Quote:
Originally Posted by no limits design
well ..........de ce nu se posteaza nimic pe nici un topic??? ...........de ce e atat de slaba comunitatea noastra?? ..........de ce s-a facut topic pentru suceava daca nu e nimeni pe el??. ..... folositi messu` pentru discutii din astea?? ...........well da forumu` pentru ce e facut?? ............ ia hai mai postati pe aici k nu moare nimeni
P.S. ........ comparabil cu topicurile celorlalte judete noi suntem cei mai jalnici .. 
|
Comunitatea voastra e slaba?....vorbesti prostii, comunitatea voastra e de invidiat. Uitate si la orasele celelalte si mai vorbim.

. Stim noi oameni care posteaza si la intalniri...vin doar 5-6.

Respect baietilor din Suceava.