Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Reply
 
Thread Tools
Old 25-04-06, 23:02   #181
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Intalnire in fiecare vineri...ora20...be there

asa as veni si eu dar muheres a facut deja planu cu prieteni de familie:mergem la erotic show in ungaria debrecen!!!!oai mama ce as da golfului in pistoane!!!!sa vad ce poate!!next time!!!
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 26-04-06, 13:58   #182
kupid0n

Stage 4
 
kupid0n's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 206
Default Re: Intalnire in fiecare vineri...ora20...be there

vai sanduleeee.......nu ma adoptzi sa vin si eu cu voi in debrecen???? ;
kupid0n is offline   Reply With Quote
Old 30-04-06, 21:19   #183
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Intalnire in fiecare vineri...ora20...be there

pana la urma m-am rusinat!!....................sper ca nu ai muscat-o nu am plecat din motive familiare...nu aveam pe cine lasa copii mei dupa 10 seara iar cu cine vroiam sa mergem nu vroiau sa revina acasa mai repede de 2 noaptea ...asa ca nu i-am incurcat programu nimanui si am plecat la kolosvar......!!!!!!!!
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 30-04-06, 22:15   #184
Ciky

Stage 5
 
Ciky's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 833
Member of:
[DACIA]
Default Re: Intalnire in fiecare vineri...ora20...be there

si ce atzi facut la kolozsvar?
Ciky is offline   Reply With Quote
Old 01-05-06, 08:54   #185
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Intalnire in fiecare vineri...ora20...be there

m-am dat la linie cu un g60 cu 40 de cai mai multi ca mine!!!
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 01-05-06, 13:01   #186
valib
Banned

Stage 5
 
valib's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,348
Default Re: Intalnire in fiecare vineri...ora20...be there

si...si...rezultatul?
valib is offline   Reply With Quote
Old 01-05-06, 16:59   #187
kupid0n

Stage 4
 
kupid0n's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 206
Default Re: Intalnire in fiecare vineri...ora20...be there

ne tine in suspans.....
kupid0n is offline   Reply With Quote
Old 01-05-06, 19:24   #188
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Intalnire in fiecare vineri...ora20...be there

pai aaaa ma balbaii da va zic....deci nenea ala cu corado motor g 60 undeva la 170-180 de cai a venit gol fara banchete roti mici preparat un pic iar io 138 cai incarcat cu lada mare de bass basu 2 amplifuri intre 120-150 kg am avut in plus fata de el si am fost intrecut doar cu o juma de masina.....asta e!!!IO ZIC CA NU E RAU DE LA PITBULU MEU...A FACUT FATA...SI CHIAR S-A MIRAT LUMEA CUM AM TINUT PASU LANGA EL
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 02-05-06, 19:10   #189
Andre3y

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 508
Talking Re: Intalnire in fiecare vineri...ora20...be there

Quote:
Originally Posted by SoundIdentity
pai aaaa ma balbaii da va zic....deci nenea ala cu corado motor g 60 undeva la 170-180 de cai a venit gol fara banchete roti mici preparat un pic iar io 138 cai incarcat cu lada mare de bass basu 2 amplifuri intre 120-150 kg am avut in plus fata de el si am fost intrecut doar cu o juma de masina.....asta e!!!IO ZIC CA NU E RAU DE LA PITBULU MEU...A FACUT FATA...SI CHIAR S-A MIRAT LUMEA CUM AM TINUT PASU LANGA EL
Pai nu sti ca mai nou participanti de la curse uni!!!!!!!!!!!!isi scot tat in masina..tot..scaune,roata de rezerva panouri usi..tot..inca si caunu de la sofer il inlocuieste cu paie!!
Andre3y is offline   Reply With Quote
Old 02-05-06, 21:40   #190
DOMY_m3

Stage 5
 
DOMY_m3's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 678
Default Re: Intalnire in fiecare vineri...ora20...be there

Quote:
Originally Posted by Andre3y

Pai nu sti ca mai nou participanti de la curse uni!!!!!!!!!!!!isi scot tat in masina..tot..scaune,roata de rezerva panouri usi..tot..inca si caunu de la sofer il inlocuieste cu paie!!
cand o sa stii ca ce anseamna kg/cai putere,sau cand o sa mergi la un concurs de drag si o sa simti ca cat de mult conteaza fiecare kg ,atuncea o sa stii ca fraierii astea de ce scoate roata de rezerva din masina....
si sandu bacsi cand o sa inveti ca nu ne intereseaza pe nimeni cati kg ai in plus sau de ce nu merge masina.daca mergi la concurs fa tot posibilu sa scoti fiecare cai din masina.altfel nu are rost.si inca ceva :nu conteaza cu cat ai pierdut sau ai castigat.nici eu nu am zis ca de la evo 6 am primit 10 metri sau 1 cm.a facut si cu asta basta.pa
DOMY_m3 is offline   Reply With Quote
Old 03-05-06, 05:00   #191
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Intalnire in fiecare vineri...ora20...be there

Quote:
Originally Posted by DOMY_m3
cand o sa stii ca ce anseamna kg/cai putere,sau cand o sa mergi la un concurs de drag si o sa simti ca cat de mult conteaza fiecare kg ,atuncea o sa stii ca fraierii astea de ce scoate roata de rezerva din masina....
si sandu bacsi cand o sa inveti ca nu ne intereseaza pe nimeni cati kg ai in plus sau de ce nu merge masina.daca mergi la concurs fa tot posibilu sa scoti fiecare cai din masina.altfel nu are rost.si inca ceva :nu conteaza cu cat ai pierdut sau ai castigat.nici eu nu am zis ca de la evo 6 am primit 10 metri sau 1 cm.a facut si cu asta basta.pa

aici iti dau dreptate grasule!!!intradevar nu ai ce cauta cu ''plasa plina ''in masina!!!dar io m-am dus sa ma distrez ...sunt constient ca la liniute nu prea vine oricine...
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 03-05-06, 16:04   #192
doru

Stage 3
 
doru's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 132
Default Re: Intalnire in fiecare vineri...ora20...be there

Quote:
Originally Posted by SoundIdentity
pai aaaa ma balbaii da va zic....deci nenea ala cu corado motor g 60 undeva la 170-180 de cai a venit gol fara banchete roti mici preparat un pic iar io 138 cai incarcat cu lada mare de bass basu 2 amplifuri intre 120-150 kg am avut in plus fata de el si am fost intrecut doar cu o juma de masina.....asta e!!!IO ZIC CA NU E RAU DE LA PITBULU MEU...A FACUT FATA...SI CHIAR S-A MIRAT LUMEA CUM AM TINUT PASU LANGA EL
nu a fost dat jos nimic din corado cred ca confunzi masina
doru is offline   Reply With Quote
Old 03-05-06, 17:57   #193
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default Re: Intalnire in fiecare vineri...ora20...be there

in primul rand FELICITARI tuturor care au participat la Cluj!!!!
in al doilea rand, ne vedem ca si in fiecare vineri. cei care vor sa intre in WSR sa vina sa faca preinscrierile.
ca deja ne-am pus "pe treaba"
__________________
My wide E36
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 06-05-06, 08:09   #194
kupid0n

Stage 4
 
kupid0n's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 206
Default Re: Intalnire in fiecare vineri...ora20...be there

"pe treaba"???? sa fim seriosi....am fost aseara in jur de 10 persoane...cam vreo 5-6 masini.....si tot aceleasi persoane care vin in fiecare vineri....si ne mai numim impatimiti tuning.....ce vrajeala.....avem masini de masini si nu suntem uniti deloc......avem membri care vin o data la o luna sau la doua asa ca sa nu uite lumea ca mai traiesc....suntem penibili.....unde e entuziasmul cu care am inceput?????
kupid0n is offline   Reply With Quote
Old 08-05-06, 18:40   #195
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Cool Re: Intalnire in fiecare vineri...ora20...be there

WSR va organiza liniutele care vor avea loc la 4tuning day.
probabil ca va fi si putin nevoie de ajutor, pe ici , pe colo...
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -