Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Suceava

Reply
 
Thread Tools
Old 23-09-08, 10:29   #106
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,799
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Drept ...asa trebuie porcedat....asteapta tot grupu dupa unu singur!!! Gaseste el fdrumu spre Iasi. Deci undeva in jur de ora 9:00 in Tg Frumos
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 26-09-08, 10:23   #107
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Intrucat s-a modificat programul intalnirii de sambata de la iasi, trebuie sa ajungem mai repede. Am stabilit ca la ora 6 cel tarziu 6:30 sa plecam din suceava. Locul de intalnire este Metropolitan la ora 6:00 va asteptam. Comunicati va rog si celorlalti
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-08, 12:12   #108
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,799
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

La fel si Piatra va pleca mai repede...astfel incat sa ne incadram in Program ; ne vdedem pe traseu
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 07-10-08, 14:32   #109
alxscc

Stage 3
 
alxscc's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 112
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Salut.De cand a plecat Stefan, intalnirile au cam murit prin Suceava. Oare ce mai face SV-05-YBG ???
alxscc is offline   Reply With Quote
Old 07-10-08, 18:16   #110
Mantus_a
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
Mantus_a's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 312
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

dar cu cine sa mai faci intalniri??? eu cu vladimir si juniorul cu traby am mai ramas in suceava
Mantus_a is offline   Reply With Quote
Old 07-10-08, 18:36   #111
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

pai puneti osu la treaba si faceti si voi rost de lume )
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 07-10-08, 20:01   #112
Klez

Stage 3
 
Klez's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 119
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Eu unu cu Nellu Runner am tot pus osu` la treaba sambata seara cand restul lumii chefuia...
Klez is offline   Reply With Quote
Old 07-10-08, 20:49   #113
alxscc

Stage 3
 
alxscc's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 112
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Quote:
Originally Posted by KAmikazee2005 View Post
pai puneti osu la treaba si faceti si voi rost de lume )
uhh. da ce e miting...si trebuie sute de oameni. Noi astia mai peste 30 de ani :P ne-am gandit sa dam sanse tinerei generatii...sa se afirme. asa ca asteptam ceva de la aripa tanara a tuningului . Ce zici de asta ??
alxscc is offline   Reply With Quote
Old 07-10-08, 20:54   #114
Klez

Stage 3
 
Klez's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 119
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Zic ca o sa ai de asteptat... Sigur, cor mai emigra cativa tzarani obositi din jurul sucevei. Vor veni sambata seara cu manelica la maxim din difurile prafuite din carton, vor da o raita de faleza cu privirea de bou pe fata, dar macar isi vor etala "home made tuning-urile"...
Eu imi fac propria faleza printr-o padure pe undeva, mai ales ca vine iarna indata, numa bine...

Last edited by Klez; 07-10-08 at 20:57.
Klez is offline   Reply With Quote
Old 08-10-08, 01:38   #115
Auto Detailing

Stage 3
 
Auto Detailing's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 165
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Quote:
Originally Posted by alxscc View Post
Salut.De cand a plecat Stefan, intalnirile au cam murit prin Suceava. Oare ce mai face SV-05-YBG ???
DUpa ce l-ai turnat la Secu de l-au bagat astia la Jilava, acu te intrebi unde e? Am banuit de la inceput ca vrei sa ajungi presedinte in locul lui si sa devii un mic Fidel Castro in Suceava
__________________
Programări cosmetică auto Cluj-Napoca , polish si tapițerie interioară la numărul : 0751.315.155

Pentru detalii vizitați : www.autodetailing.ro
Auto Detailing is offline   Reply With Quote
Old 08-10-08, 11:26   #116
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

) teroristilor )
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 08-10-08, 11:36   #117
alxscc

Stage 3
 
alxscc's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 112
Thumbs up Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Quote:
Originally Posted by Auto Detailing View Post
DUpa ce l-ai turnat la Secu de l-au bagat astia la Jilava, acu te intrebi unde e? Am banuit de la inceput ca vrei sa ajungi presedinte in locul lui si sa devii un mic Fidel Castro in Suceava
)) De fapt as prefera sa fii tu presedinte...si eu sa (te) mani(pulez) din umbra. Nu e vina mea ca Stefan s-a indragostit. De fapt, sunt alaturi de el :P...
alxscc is offline   Reply With Quote
Old 09-10-08, 21:06   #118
Mantus_a
Crazy Drivers Members

Stage 5
 
Mantus_a's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 312
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

pai daca vreti sa iesim si sa ne stim mai bine asta e numarul meu de telefon : 0741587764

sau nah puneti si voi numerele voastre de tel sa vedem poate revigoram putin suceava
Mantus_a is offline   Reply With Quote
Old 10-10-08, 13:33   #119
Klez

Stage 3
 
Klez's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 119
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Ca bine spui. Vladimir - 0745.91.31.61

De meserie "Impotmolitor sef", la fiecare iesire in teren trebuie sa raman impotmolit...it`s a must.

Serios acuma...haideti fratilor sa ne adunam si noi ca m-am saturat sa imping masina de unu singur...
Klez is offline   Reply With Quote
Old 22-10-08, 11:31   #120
maxx4you

Stage 5
 
maxx4you's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 524
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

imi pare rau sa spun asta dar in legaturile cu intalnirile de la suceava am o parere proasta.am fost anuntat de mai multe ori prin sms de catre robert cu hyundai-ul ca se fac ceva intalniri si ceva "actiune" in suceava,dar fiind in iasi nu prea am apucat sa vin.aseara (21.10.200 am fost chemat iarasi ,si am hotarat sa vin de la iasi sa ne intalnim si am fost rugat sa mai vin cu cineva din iasi,si am venit cu inca 2 masini din iasi!imi pare rau sa o spun, dar se pare ca a fost o mare teapa,am pierdut si timp,si niste bani,pentru ca am venit degeaba din iasi si nu s-a mai tinut nimic,si mai mult de aatat imi pare rau ca i-am chemat pe baietii din iasi,care chiar aveau ce arata.acu ne-am facut din nou o parere proasta in fata altora...
maxx4you is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -