Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Suceava

Reply
 
Thread Tools
Old 20-02-12, 22:06   #256
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

probabil ca sofa isi pune lambo doors ) in fine trecem peste secrete... mi-am comandat azi cilindru de ambreiaj... acu astept sa vin din tari straine ca in RO nu era pe stoc la nici un depozit nimic ) asa ca fluturash ai scapat de mesterit la cilindrii ) in alta ordine de idei.. daca vrei sa ne vdm si noi mai des... fa si tu o comanda de pizza la pasha si cere sa ti-o aduc eu personal =)) :P
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 20-02-12, 22:58   #257
miler21
VW Driver

Stage 5
 
miler21's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of:
[VW]
[Accelarate Club]
[Old School Cars]
Wink Re: Cafeneaua Sucevenilor

))))))))))))))))))
miler21 is offline   Reply With Quote
Old 21-02-12, 08:22   #258
willie

Stage 4
 
willie's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 230
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by KAmikazee2005 View Post
probabil ca sofa isi pune lambo doors ) in fine trecem peste secrete... mi-am comandat azi cilindru de ambreiaj... acu astept sa vin din tari straine ca in RO nu era pe stoc la nici un depozit nimic ) asa ca fluturash ai scapat de mesterit la cilindrii ) in alta ordine de idei.. daca vrei sa ne vdm si noi mai des... fa si tu o comanda de pizza la pasha si cere sa ti-o aduc eu personal =)) :P
am sa fac azi o comanda asa numnai sa te vad;..appteam vazut aseara pe lamobila cred ca te duceai la pasha, candspui sofa te referi la sofian golfu ala 3 cu dungi albe?:
willie is offline   Reply With Quote
Old 21-02-12, 09:02   #259
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

si ce n-ai aruncat cu o piatra in parbriz daca m-ai vazut ) asa mai stateam si noi de vb... dap sofa=sofian :P si astept comanda.. da specifica ca vrei sa o duc eu ) ca de nu s-ar putea sa vina vre-un coleg sa o aduca )
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 21-02-12, 19:30   #260
willie

Stage 4
 
willie's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 230
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by KAmikazee2005 View Post
si ce n-ai aruncat cu o piatra in parbriz daca m-ai vazut ) asa mai stateam si noi de vb... dap sofa=sofian :P si astept comanda.. da specifica ca vrei sa o duc eu ) ca de nu s-ar putea sa vina vre-un coleg sa o aduca )
sa dau eu cu piatra in parbriz, si asa eram satul de panda aia a voastra, ca mia adus-o odata in cutii de la caroserie cand eram la autobitti, sa imi mai dau de lucru??lasa...mai bine asa, app mai vin cu ceva poze ca am cam uitat sa pun scz:d inca is la etapa cu taieturile la batranel, azi am pus primul "petecel" sa vad cu iese,..miller u cand vrei sa iti cumperi cromul??
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG00244-20120221-1354.jpg
Views:	57
Size:	251.6 KB
ID:	2335087   Click image for larger version

Name:	IMG00245-20120221-1623.jpg
Views:	46
Size:	242.6 KB
ID:	2335088  

Last edited by willie; 21-02-12 at 19:33.
willie is offline   Reply With Quote
Old 21-02-12, 20:33   #261
miler21
VW Driver

Stage 5
 
miler21's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of:
[VW]
[Accelarate Club]
[Old School Cars]
Wink Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by willie View Post
sa dau eu cu piatra in parbriz, si asa eram satul de panda aia a voastra, ca mia adus-o odata in cutii de la caroserie cand eram la autobitti, sa imi mai dau de lucru??lasa...mai bine asa, app mai vin cu ceva poze ca am cam uitat sa pun scz:d inca is la etapa cu taieturile la batranel, azi am pus primul "petecel" sa vad cu iese,..miller u cand vrei sa iti cumperi cromul??
eu inca sunt nehotarat.......nu stiu ce sa fac
miler21 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-12, 08:54   #262
willie

Stage 4
 
willie's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 230
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by miler21 View Post
eu inca sunt nehotarat.......nu stiu ce sa fac
dar ce vrei sa cromezi?nu ai mai venit pe la mn am zis cadau o cafea ca pe kamikazee ca sa ilchem ma costa;
willie is offline   Reply With Quote
Old 22-02-12, 09:16   #263
miler21
VW Driver

Stage 5
 
miler21's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of:
[VW]
[Accelarate Club]
[Old School Cars]
Wink Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by willie View Post
dar ce vrei sa cromezi?nu ai mai venit pe la mn am zis cadau o cafea ca pe kamikazee ca sa ilchem ma costa;
maine promit ca o sa trec pe la tine lasa-mi un numar de telefon prin pm....iti explic maine care e treaba. uita-te aici https://forum.4tuning.ro/647-masina-m...40kw-54hp.html
miler21 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-12, 10:42   #264
willie

Stage 4
 
willie's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 230
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by miler21 View Post
maine promit ca o sa trec pe la tine lasa-mi un numar de telefon prin pm....iti explic maine care e treaba. uita-te aici https://forum.4tuning.ro/647-masina-m...40kw-54hp.html
frumoooos,daciuta fuuge nimeni n-o ajunge....) iti las nr pe pm..frumos exemplar de unde ai mostenit-o?ce batranel a ramas fara ea cand e mers la piata?
willie is offline   Reply With Quote
Old 22-02-12, 15:32   #265
miler21
VW Driver

Stage 5
 
miler21's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of:
[VW]
[Accelarate Club]
[Old School Cars]
Wink Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by willie View Post
frumoooos,daciuta fuuge nimeni n-o ajunge....) iti las nr pe pm..frumos exemplar de unde ai mostenit-o?ce batranel a ramas fara ea cand e mers la piata?
Nu am furat-o )) Teoretic e a mea, dar practic inca e a lui bunicamiu
miler21 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-12, 16:57   #266
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by miler21 View Post
Nu am furat-o )) Teoretic e a mea, dar practic inca e a lui bunicamiu
Mai bine te-as pune in legatura cu danut crainiciuc (taticul daciilor din sv) cel care are daciile alea fff frumoase (UAP- DAC-KZK)+ un superb exemplar de renault 12 GORDINI... de la mama lui de acasa

https://www.youtube.com/watch?v=L6v6Zv4boGw
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-12, 17:32   #267
willie

Stage 4
 
willie's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 230
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by KAmikazee2005 View Post
Mai bine te-as pune in legatura cu danut crainiciuc (taticul daciilor din sv) cel care are daciile alea fff frumoase (UAP- DAC-KZK)+ un superb exemplar de renault 12 GORDINI... de la mama lui de acasa

https://www.youtube.com/watch?v=L6v6Zv4boGw
da..crainiciuc e cv aparte cu daciile, tot respectu...da si a lui miller e ok cn stie cum l-a deposedat pe bunica-su de ea..
app kamikazee stiai ca miller vine maine la mine??aa..si fara sa comand cv de la el...am sa ii dau eu o cafe.;;
miller cafeaua nu se pe la 2-3 se bea mai dimineatza asa..;
willie is offline   Reply With Quote
Old 22-02-12, 18:26   #268
miler21
VW Driver

Stage 5
 
miler21's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 465
Member of:
[VW]
[Accelarate Club]
[Old School Cars]
Wink Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by KAmikazee2005 View Post
Mai bine te-as pune in legatura cu danut crainiciuc (taticul daciilor din sv) cel care are daciile alea fff frumoase (UAP- DAC-KZK)+ un superb exemplar de renault 12 GORDINI... de la mama lui de acasa

https://www.youtube.com/watch?v=L6v6Zv4boGw
IL STIU KAMIKAZE am vb cu el

Quote:
Originally Posted by willie View Post
da..crainiciuc e cv aparte cu daciile, tot respectu...da si a lui miller e ok cn stie cum l-a deposedat pe bunica-su de ea..
app kamikazee stiai ca miller vine maine la mine??aa..si fara sa comand cv de la el...am sa ii dau eu o cafe.;;
miller cafeaua nu se pe la 2-3 se bea mai dimineatza asa..;
Nu pot dimineata dar pe la 1-2 sper sa ajung te sun
miler21 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-12, 21:54   #269
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

sambata lucrezi fluturash?? ) in leg cu danutz... e un om de nota 100.. chiar azi am avut o comanda pe unde are el garaj si l-am vazut acolo si omu isi repara o dacie... dacia verde e la darex o vopseste si o repara el insusi tot respectu pentru un om care a facut totu cu mana lui...
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-12, 08:13   #270
willie

Stage 4
 
willie's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 230
Default Re: Cafeneaua Sucevenilor

Quote:
Originally Posted by KAmikazee2005 View Post
sambata lucrezi fluturash?? ) in leg cu danutz... e un om de nota 100.. chiar azi am avut o comanda pe unde are el garaj si l-am vazut acolo si omu isi repara o dacie... dacia verde e la darex o vopseste si o repara el insusi tot respectu pentru un om care a facut totu cu mana lui...
credca lucrez kamikazee depinde cum imi fac programul.. ai vre-un gand??is curios ce face miller azi
willie is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -