Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Suceava

View Poll Results: Dorinta
sa aderam la crazy drivers 2 22.22%
sa cream un club nou 3 33.33%
sa continuam intalnirile asa cum au fost pana acum 3 33.33%
nu ma intereseaza 1 11.11%
Voters: 9. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 22-02-11, 21:11   #16
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: CLUB - POLL

Andrei (siloth) te rog frumos sa postezi pe forum numele celui care ti-a zis tie sa inchizi votul... pentru ca e a2a oara cand se da vina pe o anumita persoana (adik eu ) dupa cum v-am zis... pe mine nu ma intereseaza ce face altu.. in cazu in care nu ati vazut chiar si la vot am zis ca nu ma intereseaza... asa ca te rog frumos posteaza numele acelei persoane.

va doresc inca odata multa bafta cu intalnirile voastre.. bafta multa cu noul vostru club.. si daca am venit la intalnirile voastre si v-am dat niste sfaturi nu le-am dat sau nu am venit ca sa va spionez.. ci ca sa va ajut pt ca stiu ce inseamna sa ridici un club de la 0. dar voi daca ati luat sfatul meu ca un spionaj... imi dau seama ce gandire au unii dintre voi in fine.. cu astea fiind zise.. bafta multa cum am mai zis cu intalnirile.. bafta multa cu noul club.. asfalt uscat si fara gropi... si tuning placut

si astept siloth sa postezi numele acelei persoane....
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 21:23   #17
flow87

Stage 5
 
flow87's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 376
Default Re: CLUB - POLL

Quote:
Originally Posted by KAmikazee2005 View Post
Andrei (siloth) te rog frumos sa postezi pe forum numele celui care ti-a zis tie sa inchizi votul... pentru ca e a2a oara cand se da vina pe o anumita persoana (adik eu ) dupa cum v-am zis... pe mine nu ma intereseaza ce face altu.. in cazu in care nu ati vazut chiar si la vot am zis ca nu ma intereseaza... asa ca te rog frumos posteaza numele acelei persoane.

va doresc inca odata multa bafta cu intalnirile voastre.. bafta multa cu noul vostru club.. si daca am venit la intalnirile voastre si v-am dat niste sfaturi nu le-am dat sau nu am venit ca sa va spionez.. ci ca sa va ajut pt ca stiu ce inseamna sa ridici un club de la 0. dar voi daca ati luat sfatul meu ca un spionaj... imi dau seama ce gandire au unii dintre voi in fine.. cu astea fiind zise.. bafta multa cum am mai zis cu intalnirile.. bafta multa cu noul club.. asfalt uscat si fara gropi... si tuning placut

si astept siloth sa postezi numele acelei persoane....
eu nu inteleg de ce te agiti asa
eu unu sunt de parere sa ne intalnim in continuare ,nu sunt de acord cu un nou club,dar nici cu cd nu sunt de acord cu cotizatia lunara din anumite motive.
nu cred ca sunt singurul.....sper sa nu supar pe nimeni ce am zis acu
__________________
Toyota yaris 2005 1.3 87hp Ex:sold

Golf V 2004 1.6 102hp Ex:sold

Audi A3 2006 2.0tdi 140hp Ex:sold

To be continued.....
flow87 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 21:33   #18
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: CLUB - POLL

Quote:
Originally Posted by flow87 View Post
eu nu inteleg de ce te agiti asa
eu unu sunt de parere sa ne intalnim in continuare ,nu sunt de acord cu un nou club,dar nici cu cd nu sunt de acord cu cotizatia lunara din anumite motive.
nu cred ca sunt singurul.....sper sa nu supar pe nimeni ce am zis acu
ma agit ca e a2a oara cand se foloseste NUMELE MEU.. in niste chestii care nu sunt adevarate. prima oara a fost cand cica am venit sa va spionez.. (ca doar daca veneam sa va spionez..aveam si c =)) da mna minte de om.. nu mai zic cum ca poate se supara). si a2a oara acuma ca eu l-am obligat pe siloth sa inchida votu. aveti cva cu mine.. spuneti-mi in fata. nu o ardeti pe la spate.. iar in leg cu cotizatia.. e strict problema ta.. si acelor are cred ca nu e necesara o suma de bani in fine.. chiar nu ma intereseaza parerile voastre in leg cu crazy drivers...cine o sa vrea sa intre in club este bine venit.. dar trebuie sa se supuna regulilor . si cu asta am incheiat. astept sa raspunda si domnul siloth la postu meu. ne vedem la evenimente sau prin trafic. o seara placuta
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 21:45   #19
flow87

Stage 5
 
flow87's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 376
Default Re: CLUB - POLL

Quote:
Originally Posted by KAmikazee2005 View Post
ma agit ca e a2a oara cand se foloseste NUMELE MEU.. in niste chestii care nu sunt adevarate. prima oara a fost cand cica am venit sa va spionez.. (ca doar daca veneam sa va spionez..aveam si c =)) da mna minte de om.. nu mai zic cum ca poate se supara). si a2a oara acuma ca eu l-am obligat pe siloth sa inchida votu. aveti cva cu mine.. spuneti-mi in fata. nu o ardeti pe la spate.. iar in leg cu cotizatia.. e strict problema ta.. si acelor are cred ca nu e necesara o suma de bani in fine.. chiar nu ma intereseaza parerile voastre in leg cu crazy drivers...cine o sa vrea sa intre in club este bine venit.. dar trebuie sa se supuna regulilor . si cu asta am incheiat. astept sa raspunda si domnul siloth la postu meu. ne vedem la evenimente sau prin trafic. o seara placuta
eu unu nu am nimic cu tine, deci eu vin in continuare la intalniri asa, daca ma primiti daca nu nu nicio problema raman cu baieti din golf-club....
flow87 is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 21:53   #20
eu_alex

Stage 4
 
eu_alex's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 218
Default Re: CLUB - POLL

Quote:
Originally Posted by flow87 View Post
eu unu nu am nimic cu tine, deci eu vin in continuare la intalniri asa, daca ma primiti daca nu nu nicio problema raman cu baieti din golf-club....
de la niste voturi s-a ajuns la cearta.

kami din cei care i-ai vazut la intalnire pana acuma nimenea nu are nimica cu tine . toti ar trebuii sa fim uniti

flow tu ia si strange cablu ala de mana =))
__________________

Vw Passat B5 1.6i 101 Cp ~ sold
eu_alex is offline   Reply With Quote
Old 22-02-11, 22:02   #21
flow87

Stage 5
 
flow87's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 376
Default Re: CLUB - POLL

Quote:
Originally Posted by eu_alex View Post
de la niste voturi s-a ajuns la cearta.

kami din cei care i-ai vazut la intalnire pana acuma nimenea nu are nimica cu tine . toti ar trebuii sa fim uniti

flow tu ia si strange cablu ala de mana =))
auzi vezi poate il scot de tot si til dau de cap haha
te farm tot :P
flow87 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 07:48   #22
SiLoTh

Stage 5
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 726
Default Re: CLUB - POLL

Quote:
Originally Posted by KAmikazee2005 View Post
Andrei (siloth) te rog frumos sa postezi pe forum numele celui care ti-a zis tie sa inchizi votul... pentru ca e a2a oara cand se da vina pe o anumita persoana (adik eu ) dupa cum v-am zis... pe mine nu ma intereseaza ce face altu.. in cazu in care nu ati vazut chiar si la vot am zis ca nu ma intereseaza... asa ca te rog frumos posteaza numele acelei persoane.

va doresc inca odata multa bafta cu intalnirile voastre.. bafta multa cu noul vostru club.. si daca am venit la intalnirile voastre si v-am dat niste sfaturi nu le-am dat sau nu am venit ca sa va spionez.. ci ca sa va ajut pt ca stiu ce inseamna sa ridici un club de la 0. dar voi daca ati luat sfatul meu ca un spionaj... imi dau seama ce gandire au unii dintre voi in fine.. cu astea fiind zise.. bafta multa cum am mai zis cu intalnirile.. bafta multa cu noul club.. asfalt uscat si fara gropi... si tuning placut

si astept siloth sa postezi numele acelei persoane....
nu am zis o persoana in special dar stiu sigur ca am dat termen 1.04.2011 si dintr-o data asa s-o inchis. nu am zis ca ai venit sa spionezi sau nu stiu ce. sincer eu n-am nimic cu tine , si totusi cu ocazia asta nu am sa ma mai implic deloc. eu am facut intalnirile astea ( sa fim seriosi toti se plangeau ca la suceava nu se poate, v-am demonstrat ca se poate) sa legam prietenii nu sa ne certam. si cu asta am terminat!
SiLoTh is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 08:00   #23
andutzu85
Banned

Stage 5
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 470
Member of:
[SKODA]
Default Re: CLUB - POLL

incetatai cearta,deschideti poll-ul inapoi....si pana la urma..indiferent ce va fi..tot prieteni vom ramane toti...chiar daca unii o sa fie intr-un club sau altul...ca asa e frumos...ce daca am fi toti in cluburi diferite..nu putem sta la un suc sau la un pahar de vb????
andutzu85 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 12:37   #24
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: CLUB - POLL

Quote:
Originally Posted by SiLoTh View Post
a fost inchis pollu la cererea cuiva , eu i-am pus termen limita la 1.04.2011
eu nu sunt schimbator deloc dar mai multi mi-au spus ca ar vrea sa se faca intalniri in contiunare dar nu in modul in care a luat-o treaba acu .. in fine, eu nu ma mai bag in nimic daca va fi sa se hotarasca ceva voi fi si eu cu o parere, sper totusi sa ajung sambata asta sa va explic ceea ce m-a facut sa creez topicul asta si sa risc totusi sa se creeze "bisericute"
Imi place ca te contrazici singur...
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 23-02-11, 23:24   #25
costy_suceava

Stage 5
 
costy_suceava's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 304
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: CLUB - POLL

cearta fara bataie nu are rost ...care e tare il bag in portbagaj si l tin 5 min
ori un club nou ori cd e tot aia.....cd e mai cunoscut .....20 ron nu mi se pare mult...nu ti mai iei o shaorma la mall si dai la club.
__________________
alpine 9884R+( ZRX1000.4 +2( SPL-HD25T+Ciare 200Cm Spl) +( 2 x spl 300D2 + s2000d)

My car=>https://forum.4tuning.ro/384-sistemul...io-system.html
costy_suceava is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -