Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   incercati ideea cu messenderu k nu va costa nimik lasa-ti id urile de mess (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/43423-incercati-ideea-messenderu-costa-nimik-lasa-id-urile-mess.html)

emy1789 11-06-07 02:17

incercati ideea cu messenderu k nu va costa nimik lasa-ti id urile de mess
 
e ideea lu yob da trebuie insistat...k nu va costa nimik lasa-ti id urile de mess si faceti un group in mess...

no limits design 11-06-07 11:53

Re: incercati ideea cu messenderu k nu va costa nimik lasa-ti id urile de mess
 
Quote:

Originally Posted by emy1789 (Post 942859)
e ideea lu yob da trebuie insistat...k nu va costa nimik lasa-ti id urile de mess si faceti un group in mess...

np d al tau care e??? .......... k u nu l-ai lasat al meu e deja la topicul lui yob da il mai pun o data .......... tuning_boy_08

KAmikazee2005 11-06-07 13:22

Re: incercati ideea cu messenderu k nu va costa nimik lasa-ti id urile de mess
 
emy.. esti de 2 zile pe forum si ai facut deja 4 topicuri.. ncearca sa te limitezi.. ;)

emy1789 11-06-07 23:45

Re: incercati ideea cu messenderu k nu va costa nimik lasa-ti id urile de mess
 
al meu e emy1789 aaa si sorry incerc sa ma limitez da m-a cam prins febra


All times are GMT +2. The time now is 00:05.

- Copyright 2026 4Tuning