haha

))))) de la ce te-ai luat ?
flt e la 20 km de sv deci is tot de langa sv ......
nu am nici o impresie d tn k nu te stiu dar la cum ai rsp la mesaju ala e cam parere de rau

)
baietii din sv sunt grozavi

, momentan am avut o sg sansa sa merg sa ma int cu ei, si vreau sa spun ca mi-au depasit asteptarile