![]() |
Oameni ... ce facetzi??
well ..........de ce nu se posteaza nimic pe nici un topic??? ...........de ce e atat de slaba comunitatea noastra?? ..........de ce s-a facut topic pentru suceava daca nu e nimeni pe el??. ..... folositi messu` pentru discutii din astea?? ...........well da forumu` pentru ce e facut?? ............ ia hai mai postati pe aici k nu moare nimeni
P.S. ........ comparabil cu topicurile celorlalte judete noi suntem cei mai jalnici ..:rolleyes2 :rolleyes2 |
Re: Oameni ... ce facetzi??
bah ...u ejti de belea sa mor dak nu ...mai linistit ...calmeazate ..faci topicuri aiurea .... postezi numai de dragu sa postezi ...CALM ...FII CALM ...
De ce nu prea posteaza lumea aici ...uite sa iti zic de ce ..pt k trei sferturi sau mai mult din comunitatea Suceveana face parte din Clubul Crazy Drivers ...si se posteaza mai mult acolo ... Multi muncesc ...multi au bacu ....unii sesiune ...altii sunt prin vacantza ...num ai grija forumului nu au.... Multi dintre noi suntem prieteni ...si vb pe mess sau la tel ..s.au ne int in fiecare zi unu cu altu ... Un topic facut fara rost ....puteai sa postezi foarte usor la " propuneri pt dezvoltarea comunitatzii " sau un topic de paici de discutzii .... Greu cu ajtia mai noi pe forum ... |
Re: Oameni ... ce facetzi??
Quote:
|
Re: Oameni ... ce facetzi??
Quote:
|
Re: Oameni ... ce facetzi??
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 15:29. |
- Copyright 2026 4Tuning