Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Reply
 
Thread Tools
Old 24-07-06, 22:38   #16
Xender

Stage 4
 
Xender's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 212
Default Re: West Side Racers - prima lumanare pe tort :)

Quote:
Originally Posted by Ariana
Eu am permis... voi venitzi cu masina :P.

Vedeti cine stie...? )
Xender is offline   Reply With Quote
Old 24-07-06, 23:15   #17
Billy the Kid

Stage 3
 
Billy the Kid's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 129
Default Re: West Side Racers - prima lumanare pe tort :)

Daca am 16 ani ma pot inscrie ?? permisu numa peste 2 ani .
Billy the Kid is offline   Reply With Quote
Old 25-07-06, 00:53   #18
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default Re: West Side Racers - prima lumanare pe tort :)

plus ca trebuie intai sa frecventati intalnirile, sa nu apareti asa, din senin.
deja avem si noi anumite cerinte, ca de acum am "crescut"
deci, va asteptam in parcare pt detalii, si sa ne cunoastem mai bine...
__________________
My wide E36
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 25-07-06, 02:24   #19
civic_ex

Stage 5
 
civic_ex's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,087
Member of:
[Moderators]
[Honda]
Default Re: West Side Racers - prima lumanare pe tort :)

Quote:
Originally Posted by kupid0n
da, WSR oficial implineste in ianuarie un an dar primul meeting a avut loc pe 7 sau pe 8 septembrie in Colors ...deci poate ar fi chiar un loc bun sa sarbatorim asa k inscrieti'va cat mai multi sa fim "ONE BIG HAPPY WEST SIDE FAMILY!!!"


legitimatia mai greu, eu si acum astept dupa ea. . . (
civic_ex is offline   Reply With Quote
Old 25-07-06, 09:52   #20
Mihaitza_tdi

Stage 5
 
Mihaitza_tdi's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,233
Default Re: West Side Racers - prima lumanare pe tort :)

Quote:
Originally Posted by daflyer_oradea
plus ca trebuie intai sa frecventati intalnirile, sa nu apareti asa, din senin.
deja avem si noi anumite cerinte, ca de acum am "crescut"
deci, va asteptam in parcare pt detalii, si sa ne cunoastem mai bine...
si eu as vrea sa ma incriu anul asta aprope la toate intalnirile am fost si o vin in continuare...deci dak se poate ma incriu si eu!!!
Mihaitza_tdi is offline   Reply With Quote
Old 25-07-06, 12:00   #21
Alex_Alfa

Stage 5
 
Alex_Alfa's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 492
Member of:
[ALFA ROMEO]
Default Re: West Side Racers - prima lumanare pe tort :)

Bon, sa zicem ca va inscrieti, dar cu ce va ajuta pe voi faptul ca sunteti membrii WSR? Ma refer la cei fara masina/permis.. Ca sa nu mai vorbim de legitimatia din "carbon"...

Nu o zic cu rautate, puteti sa fiti membrii (simpatizanti), va inteleg, va plac masinilie ca si noua tuturor dar totusi ca sa fi membru activ iti trebuie o masina sau in orice caz sa fii sofer. Nu e musai sa fie tunata sau sa fie nush'ce Impreza, dar asa ca veniti cu bicileta la o intrunire auto... io unu nu as proceda asa..
Si eu am fost asa, nu m-am nascut la 18 ani, si la fel si eu numaram zilele si orele pana la momentul cel mare...

Nu va suparati pe mine, e doar o parere!
__________________
Alex_Alfa is offline   Reply With Quote
Old 25-07-06, 14:45   #22
FaQ4EvEr

Stage 4
 
FaQ4EvEr's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 252
Default Re: West Side Racers - prima lumanare pe tort :)

Quote:
Originally Posted by civic_ex
legitimatia mai greu, eu si acum astept dupa ea. . . (
da are dreptate civic_ex si eu astept dupa legitimatie si dupa un sticker cu WSR dar ata ete asteptam dupa dafy, VREAU VINERI LEGITIMATIE
FaQ4EvEr is offline   Reply With Quote
Old 25-07-06, 15:02   #23
BIG_mafia

Stage 5
 
BIG_mafia's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 807
Default Re: West Side Racers - prima lumanare pe tort :)

Quote:
Originally Posted by Alex_Alfa
Bon, sa zicem ca va inscrieti, dar cu ce va ajuta pe voi faptul ca sunteti membrii WSR? Ma refer la cei fara masina/permis.. Ca sa nu mai vorbim de legitimatia din "carbon"...

Nu o zic cu rautate, puteti sa fiti membrii (simpatizanti), va inteleg, va plac masinilie ca si noua tuturor dar totusi ca sa fi membru activ iti trebuie o masina sau in orice caz sa fii sofer. Nu e musai sa fie tunata sau sa fie nush'ce Impreza, dar asa ca veniti cu bicileta la o intrunire auto... io unu nu as proceda asa..
Si eu am fost asa, nu m-am nascut la 18 ani, si la fel si eu numaram zilele si orele pana la momentul cel mare...

Nu va suparati pe mine, e doar o parere!
k ne simtzim bine intre voi...si mai aflam si noi mai multe detalii despre tuning...lucrurile bune se incep din timp nuh?!
BIG_mafia is offline   Reply With Quote
Old 25-07-06, 16:01   #24
Mihaitza_tdi

Stage 5
 
Mihaitza_tdi's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,233
Default Re: West Side Racers - prima lumanare pe tort :)

stai linistit k nu ne suparam poate si noi suntem la fel de pasionati de masini si cum sunteti voi...cei care au deja o masina.....la noi asta e k nu avem masinadak voi membri W S R decideti k ne putem si noi incrie atunci ne inscriem!!!
__________________
Mihaitza_tdi is offline   Reply With Quote
Old 25-07-06, 21:38   #25
BIG_mafia

Stage 5
 
BIG_mafia's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 807
Default Re: West Side Racers - prima lumanare pe tort :)

orikum yo mam scris...da is numa fan tuning...deci yo nu de aia mam inscris sa am nush ce oportunitzatzi....si de placere....orikum membru klumea o sa fiu de la 18 ani...adik asa cred orikum...vb lu mihaitza_tdi...noi nu avem mashina
__________________
FeeL ThE BeAt when I`m next 2 U...My ride: https://forum.4tuning.ro/116-masina-m...ml#post3731529
BIG_mafia is offline   Reply With Quote
Old 25-07-06, 22:08   #26
BH-15-RIC

Stage 5
 
BH-15-RIC's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 673
Default Re: West Side Racers - prima lumanare pe tort :)

Mai copii nu mai va ofticati si consumati tastatura degeaba fan poti sa fii de cind te nasti pina mori , nu tine cont de virsta , dar e important ca aceasta pasiune sa ramina in timp si sa fie un hobby adevarat indiferent de greutatile ce vi se vor arata in viata si noi avem exemple multe intre noi care au facut sacrificii mari si au pus si pun in continuare mult suflet in dezvoltarea miscarii tuning in ORADEA .!!!!!!!!
__________________
<<<<Membru West Side RACERS


BH-15-RIC is offline   Reply With Quote
Old 25-07-06, 22:23   #27
BIG_mafia

Stage 5
 
BIG_mafia's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 807
Default Re: West Side Racers - prima lumanare pe tort :)

la momentu de fatza noi nu prea putem face nimik....dar la anu cand luam si noi carnetu o sa ne implikam cat mai mult posibil....pana atunci admiram si noi ce facetzi voi...
BIG_mafia is offline   Reply With Quote
Old 25-07-06, 22:37   #28
Mihaitza_tdi

Stage 5
 
Mihaitza_tdi's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 1,233
Default Re: West Side Racers - prima lumanare pe tort :)

Quote:
Originally Posted by BH-15-RIC
Mai copii nu mai va ofticati si consumati tastatura degeaba fan poti sa fii de cind te nasti pina mori , nu tine cont de virsta , dar e important ca aceasta pasiune sa ramina in timp si sa fie un hobby adevarat indiferent de greutatile ce vi se vor arata in viata si noi avem exemple multe intre noi care au facut sacrificii mari si au pus si pun in continuare mult suflet in dezvoltarea miscarii tuning in ORADEA .!!!!!!!!
Cum am mai zis noi nu ne suparam....inca ne bucuram k primim sfaturi de la voi care totusi ati trecut in viata prin mai multe.....nush dak la toti...ma refer la cei mai mici pasiunea de Tuning o sa ramana si in cont...cel putin la mine unu da.....si noi la randul nostru o sa dam de greu cand o sa avem o masina...parinti nu tot timpul o sa fie deacorzi sa ne dea bani ......ajungi la o varsta la care deja tu singur trebuie sa faci rost de bani.....oricum important ii sa ajungi sa iti cumperi o masina pe munca ta sau cel putin sa contribui si tu cu ceva.....noi deocamdata doar invatam de la voi...si vrem sa ne imprietenim cu voi!!! voi sa fiti "parintzi nostri in domeniul auto"psoate am deviat putin de la subiect!!
Mihaitza_tdi is offline   Reply With Quote
Old 25-07-06, 22:39   #29
BIG_mafia

Stage 5
 
BIG_mafia's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 807
Default Re: West Side Racers - prima lumanare pe tort :)

Quote:
Originally Posted by Mihaitza_tdi
Cum am mai zis noi nu ne suparam....inca ne bucuram k primim sfaturi de la voi care totusi ati trecut in viata prin mai multe.....nush dak la toti...ma refer la cei mai mici pasiunea de Tuning o sa ramana si in cont...cel putin la mine unu da.....si noi la randul nostru o sa dam de greu cand o sa avem o masina...parinti nu tot timpul o sa fie deacorzi sa ne dea bani ......ajungi la o varsta la care deja tu singur trebuie sa faci rost de bani.....oricum important ii sa ajungi sa iti cumperi o masina pe munca ta sau cel putin sa contribui si tu cu ceva.....noi deocamdata doar invatam de la voi...si vrem sa ne imprietenim cu voi!!! voi sa fiti "parintzi nostri in domeniul auto"psoate am deviat putin de la subiect!!
total deakord....si chiar k am deviat un pik de la subiect
BIG_mafia is offline   Reply With Quote
Old 25-07-06, 22:39   #30
Alex_Alfa

Stage 5
 
Alex_Alfa's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 492
Member of:
[ALFA ROMEO]
Default Re: West Side Racers - prima lumanare pe tort :)

Nu ma intelegeti gresit, nimeni nu va opreste sa va placa masinile si tuningul!!!
Dar nu vad de ce atata vâlva sa va inscrieti in WSR...
Eu nici nu ma opun inscrierii voastre, dar chiar nu ii vad sensul din moment ce nu aveti permis.. Stiu ca e naspa, cu totii am trecut prin perioada asta "de asteptare"
Nu e musai sa fiti membrii WSR ca sa stati cu noi de vorba sau sa veniti la intruniri. Chiar deloc, puteti sa veniti, e ok
Dar nu stiu de ce am impresia ca unii (aia poate nu sunt de fata) isi fac legitimatie WSR si atat, nu mai fac nimic, de parca plasticul ala "carbonat" le-ar aduce aur...

Sau de fapt.. faceti cum doriti! Nu vreau sa fiu inteles gresit si sa fiu luat dupaia drept Hitler in WSR.

In alta ordine de idei azi mi-am pus filtru de aer Cold Air Intake de la Pipercross, modelul Viper
Nu am stiut unde sa postez asta
Alex_Alfa is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -