imi pare rau sa spun asta dar in legaturile cu intalnirile de la suceava am o parere proasta.am fost anuntat de mai multe ori prin sms de catre robert cu hyundai-ul ca se fac ceva intalniri si ceva "actiune" in suceava,dar fiind in iasi nu prea am apucat sa vin.aseara (21.10.200

am fost chemat iarasi ,si am hotarat sa vin de la iasi sa ne intalnim si am fost rugat sa mai vin cu cineva din iasi,si am venit cu inca 2 masini din iasi!imi pare rau sa o spun, dar se pare ca a fost o mare teapa,am pierdut si timp,si niste bani,pentru ca am venit degeaba din iasi si nu s-a mai tinut nimic,si mai mult de aatat imi pare rau ca i-am chemat pe baietii din iasi,care chiar aveau ce arata.acu ne-am facut din nou o parere proasta in fata altora...