Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Suceava

Reply
 
Thread Tools
Old 07-07-08, 13:43   #91
semecristian
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
semecristian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 724
Member of:
[Crazy Drivers]
[PARTICIPANT CURSE]
[LANCIA]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Colegii, ce ziceti mai facem o intalnire intr-o duminica, sau sambata ? acu cand e cald.. poate mergem si la un gratarel ceva.. Ce ziceti ?
semecristian is offline   Reply With Quote
Old 07-07-08, 13:47   #92
SV25MBN
Chevrolet Driver

Stage 5
 
SV25MBN's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 3,174
Member of:
[Opel]
[CHEVROLET]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Daca se organizeaza o intalnire din asta.. vine cineva? Sau doar vorbele de ei?
SV25MBN is offline   Reply With Quote
Old 07-07-08, 14:01   #93
Nitr0

Stage 5
 
Nitr0's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 373
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

mai bine vorbim pe mess despre asta ca nu stiu cati dintre noi mai intra pe 4tuning... sau mai bine la telefon )
Nitr0 is offline   Reply With Quote
Old 07-07-08, 14:09   #94
SV25MBN
Chevrolet Driver

Stage 5
 
SV25MBN's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 3,174
Member of:
[Opel]
[CHEVROLET]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Aici pot afla si unii useri care nu au mai fost pana acum si nu au id`urile sau numerele voastre de telefon
SV25MBN is offline   Reply With Quote
Old 07-07-08, 15:04   #95
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

MBN vezi ca este un topic unde sunt id-urile... foarte multi membrii de la noi din club nu mai intra pe 4t... de aceea cel mai bine e sa facem o intalnire intr-o zi... in care sa stabilim ca in data de x la ora y ne intalnim toti la locu z ca sa merem la un gratar...


P.S. nu sunt vorbe in vant... oricum mai rar o sa vezi gratare ca la CD )
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 10-07-08, 10:54   #96
St3FaN

Stage 5
 
St3FaN's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 476
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Quote:
Originally Posted by KAmikazee2005 View Post
P.S. nu sunt vorbe in vant... oricum mai rar o sa vezi gratare ca la CD )

asa ca asta : https://www.youtube.com/watch?v=k4wnHeN0_3A :d
cand mergeti dati un trrr ca vin si eu numai ca weekend`u asta nu pot pt ca sunt plecat la zilele humorului
__________________
Opel Calibra Turbo 4X4
St3FaN is offline   Reply With Quote
Old 10-07-08, 15:21   #97
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

dak nu ar ploua ar fi pont sa iesim sambata... da cica ploua (
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 10-07-08, 17:45   #98
SV25MBN
Chevrolet Driver

Stage 5
 
SV25MBN's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 3,174
Member of:
[Opel]
[CHEVROLET]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Bineinteles, am fost azi sa imi spal Opelu, si cand mi-o stergea frumos a inceput sa ploua.. nu a plouat mult..doar cat sa am pete de la picaturi pe ea
__________________


SV25MBN is offline   Reply With Quote
Old 16-07-08, 10:46   #99
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,799
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Vineri 18.07.2008 la ora 19:30 va avea loc o noua filmare pentru emisunea Drive Alive de pe Actual TV. Filmare cu si despre comunitatea de tuning Neamt in parcarea Stadionului Municipal!!!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 30-07-08, 00:18   #100
SV25MBN
Chevrolet Driver

Stage 5
 
SV25MBN's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 3,174
Member of:
[Opel]
[CHEVROLET]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Stie cineva o firma sau pe cineva din Suceava care sa se ocupe de retapitari scaune? Am o problema la un scaun, si as vrea sa repar acolo. Bineinteles, va trebui probabil sa retapitez ambele scaune fata, dar deocamdata nu gasesc pe nimeni care sa faca asta.
SV25MBN is offline   Reply With Quote
Old 19-08-08, 00:31   #101
Bogdan-sbt

Stage 5
 
Bogdan-sbt's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 374
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Baietii am nevoie urgenta de o informatie,pentru toti cei care stau in Sv...trebuie sa imi fac o fisa medicala la spitalul CFR Burdujeni,Suceava..numai ca nu ii stiu programul!Stie careva ?Ma poate ajuta cineva?
Mersi!
Bogdan-sbt is offline   Reply With Quote
Old 21-09-08, 11:04   #102
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

In urma unei mici intalniri organizate ieri.. s-a stabilit.. ca sambata viitoare la ora 7:30 ne vom strange la METROPOLITAN pentru ca la ora 8 sa ne pornim din Suceava spre Iasi. Viteza de deplasare in coloana va fi stabilita in fct de masina cu cele mai slabe performate (traby-u lu junioru).. pt mai multe detalii.. postati p forum )
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 22-09-08, 09:58   #103
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,799
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Cam pe la ce ora estimati sa ajungeti in TG Frumos? Am vrea sa ne intalnim si cu voi ... noi adica Onesti, Bacau, Roman, Piatra Neamt
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 22-09-08, 21:13   #104
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

depinde de punctualitatea anumitor persoane ) ca noi vrem sa plecam cam la 8 dar dak mai intarzie cineva probabil ca o sa mai intarziem..
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 22-09-08, 23:29   #105
Klez

Stage 3
 
Klez's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 119
Default Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Cam pe la ce ora estimati sa ajungeti in TG Frumos? Am vrea sa ne intalnim si cu voi ... noi adica Onesti, Bacau, Roman, Piatra Neamt
Pai la 9 daca ajungeti in Tg. Mishto numai bine aveti timp si de o cafea pana ajungem si noi.

Kamikazee, cat despre cei care intarzie... n-au decat sa ne ajunga sau sa vina dupa noi. Ar fi culmea sa asteptam 1-2 ore pe unu care nu a putut sa se trezeasca...
Klez is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -