23-07-06, 19:15
|
#1
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
|
WSR la VStuning 22/07
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...d=1#post493698
un link pentru cei interesati de partciparea WSR la VSTuning...am adus niste cupe pe acasa...suntem primul club din Romania care vine cu premiul cel mare la un show de tuning de afara.
Felicitari LGY si RIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
24-07-06, 18:08
|
#2
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 673
|
Re: WSR la VStuning 22/07
Poze sint pe fiecare pagina .......!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
24-07-06, 21:20
|
#3
|
 Stage 4
Join Date: Apr 2005
Posts: 251
|
Re: WSR la VStuning 22/07
Felicitari baietzii si la mai multe cupe!
|
|
|
25-07-06, 00:16
|
#4
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of: [Moderators] [VW]
|
Re: WSR la VStuning 22/07
Quote:
|
Originally Posted by Ariana
Felicitari baietzii si la mai multe cupe!
|
mersi bruneto!
|
|
|
25-07-06, 02:40
|
#5
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,087
Member of: [Moderators] [Honda]
|
Re: WSR la VStuning 22/07
intradevar, felicitari Sandu, felicitari Dan.
Daca nu sant prea indiscret, cu ce ai scos 142 plus db?
|
|
|
25-07-06, 11:36
|
#6
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of: [Moderators] [VW]
|
Re: WSR la VStuning 22/07
Quote:
|
Originally Posted by civic_ex
intradevar, felicitari Sandu, felicitari Dan.
Daca nu sant prea indiscret, cu ce ai scos 142 plus db?
|
dan? cu doua gebeleuri dealea cele mai lezna si cu un amplif mono ground zero
|
|
|
25-07-06, 15:08
|
#7
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 673
|
Re: WSR la VStuning 22/07
Baieti ca bonus aveti aici un site de la UNGARIA cu poze despre eveniment super poze !!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.car-tune.hu/page.php?48
|
|
|
26-07-06, 00:58
|
#8
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,087
Member of: [Moderators] [Honda]
|
Re: WSR la VStuning 22/07
Quote:
|
Originally Posted by SoundIdentity
dan? cu doua gebeleuri dealea cele mai lezna si cu un amplif mono ground zero 
|
poate pe alt dbmetru, nu pe termlab, aia e clar. Motorul pornit cumva??
|
|
|
26-07-06, 09:30
|
#9
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 673
|
Re: WSR la VStuning 22/07
Quote:
|
Originally Posted by civic_ex
poate pe alt dbmetru, nu pe termlab, aia e clar. Motorul pornit cumva??
|
Da motorul a fost voie sa fie pornit .
|
|
|
26-07-06, 11:27
|
#10
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,087
Member of: [Moderators] [Honda]
|
Re: WSR la VStuning 22/07
kk. felicitari oricum, foarte impresionant.
|
|
|
26-07-06, 11:32
|
#11
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 673
|
Re: WSR la VStuning 22/07
Quote:
|
Originally Posted by civic_ex
kk. felicitari oricum, foarte impresionant.
|
Mersi SERGIU dar te astept si pe tine duminica la DEBRECEN ca sa aratam ce poate o masina de SQ de pe la noi .Chiar cred ca ar fi momentul sa iei prima cupa cu masina asta caci oricum si daca nu e chiar finisata suna super asa ca provocarea e lansata si ne intilnim in UNGARIA !!!!!!!!!!!
Mai ales ca vor fi trei concursuri de muzica doua de SQ si una de DBDRAG !
Ce zici te bagi ???
__________________
<<<<Membru West Side RACERS
|
|
|
26-07-06, 11:32
|
#12
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of: [Moderators] [VW]
|
Re: WSR la VStuning 22/07
Quote:
|
Originally Posted by civic_ex
kk. felicitari oricum, foarte impresionant.
|
gras ....pe termlab a bagat 140,1 ce are emma spl e diferenta 2 3 decibeli
|
|
|
26-07-06, 11:58
|
#13
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,087
Member of: [Moderators] [Honda]
|
Re: WSR la VStuning 22/07
Quote:
|
Originally Posted by BH-15-RIC
Mersi SERGIU dar te astept si pe tine duminica la DEBRECEN ca sa aratam ce poate o masina de SQ de pe la noi .Chiar cred ca ar fi momentul sa iei prima cupa cu masina asta caci oricum si daca nu e chiar finisata suna super asa ca provocarea e lansata si ne intilnim in UNGARIA !!!!!!!!!!!
Mai ales ca vor fi trei concursuri de muzica doua de SQ si una de DBDRAG !
Ce zici te bagi ???
|
nu cred ca voi fi in oras de vineri pana duminica.
oricum, ma depuncteaza rau ca nu mi-s izolate cum trebuie usile.
|
|
|
|
|