Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Suceava

Reply
 
Thread Tools
Old 22-10-08, 22:39   #121
Low_Ridah

Stage 5
 
Low_Ridah's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,248
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

In viitorul apropiat se va fac si o mica intalnire de noapte intrun weekend pt o plimbare de seara la noi pe trotuar paici ..o sa anuntam pe fiecare ..cine are de venit ..are ..baietii din Iasi o sa astepte cu tenisii in picioare pregatiti .. ..Sa fie asa o mica revansa .... sa ne auzim cu bine
__________________
This here is Opel country ... On a quiet day you can almoast here de VW rusting and falling apart ...
Low_Ridah is offline   Reply With Quote
Old 30-10-08, 21:16   #122
B 08 YIN

Stock
 
B 08 YIN's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 7
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

saracu robert cum trimite el mesaje de nebun
dak au venit baietzii din iasi degeaba e de *** faza mai ales ca robert cere si confirmari deobicei
B 08 YIN is offline   Reply With Quote
Old 30-10-08, 22:02   #123
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

welcome aline ) na asta este.. se mai intampla si din astea... dar ar fi trebuit sa se anunte ca nu se mai face nik... asta este.. oricum noi va asteptam in iasi oricand ) baietii asteapta sa pape niste masini noi poate vb cu baietii si va organizati si veniti intr-o seara in vizita pe aici
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 30-10-08, 22:07   #124
B 08 YIN

Stock
 
B 08 YIN's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 7
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

azi e prima data cind scriu aici si nu stiu care si cine sinteti iar in iasi chiar nu am avut nici o tangenta pina acuma decit la raliul iasului unde m-am dat la teste cu mihai leu insa vin dak e ceva misto cit despre curse...pina nu imi pun un ambreiaj sport la masina nus ce sa zic dar tinem legatura pe aici
B 08 YIN is offline   Reply With Quote
Old 31-10-08, 08:54   #125
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

eu unu sunt din sv ) deci nu am treaba cu iasiu dekt p partea cu faculta.. las ca poate ne int diseara sau p maine si vb mai multe
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 31-10-08, 09:35   #126
B 08 YIN

Stock
 
B 08 YIN's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 7
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

da-ti-mi si mie niste detalii despre voi cine sinteti si ce conduceti sa va recunosc prin oras ca habar nu am ce si cum in afara de stefan robert si inca vreo 2.ms
B 08 YIN is offline   Reply With Quote
Old 31-10-08, 11:14   #127
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

eu-s tipu ala mai grasut cu ursuletu sv 89 kmk
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 31-10-08, 12:45   #128
Klez

Stage 3
 
Klez's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 119
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Quote:
Originally Posted by B 08 YIN View Post
da-ti-mi si mie niste detalii despre voi cine sinteti si ce conduceti sa va recunosc prin oras ca habar nu am ce si cum in afara de stefan robert si inca vreo 2.ms

Si eu cu un Mitsu Pajero, primul model, mai patrat, in 2 usi. E imposibil sa nu ma recunosti. Masina e curata doar 3 zile pe luna. nr(doar pe spate): SV 03 FSM
Klez is offline   Reply With Quote
Old 31-10-08, 13:25   #129
Auto Detailing

Stage 3
 
Auto Detailing's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 165
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Quote:
Originally Posted by KAmikazee2005 View Post
eu-s tipu ala mai grasut cu ursuletu sv 89 kmk
=)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Auto Detailing is offline   Reply With Quote
Old 31-10-08, 16:59   #130
B 08 YIN

Stock
 
B 08 YIN's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 7
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

adevarul e ca stau si ma gindesc jur dak stiu ce e de discutat in suceava pentru dezvoltarea comunitatii)
mai bine facem niste bani ca sa avem despre ce sa discutam dupa)
pe bune dak nu pt ca masinile bune cu citeva exceptii din pacate sint la niste baietzi care nu au nici cea mai vaga idee ce e cu ei iar cei pasionati nu prea au cu ce
baiatul cu leon galben 4X4 e pe aici sau honda albastra MDA?
si tu alin ce rizi cind se prezinta baietzii?vezi poate vin sa imi faci un detaling pt iarna asa de control...)
B 08 YIN is offline   Reply With Quote
Old 01-11-08, 01:39   #131
Matrixul

Stock
 
Matrixul's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 8
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Daca tot vorbiti de mine de zor de cateva zile macar fiti seriosi si nu aberati. In seara cand au venit din iasi KMK si cu Mishu EBO la cel mult 40 de minute dupa ce le-am trimis mesajul de convocare , din lipsa de confirmari am retrimis la toata lista mesajul de anulare. Din peste 20 de sms-uri trimise am primit mai mult de 15 negative pe motive cum ar fi : "am masina in service", "sunt obosit" , "nu am cu cine chiar daca vin", "ma doare putin burta", etc.
Mesajul despre care se tot discuta si care se pare, a creat o adevarata revolta in lumea automobilistica din Iasi, a fost trimis doar catre Mishu EBO, care se nimereste a fi in lista mea de contacte din telefon. Faptul ca el se afla in Iasi si ca nu a primit al 2lea mesaj de anulare si ca la randul lui s-a gandit sa invite inca 2-3-4 colegi sa alerge catre Suceava este strict problema lui (lor). In cazul in care aveam de gand sa organizez ceva la nivel mai mare de Mun. Suceava, anuntam din timp, stabileam aici sau prin convorbiri telefonice dar in nici un caz prin sms.
Imi pare rau daca s-a inteles gresit de catre altii dar a fost primia data cand am trimis acel mesaj colectiv si catre Mishu. Deci, prin urmare si in consecinta blame it on him. Cei care au primit mesajele de la mine stiu bine ca ma chinui de mai bine de o luna sa ii adun pe toti si de fiecare data se gasesc cel putin 50% sa se scuze din diverse motive, si treaba se amana sau anuleaza.
Sorry inca o data si dragul meu Mishu, din cate stiu parca am si avut o convorbire telefonica dupa acele mesaje prin care ti-am zis ca s-a ANULAT dar tu ai insistat cu ideea. Problema e ca tu si KMK oricum urma sa veniti in Suceava weekendul ala dar ... no comment. Cam atat si o dunga. Bafta.

Last edited by Matrixul; 01-11-08 at 01:41.
Matrixul is offline   Reply With Quote
Old 01-11-08, 10:11   #132
B 08 YIN

Stock
 
B 08 YIN's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 7
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

pina la urma nu cred ca e nimeni asa suparat lobe asa ca sa ne relaxam putin da?)
aseara eram rupt de oboseala ms de mesaj
B 08 YIN is offline   Reply With Quote
Old 01-11-08, 10:50   #133
SV25MBN
Chevrolet Driver

Stage 5
 
SV25MBN's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 3,181
Member of:
[Opel]
[CHEVROLET]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Cel mai tare e KMK cu descrierea care si-a facut-o
SV25MBN is offline   Reply With Quote
Old 01-11-08, 12:45   #134
Matrixul

Stock
 
Matrixul's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 8
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Nu era vorba de aseara Alin. Ma refeream la seara cu "scandalul". Nu e nimeni suparat sau nervos dar ma activez psihic atunci cand vad ca se abereaza la adresa mea chiar daca unii nici nu au legatura cu subiectul asa cum spuneai si tu mai sus.

Are timp toata lumea sa se calmeze o perioada cat sunt ploile si iarna. Asa ca sa se mai "dezvolte putin comunitatea suceveana" (ca despre asta se vorbeste in threadul asta) si la rece o perioada.
Ne vedem pe strazi.
Matrixul is offline   Reply With Quote
Old 01-11-08, 14:23   #135
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

pai dak asa ma stie toata lumea ) cum vrei sa ma descriu ) aline u dc razi dracule


SI pt domnu ala cu tirbushonu ) ma stai calm ca nu e nimeni suparat... na dak s-a int sa nu primim mesaj inapoi asta este deci chill oricum va asteptam in iasi ) :P aveti grija de voi
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -