Nu era vorba despre persoana sau .....nush ...ce vorbitzi aici ....ce si cum sa inteles k eu numi dau seama ...mam chinuit sa inteleg de ce e neliniste ...dar nu e nimic logic ....
ideea e k nush cati sunt din Campulung din comunitate...cred k sunt cativa

....
Maf....Crazy Drivers ( CD ) nu are nici o legatura cu counitatea 4tuning

...
va rog sa nu va certati pe forum

....Respect si numai bine