Quote:
Originally Posted by emy1789
e ideea lu yob da trebuie insistat...k nu va costa nimik lasa-ti id urile de mess si faceti un group in mess...
|
np d al tau care e??? .......... k u nu l-ai lasat al meu e deja la topicul lui yob da il mai pun o data .......... tuning_boy_08