11-02-12, 23:13
|
#226
|
 Stage 4
Join Date: Jul 2006
Posts: 230
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
Originally Posted by miler21
ok man  de kamikaze nu stie nimeni nimic  )))) e la munca cred  daca vrei iti dau numarul lui pe pm
|
lasa ca dau eu de el prin trafic..ca noi nu ne intalnim altfel..  ...miller da un add la ionut_matei23 mai vb acolo, mai facem schim de pareri, idei si app ai vazut ca e cam slaba "socializarea tehnica" in zona asta??ori nu vrea lumea sa dea de prin casa oricn stiee...
|
|
|
12-02-12, 10:22
|
#227
|
  Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of: [4Tuning International]
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
 ) imi simti lipsa fluturash??  ) :P astept si eu sa scot pitipoanca doar ca sa se mai dezghete oleaca  ) ca altfel n-am sanse sa o scot deloc din curte  ) ar fi interesanta o iesire undeva la niste poze intre piti si moshnegutu tau  )
|
|
|
12-02-12, 10:59
|
#228
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of: [VW] [Accelarate Club] [Old School Cars]
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
Originally Posted by KAmikazee2005
 ) imi simti lipsa fluturash??  ) :P astept si eu sa scot pitipoanca doar ca sa se mai dezghete oleaca  ) ca altfel n-am sanse sa o scot deloc din curte  ) ar fi interesanta o iesire undeva la niste poze intre piti si moshnegutu tau  )
|
Ar fi chiar super ideea    fotograf avem, mai trebuie un pic de soare
|
|
|
13-02-12, 00:06
|
#229
|
 Stage 4
Join Date: Jul 2006
Posts: 230
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
Originally Posted by miler21
|
chiar suna bn..  ....maine seara ii dau motoru jos si incep despachetarea ca l-am "internat" pe batranel  ....idei pareri careva, ii trece cv prin cap sa vina cu o idee pt ast' atran?ce credeti ca i-ar sta bn..c nu..
|
|
|
13-02-12, 22:50
|
#230
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of: [VW] [Accelarate Club] [Old School Cars]
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
Originally Posted by willie
chiar suna bn..  ....maine seara ii dau motoru jos si incep despachetarea ca l-am "internat" pe batranel  ....idei pareri careva, ii trece cv prin cap sa vina cu o idee pt ast' atran?ce credeti ca i-ar sta bn..c nu..
|
bafta la montare  nu vrei o macheta de Capri ??? am vazut azi un Auchan una faina tare pe rosu, la vreo 50 de lei.....daca vrei pun o poza ca i-am facut :P
|
|
|
14-02-12, 07:09
|
#231
|
  Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of: [4Tuning International]
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
fluturash ce ii faci sa o intineresti?  ) sau e secret?:
|
|
|
14-02-12, 08:44
|
#232
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of: [VW] [Accelarate Club] [Old School Cars]
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Singura problema e ca ar fi doar pe rosu, dar eu zic ca e super faina si asa
Last edited by miler21; 14-02-12 at 08:51.
|
|
|
14-02-12, 11:39
|
#233
|
 Stage 4
Join Date: Jul 2006
Posts: 230
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
Originally Posted by miler21
Singura problema e ca ar fi doar pe rosu, dar eu zic ca e super faina si asa 
|
da kamikazee o intinereresc, remodelez putin, nu e secret cateva din punctele de pe lista ar fi: jante pline pe fata pe 14 iar pe spate 15 latite, retapitare, vopsire totala,inaltat spatele, umflaturi pe spate 4 faruri, siar mai fi multe, am sa incep sa pun si poze diseara, app miller pana acum am o colectie de 16 machetute metalice printre care bineinteles si ford capri dupa ce vopseszc fordu tre vopsita si machetutza  ) appkamikaze daca vrei esti invitat pe la misu..  dau eu o cafea ca acolo prepar aman2 masinile, o sa fiesi omatza de drift la care sa scrie made by butterfly  poate il iei si pe miller  orice parere e binevenita  asa ca adunati-va ideile si postatile aici
|
|
|
14-02-12, 12:14
|
#234
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of: [VW] [Accelarate Club] [Old School Cars]
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
Originally Posted by willie
da kamikazee o intinereresc, remodelez putin, nu e secret cateva din punctele de pe lista ar fi: jante pline pe fata pe 14 iar pe spate 15 latite, retapitare, vopsire totala,inaltat spatele, umflaturi pe spate 4 faruri, siar mai fi multe, am sa incep sa pun si poze diseara, app miller pana acum am o colectie de 16 machetute metalice printre care bineinteles si ford capri dupa ce vopseszc fordu tre vopsita si machetutza  ) appkamikaze daca vrei esti invitat pe la misu..  dau eu o cafea ca acolo prepar aman2 masinile, o sa fiesi omatza de drift la care sa scrie made by butterfly  poate il iei si pe miller  orice parere e binevenita  asa ca adunati-va ideile si postatile aici
|
SA CURGA POZELE !!! Bafta la proiect willie
|
|
|
14-02-12, 17:39
|
#235
|
 Stage 4
Join Date: Jul 2006
Posts: 230
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
Originally Posted by miler21
SA CURGA POZELE !!! Bafta la proiect willie 
|
mc miller, am ineput sa curat incet incet tabla si uitati ce am descoperit:  , este ceva treaba si timpul nu prea imi permite, am sa vin in fiecare seara cu cate cv poze, maine seara am sa stau mai mult pe ea sa mai avansez..
app langa capri e paznicu  ) e latra cand l-am luat de aolo, dormea sub batranel  )
|
|
|
15-02-12, 12:37
|
#236
|
  Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of: [4Tuning International]
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Fluturash daca reusesc sa scot azi mazda din curte si o sa duc sa imi dau cilindru jos trec pe la tine si il iau si pe miller.
|
|
|
15-02-12, 21:37
|
#237
|
 Stage 4
Join Date: Jul 2006
Posts: 230
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
Originally Posted by KAmikazee2005
Fluturash daca reusesc sa scot azi mazda din curte si o sa duc sa imi dau cilindru jos trec pe la tine si il iau si pe miller.
|
da kamikazee va astept, cum am promis am sa vin in fiecare seara cu poze cu lucru la capri undeva mai inspate se vede si o parte din proiectul lui mishu matza4000v8 cu umflaturile si estitica by butterfly  si batraneleul a intrat in sala de operatie(se vad taieturile) , ai scos masina kmk?
Last edited by willie; 15-02-12 at 21:41.
|
|
|
16-02-12, 09:40
|
#238
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of: [VW] [Accelarate Club] [Old School Cars]
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
Originally Posted by willie
da kamikazee va astept, cum am promis am sa vin in fiecare seara cu poze cu lucru la capri undeva mai inspate se vede si o parte din proiectul lui mishu matza4000v8 cu umflaturile si estitica by butterfly  si batraneleul a intrat in sala de operatie(se vad taieturile) , ai scos masina kmk?
|
Kamikaze s-a ratacit ieri cred  kamikaze poate vii azi intre 2 livrari :P
|
|
|
16-02-12, 17:25
|
#239
|
 Stage 4
Join Date: Jul 2006
Posts: 230
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
Originally Posted by miler21
Kamikaze s-a ratacit ieri cred  kamikaze poate vii azi intre 2 livrari :P
|
nush daca s-a ratacit cred ca a ramas impotolit pe undeva  , pun si pozele cu ce s-a intamplat astazi, dar mai putina actiune ca s-a lucrat la monster cat(matza)  , kamikazee mama o lingritza pt zapada??ai scos mazda?miler punem bani sa ii luam o cutie de sare  ?
|
|
|
16-02-12, 19:01
|
#240
|
|
VW Driver
 Stage 5
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of: [VW] [Accelarate Club] [Old School Cars]
|
Re: Cafeneaua Sucevenilor
Quote:
Originally Posted by willie
nush daca s-a ratacit cred ca a ramas impotolit pe undeva  , pun si pozele cu ce s-a intamplat astazi, dar mai putina actiune ca s-a lucrat la monster cat(matza)  , kamikazee mama o lingritza pt zapada??ai scos mazda?miler punem bani sa ii luam o cutie de sare  ?
|
Ii cumparam, numai sa o scoata odata din garaj  )
|
|
|
|
|