![]() |
incercati ideea cu messenderu k nu va costa nimik lasa-ti id urile de mess
e ideea lu yob da trebuie insistat...k nu va costa nimik lasa-ti id urile de mess si faceti un group in mess...
|
Re: incercati ideea cu messenderu k nu va costa nimik lasa-ti id urile de mess
Quote:
|
Re: incercati ideea cu messenderu k nu va costa nimik lasa-ti id urile de mess
emy.. esti de 2 zile pe forum si ai facut deja 4 topicuri.. ncearca sa te limitezi.. ;)
|
Re: incercati ideea cu messenderu k nu va costa nimik lasa-ti id urile de mess
al meu e emy1789 aaa si sorry incerc sa ma limitez da m-a cam prins febra
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:05. |
- Copyright 2026 4Tuning