FLAVIA,odata ai fost banata de pe 4tuning,vorbeste invidia din tine,io nu vorbesc pe la spate,dar tu cand vineai la mine in garaj cu saptamanile,numa de rau ai vorbeai pe restu si inclusiv wsr-ul,acuma e invers,cam asta sti tu sa inbarligi,
referitor la topic,sau ivit ceva discuti pe care pe lumea mai la 25...35 de ani iau cam suparat zvonurile precum ervin tuningheaza masini si are garaj de tuning,sau parc auto precum zicea prezentatorul de la tv transilvania,parerea mea: lauda ceea ce nu exista.
nu zic din rautate dar nu aburiti lumea ci spuneti cum stau lucrurile cu adevarat,
NU-MI PLACE DACA CINEVA MA COPIAZA,si daca cineva sa arata mai mult decat e.
urasc PLAGIATURA, mai exact copiatul din reviste mot-a-mot,mie daca numi poate capu la ceva nou si cat mai unicat ma las pagubas,si nici nu mai am chef sa fac
masinile care le fac eu nu trec pe la toata lumea ptr a ajunge in starea finala.
probabil o sa ziceti k bag strambe despre restul dar k sa vedeti shi voii ce ''prietenie'' stransa este intre tuningarii din oradea tin sa va anunt k in emisiunile tv avand invitat un ''cunoscut'' al tuningului,nici macar nu s-a mentionat posesorul premiilor besc car, best of show,best paint loc 1 shi best interior loc 3 apartinanad Cadillacului.
aas provoca o persoana,se shtie cine,sa-si faca o mashina by HIS hand.eu oricum fac akuma una...sa vedem cine castiga best car 2007+ surpriza---->tuning dog