07-07-08, 13:43
|
#91
|
|
PARTICIPANT CURSE
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 724
Member of: [Crazy Drivers] [PARTICIPANT CURSE] [LANCIA]
|
Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE
Colegii, ce ziceti mai facem o intalnire intr-o duminica, sau sambata ? acu cand e cald.. poate mergem si la un gratarel ceva.. Ce ziceti ?
|
|
|
07-07-08, 13:47
|
#92
|
|
Chevrolet Driver
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 3,174
Member of: [Opel] [CHEVROLET]
|
Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE
Daca se organizeaza o intalnire din asta.. vine cineva? Sau doar vorbele de ei?
|
|
|
07-07-08, 14:01
|
#93
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2005
Posts: 373
Member of: [Crazy Drivers]
|
Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE
mai bine vorbim pe mess despre asta ca nu stiu cati dintre noi mai intra pe 4tuning... sau mai bine la telefon  )
|
|
|
07-07-08, 14:09
|
#94
|
|
Chevrolet Driver
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 3,174
Member of: [Opel] [CHEVROLET]
|
Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE
Aici pot afla si unii useri care nu au mai fost pana acum si nu au id`urile sau numerele voastre de telefon
|
|
|
07-07-08, 15:04
|
#95
|
  Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of: [4Tuning International]
|
Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE
MBN vezi ca este un topic unde sunt id-urile... foarte multi membrii de la noi din club nu mai intra pe 4t... de aceea cel mai bine e sa facem o intalnire intr-o zi... in care sa stabilim ca in data de x la ora y ne intalnim toti la locu z ca sa merem la un gratar...
P.S. nu sunt vorbe in vant... oricum mai rar o sa vezi gratare ca la CD  )
|
|
|
10-07-08, 10:54
|
#96
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 476
|
Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE
Quote:
Originally Posted by KAmikazee2005
P.S. nu sunt vorbe in vant... oricum mai rar o sa vezi gratare ca la CD  )
|
asa ca asta : https://www.youtube.com/watch?v=k4wnHeN0_3A :d
cand mergeti dati un trrr ca vin si eu numai ca weekend`u asta nu pot pt ca sunt plecat la zilele humorului
__________________
Opel Calibra Turbo 4X4
|
|
|
10-07-08, 15:21
|
#97
|
  Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of: [4Tuning International]
|
Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE
dak nu ar ploua ar fi pont sa iesim sambata... da cica ploua  (
|
|
|
10-07-08, 17:45
|
#98
|
|
Chevrolet Driver
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 3,174
Member of: [Opel] [CHEVROLET]
|
Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE
Bineinteles, am fost azi sa imi spal Opelu, si cand mi-o stergea frumos a inceput sa ploua.. nu a plouat mult..doar cat sa am pete de la picaturi pe ea
|
|
|
16-07-08, 10:46
|
#99
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,799
Member of: [Kamikaze Racing Team]
|
Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE
Vineri 18.07.2008 la ora 19:30 va avea loc o noua filmare pentru emisunea Drive Alive de pe Actual TV. Filmare cu si despre comunitatea de tuning Neamt in parcarea Stadionului Municipal!!!
|
|
|
30-07-08, 00:18
|
#100
|
|
Chevrolet Driver
 Stage 5
Join Date: Mar 2008
Posts: 3,174
Member of: [Opel] [CHEVROLET]
|
Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE
Stie cineva o firma sau pe cineva din Suceava care sa se ocupe de retapitari scaune? Am o problema la un scaun, si as vrea sa repar acolo. Bineinteles, va trebui probabil sa retapitez ambele scaune fata, dar deocamdata nu gasesc pe nimeni care sa faca asta.
|
|
|
19-08-08, 00:31
|
#101
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2007
Posts: 374
|
Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE
Baietii am nevoie urgenta de o informatie,pentru toti cei care stau in Sv...trebuie sa imi fac o fisa medicala la spitalul CFR Burdujeni,Suceava..numai ca nu ii stiu programul!Stie careva ?Ma poate ajuta cineva?
Mersi!
|
|
|
21-09-08, 11:04
|
#102
|
  Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of: [4Tuning International]
|
Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE
In urma unei mici intalniri organizate ieri.. s-a stabilit.. ca sambata viitoare la ora 7:30 ne vom strange la METROPOLITAN pentru ca la ora 8 sa ne pornim din Suceava spre Iasi. Viteza de deplasare in coloana va fi stabilita in fct de masina cu cele mai slabe performate (traby-u lu junioru).. pt mai multe detalii.. postati p forum  )
|
|
|
22-09-08, 09:58
|
#103
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,799
Member of: [Kamikaze Racing Team]
|
Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE
Cam pe la ce ora estimati sa ajungeti in TG Frumos? Am vrea sa ne intalnim si cu voi ... noi adica Onesti, Bacau, Roman, Piatra Neamt
|
|
|
22-09-08, 21:13
|
#104
|
  Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of: [4Tuning International]
|
Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE
depinde de punctualitatea anumitor persoane  ) ca noi vrem sa plecam cam la 8  dar dak mai intarzie cineva probabil ca o sa mai intarziem..
|
|
|
22-09-08, 23:29
|
#105
|
Stage 3
Join Date: Sep 2008
Posts: 119
|
Re: PROPUNERI PENTRU DEZVOLTAREA COMUNITATII SUCEVENE
Quote:
Originally Posted by Ali_ump
Cam pe la ce ora estimati sa ajungeti in TG Frumos? Am vrea sa ne intalnim si cu voi ... noi adica Onesti, Bacau, Roman, Piatra Neamt
|
Pai la 9 daca ajungeti in Tg. Mishto numai bine aveti timp si de o cafea pana ajungem si noi.
Kamikazee, cat despre cei care intarzie... n-au decat sa ne ajunga sau sa vina dupa noi. Ar fi culmea sa asteptam 1-2 ore pe unu care nu a putut sa se trezeasca...
|
|
|
|
|