Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Oradea

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-12-09, 00:26   #1
DaBotta

Stage 5
 
DaBotta's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 2,413
Member of:
[Opel]
[FORD]
[VW]
[Hyundai]
Default Curse ilegale stopate de politie (cică)

http://www.tvs.ro/index.php?option=c...ment&Itemid=69

Astia is nebuni. S-au aplicat 2 amenzi si alea la vrajeala. Pe un preiten de al meu l-a amendat ca vezi doamne cica era parcat ilegal.
DaBotta is offline  
Old 07-12-09, 02:58   #2
Andr3ii

Stage 5
 
Andr3ii's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 719
Default re: Curse ilegale stopate de politie (cică)

prea sufera si aia . pe acolo sincer.. .. oricare vine cu 1.9 TDI (acu sa nu imi sara in cap toti cu 1.9 tdi de prin zona) ) si gata hai ca am masina tuning si ma dau la linii .. macar de s`ar aduna in alta parte , in care sa nu blocheze circulatia sau sa nu bata asa tare la ochi ..
Andr3ii is offline  
Old 07-12-09, 06:22   #3
sandor406
Dacia Driver

Stage 5
 
sandor406's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,493
Member of:
[DACIA]
Default re: Curse ilegale stopate de politie (cică)

nu is normali la cap mah astia!( poi te amendeaza sau se ia de tine dak chiar faceai curse sau ai facut chiar cv ca sa te amendeze!dar nu ca se duc acolo si iau toata lumea la rost ca dc is acolo cu masinile si cica urmeaza o ursa ilegala! doamne!!! poi pana nu se face cursa sai prinda ce se leaga de ei???
__________________
sandor406 is offline  
Old 07-12-09, 13:10   #4
Andr3ii

Stage 5
 
Andr3ii's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 719
Default re: Curse ilegale stopate de politie (cică)

au blocat iesirea din benzinarie(banuiesc ca e ceva)... si in plus daca chiar ar vrea sa ne arda ar putea sa ceara inregistrari la aia de la MOL .. sa vada daca s-au dat sau nu ..
Andr3ii is offline  
Old 07-12-09, 20:52   #5
HoricutzWSR
Virtual Tuner

Stage 5
 
HoricutzWSR's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,851
Member of:
[Design Team]
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
Default re: Curse ilegale stopate de politie (cică)

trist ce se intampla acolo ) din cauza asta ii opreste politia pe cei ce stiu ce inseamna curse cu adevarat pt motive banale...asta e...trecem peste
HoricutzWSR is offline  
Old 08-12-09, 11:02   #6
graty 17

Stage 5
 
graty 17's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 771
Member of:
[DACIA]
Default re: Curse ilegale stopate de politie (cică)

Curse ilegale vor fi tot timpu
graty 17 is offline  
Old 08-12-09, 18:05   #7
LordCaddy

Stage 5
 
LordCaddy's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 561
Default re: Curse ilegale stopate de politie (cică)

ar fi mai simplu in parcarea mare de la galassini....dar acolo 1 secunda de prostie/idiotenie/experienta 0/ ajungi dracu in santz,stalp...etc.. Macar in locu ala maxima pedeapsa e tulburarea linistii publice,pt ca nu e drum public.... nu de alta.
__________________
LordCaddy is offline  
Old 08-12-09, 19:07   #8
HoricutzWSR
Virtual Tuner

Stage 5
 
HoricutzWSR's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,851
Member of:
[Design Team]
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
Default re: Curse ilegale stopate de politie (cică)

da graty...or fost,sunt si o sa mai fie...da macar sa se desfasoare cu cap...sa nu futa meciu, ca ii de ajuns sa mergi pe borsului cu un G3 cu suspensie si te ia garda ...
HoricutzWSR is offline  
Old 08-12-09, 21:23   #9
Andr3ii

Stage 5
 
Andr3ii's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 719
Default re: Curse ilegale stopate de politie (cică)

Quote:
Originally Posted by LordCaddy View Post
ar fi mai simplu in parcarea mare de la galassini....dar acolo 1 secunda de prostie/idiotenie/experienta 0/ ajungi dracu in santz,stalp...etc.. Macar in locu ala maxima pedeapsa e tulburarea linistii publice,pt ca nu e drum public.... nu de alta.
deja unul a intrat in sant..
Andr3ii is offline  
Old 08-12-09, 21:38   #10
TunerInProgres

Stage 5
 
TunerInProgres's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 914
Member of:
[Opel]
[VW]
Default re: Curse ilegale stopate de politie (cică)

cam exagerata treaba,dar poate e mai bine asa,poate iesea mai rau daca se intampla vreun accident,sunt adeptul curselor,dar mai bine organizat,sau in cel mai rau caz pe un drum pustiu
TunerInProgres is offline  
Old 09-12-09, 11:09   #11
valerutzz
Road Runners Member

Stage 4
 
valerutzz's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 257
Member of:
[RR]
Default re: Curse ilegale stopate de politie (cică)

In primul rand, ce se intampla acolo, nu-s curse. In al doilea rand, they`re doin` it WRONG
valerutzz is offline  
Old 09-12-09, 14:16   #12
Andr3ii

Stage 5
 
Andr3ii's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 719
Default re: Curse ilegale stopate de politie (cică)

adevaratele curse se fac in alta parte.
Andr3ii is offline  
Old 09-12-09, 15:49   #13
HoricutzWSR
Virtual Tuner

Stage 5
 
HoricutzWSR's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 2,851
Member of:
[Design Team]
[PARTICIPANT CURSE]
[Virtual Tuning]
[Freehand Design Usergroup]
Default re: Curse ilegale stopate de politie (cică)

DAA..adevaratele curse se fac in alta parte! Pe pista!



...sau la 200 m mai incolo dupa curba
HoricutzWSR is offline  
Old 09-12-09, 16:17   #14
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default re: Curse ilegale stopate de politie (cică)

haideti sa fim seriosi!
daca,asa printr-o minune,cumva,sa supunem si noi acuma...nu ca ar fi posibil sa se intimple...dar teoretic vorbind ...deci,daca ar fi 2 oameni care au niste nelamuriri si ar vrea ei sa se lamureasca,nu ar fi ei capabili sa gaseasca un loc mult mai potrivit pt asta decit borsului???

stiu ca sunt nesuferita,dar cei care fac iures pe acolo au nevoie de un loc pt show off,ca bani si masina de o expozitie adevarata,de drum sau de o masina de show nu au.
era odata acolo sandu sau domy?nu cred....desi ei intr-adevar ar avea cu ce.

sincera sa fiu,nu ma mir de cele intimplate,insa ma mira faptul ca apar pe acolo masini cu sticker WSR.bagati-va mintile in cap.please.

si inainte sa apara un reisar si sa ne intrebe de ce ne deranjeaza atat de tare,iata raspunsul :
NIMENI nu are nevoie de stress suplimentar pe drumuri!
nu numai cei care au o evacuare sau un stop modificat sunt amentintati,ci absolut toti participantii la trafic.va dati seama,ca domnii politisti dupa ce ies din sedinta ,unde nu au primit tocmai cuvinte de lauda,ies pe drumuri si ne f.t ,de ne indoaie!chiar doriti filtre,politisti si masini de politie la fiecare colt?

puneti bani laoparte.!mergeti la legale!
faceti-va masini si mergeti la showuri!
socializati-va!aveti forumuri,numere de telefon.nu e chiar atat de greu.daca eu ca fata,fara fonduri consistente am reusit...cred ca poate oricine doreste si are mai mult decit 2 neuroni.
__________________
WARNING!!!I have an attitude,and I know how to use it!
Trixi is offline  
Old 09-12-09, 16:54   #15
Andr3ii

Stage 5
 
Andr3ii's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 719
Default re: Curse ilegale stopate de politie (cică)

Quote:
Originally Posted by HoricutzWSR View Post
DAA..adevaratele curse se fac in alta parte! Pe pista!



...sau la 200 m mai incolo dupa curba
Foarte adevarat ce spui ..!!

Quote:
Originally Posted by Trixi View Post
haideti sa fim seriosi!
daca,asa printr-o minune,cumva,sa supunem si noi acuma...nu ca ar fi posibil sa se intimple...dar teoretic vorbind ...deci,daca ar fi 2 oameni care au niste nelamuriri si ar vrea ei sa se lamureasca,nu ar fi ei capabili sa gaseasca un loc mult mai potrivit pt asta decit borsului???

stiu ca sunt nesuferita,dar cei care fac iures pe acolo au nevoie de un loc pt show off,ca bani si masina de o expozitie adevarata,de drum sau de o masina de show nu au.
era odata acolo sandu sau domy?nu cred....desi ei intr-adevar ar avea cu ce.

sincera sa fiu,nu ma mir de cele intimplate,insa ma mira faptul ca apar pe acolo masini cu sticker WSR.bagati-va mintile in cap.please.

si inainte sa apara un reisar si sa ne intrebe de ce ne deranjeaza atat de tare,iata raspunsul :
NIMENI nu are nevoie de stress suplimentar pe drumuri!
nu numai cei care au o evacuare sau un stop modificat sunt amentintati,ci absolut toti participantii la trafic.va dati seama,ca domnii politisti dupa ce ies din sedinta ,unde nu au primit tocmai cuvinte de lauda,ies pe drumuri si ne f.t ,de ne indoaie!chiar doriti filtre,politisti si masini de politie la fiecare colt?

puneti bani laoparte.!mergeti la legale!
faceti-va masini si mergeti la showuri!
socializati-va!aveti forumuri,numere de telefon.nu e chiar atat de greu.daca eu ca fata,fara fonduri consistente am reusit...cred ca poate oricine doreste si are mai mult decit 2 neuroni.
Acolo pe bors vin multi dar la legale.. prin alte judete nu ii vezi.. doar pe unii ..!
si da intradevar .. uni chiar pun in pericol viata celorlalti participanti la trafic..
P.S. stai linistita ca nu esti nesuferita.. :d .. spui doar adevarul .
Andr3ii is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -