ba railor

) masina nu prea poate iesi din curte decat trasa... de .. un jeep

) s-a incercat cu un renault si cu un logan... si din cauza zapezii nu prea iese

) deci mai asteptam oleaca... vre-o saptamana ca cica se mai incalzeste

fluturash.. pana termini tu moshneagu pitipoanca mea o sa fie gata

) asa ca... te astept pe tine sa o termini pe a ta

:P
@miller. daca as putea intre 2 livrari sa vin pana in bdj ar fi ceva

) de e mult de treaba

)