Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-10-05, 16:53   #31
Laju
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
Laju's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 450
Default

Ca sa incheiem...ca nu vrea sa ajungem le certuri doar suntem \"legati\" toti de aceasi pasiune....tricicletele ....Prima vina de 80% e a incompetentilor aia de ko racing.....2.Si asa putea sa nu se dea de sa ii rupa mucii la unul care evident.....DA!.....3.Doar stiam ca are nos....am vazut clar ca nu i-a dat....sau nu functiona......4.Asa ceva nu se va mai intampla in cluj.....pt ca ne tot facem de rusine cu organizari de *kt...Si nu in ultimul rand....ma repet....Masina e foarte frumoasa....si f tare....si il mai asteptam pe la noi....sa speram ca avem concurent
Laju is offline  
Old 29-10-05, 00:49   #32
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

Ca sa inchei si eu, sa fie ok si pentru voi, clar cel care s-a uitat pe talon nu a stiut sa-l citeasca corect. ce e trecut pe talon nu e in KW, in primul rand?
dar, sa trecem peste...
am vb astazi cu el si , la dfel cum stiam, totusi mi-a confirmat, a spus ca cel care i-a citit de pe talon i-a citit aiurea, si degeaba i-a spus ca a citit gresit, ca nu a inteles. si ca a zis ca e bine asa, sa intre numa ca asa trebuie si ca sigur e la grupa aceea.
A mai fost ceva problema daca tin nminte cu o doamna care conducea un c-klasse sport coupe, legat tot de asa ceva...deci, nu e in prea mare masura vina lui, el s-a dat la grupa indicata, nici macar nu stia omul exact ce grupe sunt.
By the way, pentru urmatoarele 6 luni el este presedintele WSR.
__________________
My wide E36
daflyer_oradea is offline  
Old 29-10-05, 21:52   #33
andreinui

Stage 5
 
andreinui's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 378
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[TIME SQUAD]
Default

in cazul asta cred ca-i datorez scuze lui ARO
si sa-i injur inca o data pe cei de la KO racing
andreinui is offline  
Old 30-10-05, 01:11   #34
DaNuTzU'

Stage 5
 
DaNuTzU''s Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,014
Member of:
[Fiat]
Default

cei de la KO racing sunt naspa) fac clujul de cacao !!!!
DaNuTzU' is offline  
Old 04-11-05, 18:21   #35
ZanDer

Stage 5
 
ZanDer's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,913
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

deci ... motoru sa ne punem in clar ii de pe pisicutza, el mi'o zis treaba asta (daca totusi se intampla sa fi inteles gresit imi cer scuze dar eu asja tin minte ), eu sjtiu cam in mare parte tot ce misca sub capota aia, si stiu si faza cu inscrisu in grupa, aia de la ko raceing nush ce au vazut ce au calculat dar cert este ca in talon motoru de 2000cmc are cat are si de aia l'or pus la a2, eu nu am auzit sa fi zis el orice sa il puna la grupa superioara sau ceva d genu caci totusi eu am fost acolo si am auzit si vazut tot ...
oricum sa trecem peste asta ... sjtie cineva ceva de accidentu lui ? rog un pm sau ceva!!!
mersi
__________________
Race the strip, not the street!
ZanDer is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -