lumea sa puna poza cu masina lu tata , nu zic nik bravo lui ca isi iubeste masina si e mandru de ea , dar nu stiu ce sa zic :?: aici este un site cu masini modificate nu un site cu utilitare ....

TND--TEAM 08-07-05 20:40

Re:
 
Quote:

Originally Posted by \"Yonut21\"
K am inteles si nu mai sariti pe mine!

:chainsaw: :pistoles: :bat: :2gun: 4YOU YONUT21 :headache: :peace:

golf II 09-07-05 21:56

4 Attachment(s)
my car

TND--TEAM 09-07-05 23:27

sincer nu stiam ca asta e masina ta si ca ai fost la cursa la sv , e faina fratevreau sa spun ca sa cam uitat lumea dupa ea chiar si yo :lol:


All times are GMT +2. The time now is 09:49.

- Copyright 2024 4Tuning