Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Suceava

View Poll Results: Dorinta
sa aderam la crazy drivers 2 22.22%
sa cream un club nou 3 33.33%
sa continuam intalnirile asa cum au fost pana acum 3 33.33%
nu ma intereseaza 1 11.11%
Voters: 9. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 20-02-11, 19:41   #1
SiLoTh

Stage 5
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 726
Default CLUB - POLL

Avand in vedere ca vad ca intalnirile au inceput sa ia amploare la suceava, si sunt suficienti membri pe aici care doresc ori infiintarea unui nou club ori ceva, vreau facem un poll sa vedem cam cum ar vrea lumea.

optiunile sunt: o parte din membri cei mai activi sa intre intr-un club deja existent, asa dar s-ar distruge intalnirile cu toti , sa cream un nou club, in care ar fi logic ca toti sa intram, sau sa continuam intalnirile asa mai mult ca prieteni....

ca idee fiecare club percepe o cotizatie cu care multi nu ar fi de acord. sau poate da ..

asa ca va las sa votati cum doriti sa continue intalnirile aici.

rog doar cei activi la intalniri sa voteze si sa lase si o argumentare.
SiLoTh is offline   Reply With Quote
Old 20-02-11, 20:48   #2
SeRee

Stage 5
 
SeRee's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 516
Talking Re: CLUB - POLL

Quote:
Originally Posted by SiLoTh View Post
Avand in vedere ca vad ca intalnirile au inceput sa ia amploare la suceava, si sunt suficienti membri pe aici care doresc ori infiintarea unui nou club ori ceva, vreau facem un poll sa vedem cam cum ar vrea lumea.

optiunile sunt: o parte din membri cei mai activi sa intre intr-un club deja existent, asa dar s-ar distruge intalnirile cu toti , sa cream un nou club, in care ar fi logic ca toti sa intram, sau sa continuam intalnirile asa mai mult ca prieteni....

ca idee fiecare club percepe o cotizatie cu care multi nu ar fi de acord. sau poate da ..

asa ca va las sa votati cum doriti sa continue intalnirile aici.

rog doar cei activi la intalniri sa voteze si sa lase si o argumentare.
eu sunt de acord cu tine cu tot ce zici ... eu as fi de acord sa facem un club .. poate nu legal cu acte.. momentan .. vb ta daca multzi intra in crazy drivers ..iar se duce pe pl cu intalnirile din suceava .. sau daca nu se face un nou club sa ne intalnim doar asa .. parerea mea ..
__________________
Ai o prietena care vrea unghii cu gel intra pe http://www.unghiigeliasi.info

SeRee is offline   Reply With Quote
Old 20-02-11, 21:15   #3
tedyystaff

Stage 3
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 110
Default Re: CLUB - POLL

siloth eu unu is aderarea la crazy drivers ca la suceava nu prea ai cu cine sa deschizi un club nou mai ales sa fie legal imi primul rand trebuie bani si nu stiu cati sunt de acord cu asta si mai ales trebuie ca toti SA FIM IMPLICATI nu doar 5 sau 4
tedyystaff is offline   Reply With Quote
Old 20-02-11, 21:24   #4
KAmikazee2005


Stage 5
 
KAmikazee2005's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,147
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: CLUB - POLL

FRATILOR... v-a oprit cineva sa va faceti clubu vostru?? eu am venit doar cu o propunere.. nu am dat la nimeni in cap.. nu am obligat pe nimeni.. faceti-va club.. nu are nimeni nimic impotriva.. dar va zic de pe acuma.. din ce am vazut pe la intalniri... la ce interes au unii pt un club.. o sa fiu curios cum o sa decurga acel club.


In Iasi sunt 4 cluburi (osms, cd, hprt si dro tuning) fiecare are propriile lui intalniri dar toti suntem prieteni iesim ne distram bem un suc o ciocolata.. nu conteaza ca eu fac parte din clubu x si y face parte din clubu z..

Atat am avut de zis. daca vroiati sa va faceti club trebuia sa ziceti din prima.. ma nu intram in cd ne facem clubu nostru.. nu toti da da .. si pana la urma hai sa ne facem club.. asta imi arata cat de seriosi sunt unii dintre voi..


Va urez multa bafta in leg cu deschiderea noului club si sa ne vedem la cat mai multe evenimente ca organizatori/participanti/spectatori



O seara placuta.
KAmikazee.
KAmikazee2005 is offline   Reply With Quote
Old 20-02-11, 21:34   #5
andutzu85
Banned

Stage 5
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 470
Member of:
[SKODA]
Default Re: CLUB - POLL

fratilor eu nu mai inteleg nimica...ce vreti pana la urma....???....
eu totusi imi sustin opinia pe care am avut-o de la inceput de cand am vb sa infiintam un club...adica....sred ca unii o stiu deja....si nu mi-o schimb......
si acuma vorbind si la subiect...bun...haideti sa infiintam un club...cu cine?...sau mai bine zis cu ce???....voi ce fel ce club vreti???un club in care sa ne intalnim toti la galeria...si dupa sa mergem la un suc...va zic eu ...ardem benzina fara rost...multii dintre noi nu sunt de acord cu alipirea la crazy drivers si platirea taxei de 20 lei sau cat stabilesc ei...inteleg...dar la infiintarea unui club nou,,,ar fi nevoie de o taxa mai mare pt ca,,,costa o gramada de bani infiintarea..omologarea sau pana mea hartoagele ce mai trebuiesc si avizarile...si pana la urma cine sa ne organizeze...nu vedeti ca de doua luni s-a cautat un nume de club...si tot nu s-a gasit...ce club vreti sa infiintam daca nu suntem uniti??
eu sincer vreu intr-un club in care sa fie activ...si la intalniri...si la evenimente...macara cu prezenta daca nu cu altceva...ca nu ne-a cerut nimeni sa avem masini de sute de cai...
in fine ar mai fi multe de spus...dar mai las si pe alti ca ma dor degetele...
aaa si inca ceva...as avea placerea ca cei care nu au nici o treaba...si aici ma refer la cei din alte judete precum NO NAME DESIGN si la cei care nu au fost macar la nici o intalnire sa nu voteze degeaba in necunostiinta de cauza

Last edited by andutzu85; 20-02-11 at 21:44.
andutzu85 is offline   Reply With Quote
Old 20-02-11, 22:58   #6
eu_alex

Stage 4
 
eu_alex's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 218
Default Re: CLUB - POLL

se vede ca s-au incins spiritele . eu merg pe varianta cu "sa continuam intalnirile asa cum au fost pana acum". zic ca este ce-a mai buna metoda.Cand ii de un show ceva , ne adunam mai multi si mergem. Care este amator/profesionist de curse/drift poate sa se baga si sa reprezinte orasul.

o alta chestie , cum a zis si andu sa facem un club , dar fara acte , sa fie doar al nostru . Care vrea mai mult poate sa faca si bennere si sa-si puna pe masina.

cam asta ii parerea mea .
__________________

Vw Passat B5 1.6i 101 Cp ~ sold
eu_alex is offline   Reply With Quote
Old 21-02-11, 00:07   #7
andutzu85
Banned

Stage 5
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 470
Member of:
[SKODA]
Default Re: CLUB - POLL

fiecare cu parerea lui....eu mi-o sustin pe a mea
andutzu85 is offline   Reply With Quote
Old 21-02-11, 15:04   #8
flow87

Stage 5
 
flow87's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 376
Default Re: CLUB - POLL

Quote:
Originally Posted by eu_alex View Post
se vede ca s-au incins spiritele . eu merg pe varianta cu "sa continuam intalnirile asa cum au fost pana acum". zic ca este ce-a mai buna metoda.Cand ii de un show ceva , ne adunam mai multi si mergem. Care este amator/profesionist de curse/drift poate sa se baga si sa reprezinte orasul.

o alta chestie , cum a zis si andu sa facem un club , dar fara acte , sa fie doar al nostru . Care vrea mai mult poate sa faca si bennere si sa-si puna pe masina.

cam asta ii parerea mea .
+1...

acelasi vot am dat si eu ....cel mai bine asa ,daca e vorba sa mergem la un eveniment vb aia ne adunam mai multi si mergem...
flow87 is offline   Reply With Quote
Old 21-02-11, 20:32   #9
razvan1515

Stage 5
 
razvan1515's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,241
Member of:
[VW]
Default Re: CLUB - POLL

Quote:
Originally Posted by KAmikazee2005 View Post
FRATILOR... v-a oprit cineva sa va faceti clubu vostru?? eu am venit doar cu o propunere.. nu am dat la nimeni in cap.. nu am obligat pe nimeni.. faceti-va club.. nu are nimeni nimic impotriva.. dar va zic de pe acuma.. din ce am vazut pe la intalniri... la ce interes au unii pt un club.. o sa fiu curios cum o sa decurga acel club.


In Iasi sunt 4 cluburi (osms, cd, hprt si dro tuning) fiecare are propriile lui intalniri dar toti suntem prieteni iesim ne distram bem un suc o ciocolata.. nu conteaza ca eu fac parte din clubu x si y face parte din clubu z..

Atat am avut de zis. daca vroiati sa va faceti club trebuia sa ziceti din prima.. ma nu intram in cd ne facem clubu nostru.. nu toti da da .. si pana la urma hai sa ne facem club.. asta imi arata cat de seriosi sunt unii dintre voi..


Va urez multa bafta in leg cu deschiderea noului club si sa ne vedem la cat mai multe evenimente ca organizatori/participanti/spectatori



O seara placuta.
KAmikazee.
Nu am acum starea de spirit pt a scrie eu,,,deci +1, sunt pro CD.

Doar ca nu se mai poate vota!
razvan1515 is offline   Reply With Quote
Old 21-02-11, 20:35   #10
costy_suceava

Stage 5
 
costy_suceava's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 304
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: CLUB - POLL

schimbatori ca vantul.... data trecuta eram aproape toti deacord cu crazy drivers ....parerea mea e ca mai bine intram intr un club format decat sa facem noi de la inceput.
__________________
alpine 9884R+( ZRX1000.4 +2( SPL-HD25T+Ciare 200Cm Spl) +( 2 x spl 300D2 + s2000d)

My car=>https://forum.4tuning.ro/384-sistemul...io-system.html
costy_suceava is offline   Reply With Quote
Old 21-02-11, 20:49   #11
andutzu85
Banned

Stage 5
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 470
Member of:
[SKODA]
Default Re: CLUB - POLL

Quote:
Originally Posted by costy_suceava View Post
schimbatori ca vantul.... .
tocmai de lucrul asta am ramas si eu foarte surprins...si apropo...de ce s-a inchis poll-ul???
andutzu85 is offline   Reply With Quote
Old 21-02-11, 20:52   #12
SiLoTh

Stage 5
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 726
Default Re: CLUB - POLL

a fost inchis pollu la cererea cuiva , eu i-am pus termen limita la 1.04.2011
eu nu sunt schimbator deloc dar mai multi mi-au spus ca ar vrea sa se faca intalniri in contiunare dar nu in modul in care a luat-o treaba acu .. in fine, eu nu ma mai bag in nimic daca va fi sa se hotarasca ceva voi fi si eu cu o parere, sper totusi sa ajung sambata asta sa va explic ceea ce m-a facut sa creez topicul asta si sa risc totusi sa se creeze "bisericute"
SiLoTh is offline   Reply With Quote
Old 21-02-11, 21:58   #13
eu_alex

Stage 4
 
eu_alex's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 218
Default Re: CLUB - POLL

Quote:
Originally Posted by costy_suceava View Post
schimbatori ca vantul.... data trecuta eram aproape toti deacord cu crazy drivers ....parerea mea e ca mai bine intram intr un club format decat sa facem noi de la inceput.
nu vreau sa fiu bagat in aceeasi oala cu cei care au zis ca vor sa intre in cd. sa intre daca vor , nu-i opreste nimenea. stiu ca ai zis cuvantul magic "aproape" deci sunt unii care momentan nu pot intra in cd.
eu_alex is offline   Reply With Quote
Old 21-02-11, 23:41   #14
costy_suceava

Stage 5
 
costy_suceava's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 304
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: CLUB - POLL

si la intalniri se faceau n bisericutze cand cineva vorbea ...e lipsa de interes aici ne intalnim la viitoarea intalnire si fiecare o sa luam cuvantul si spunem ce avem pe inima
costy_suceava is offline   Reply With Quote
Old 21-02-11, 23:48   #15
eu_alex

Stage 4
 
eu_alex's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 218
Default Re: CLUB - POLL

din pacate nu vin toti cei care trebuie .
eu_alex is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -