frumoase pozele nu am ce sa spun voi acolo in oradea avetzi mashini tata asta oare ptr ca nu exista tatrgul vitan ca la noi ca eu deja sunt dezamagit de aceleashi praguri din targ care scire GTI pe ele aceleashi eleroane da nu sunt eu in masura sa critic pe nimeni...