Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Arad

Reply
 
Thread Tools
Old 20-03-07, 15:06   #106
tristan

Presedinte RACING SYNDICATE

Stage 5
 
tristan's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,358
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Racing Syndicate]
[VW]
Default Re: Radarul in orasul Arad !!!

Eu zic sa mereti cu viteza maxim admisa si nu va prinde
tristan is offline   Reply With Quote
Old 20-03-07, 23:34   #107
Aelius

Stage 3
 
Aelius's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 109
Default Re: Radarul in orasul Arad !!!

Pana nu se smecheresc si incep sa vaneze si afara din localitati mai e cum e,dar cand incep vanatoarea pe valea muresului si catre timi...............chiar ca nu va mai fi fun to drive
__________________
Driving is what I do.
Aelius is offline   Reply With Quote
Old 21-03-07, 20:42   #108
NEo007

Stage 5
 
NEo007's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,562
Default Re: Radarul in orasul Arad !!!

am vazut in ultimele zile radarul foarte des. In aradul nou, cum vi dinspre timi, putin inainte de Hotel Xemar
NEo007 is offline   Reply With Quote
Old 22-03-07, 09:20   #109
Adi_play

Stage 2
 
Adi_play's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 65
Default Re: Radarul in orasul Arad !!!

Quote:
Originally Posted by NEo007 View Post
am vazut in ultimele zile radarul foarte des. In aradul nou, cum vi dinspre timi, putin inainte de Hotel Xemar
yep acolo stau.si mai e o masina pe calea romanilor. stau ascunsi pe o straduta cum mergi dinspre boul rosu spre pod.doar cand esti in dreptul lor ii vezi.sper ca nu am muskat-o si eu ca aveam cam 70.
Adi_play is offline   Reply With Quote
Old 22-03-07, 16:18   #110
Aelius

Stage 3
 
Aelius's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 109
Default Re: Radarul in orasul Arad !!!

ba io cred ca am supt-o
acu vreo 2 zile coboram podu din subcetate catre zona 3 asa lejer cu 120
astept sa-mi vina foaia
Aelius is offline   Reply With Quote
Old 22-03-07, 19:29   #111
canny

Stage 5
 
canny's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,160
Default Re: Radarul in orasul Arad !!!

acuma eu va zic cea mai tare faza si chiar e adevarata, (sper sa nu citeasca)
am eu un prieten mai coxalau si cum merea el spre micalaca inaite de pod avea vo 70 si vede ca vine un logan rosu, anostru cand vede cox turbat dupa care cand ajunge la pe la maranata se gandeste ca daca a fost radar, il prind aia se dau jos , omule esti nebun la 130 team pierdut !! ada carnetu !! si inspiratia omului de moment (io nu cred ca asi fi avut) ia zis la ala ca tocmai la sunat cineva ca taicaso e in spital bolnav si nu sia dat seama ce viteza avea, ia luat carnetu si ia zis sa se intalneasca dupa ce vine "cica de la spital" ia dat dupa 2 ore carnetu si .. cum se simte taicato ?? asa si asa ...tine carnetu si o amenda de 250 mii )
canny is offline   Reply With Quote
Old 22-03-07, 19:32   #112
canny

Stage 5
 
canny's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,160
Default Re: Radarul in orasul Arad !!!

si am eu un prieten care cred ca a primit amenzi fara numar si odata ca sa scape cat mai eftin avea, ii zice dami pt centura ca e cel mai eftin a zis ca nu se poate, si pana la urma a primit omu amenda pt ca na avut centura pe scaunul pasagerului si era singur in masina ) , cand am citit procesul verbal mam spart de ras , oricum am si scanat hartia aia ca era criminal rau
canny is offline   Reply With Quote
Old 22-03-07, 20:10   #113
BULLETTT

Stage 5
 
BULLETTT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,332
Default Re: Radarul in orasul Arad !!!

Am observat un lucru..dupa ora 23 in weekend toti ies la forja...daca mergi cu mandra la plimbare pe bulivard poti vedea adevarate acte de teribilism...daca ar pune un radar pe centru ar face ravagii bocterii.
BULLETTT is offline   Reply With Quote
Old 22-03-07, 20:44   #114
NEo007

Stage 5
 
NEo007's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,562
Default Re: Radarul in orasul Arad !!!

Pun si pe centru. L-am vazut noapte la ora 2, in fata la Ziridiva. Mai bine stateau vis-a-vis, in fata la Ziri ii drumu rau.
NEo007 is offline   Reply With Quote
Old 22-03-07, 21:04   #115
exit0905

Stage 5
 
exit0905's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 483
Default Re: Radarul in orasul Arad !!!

lool. aia cu spitalu e mortala ). tot asa am facut eu dar cu centura. m-a oprit k nu aveam centura si i-am zis k numa ce m-am urcat in masina k am fost intr-un magazin si am scapat
exit0905 is offline   Reply With Quote
Old 22-03-07, 21:52   #116
canny

Stage 5
 
canny's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,160
Default Re: Radarul in orasul Arad !!!

da la ala cu centura nu avea ce amenda sa ii dea ca sa scape fara puncte si atunci ia dat amenda pt centura pt scaunu din dreapta si el era singur in masina ))) , da macar a avut bunavointa nea militianu
canny is offline   Reply With Quote
Old 23-03-07, 00:22   #117
Aelius

Stage 3
 
Aelius's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 109
Default Re: Radarul in orasul Arad !!!

Quote:
Originally Posted by canny View Post
acuma eu va zic cea mai tare faza si chiar e adevarata, (sper sa nu citeasca)
am eu un prieten mai coxalau si cum merea el spre micalaca inaite de pod avea vo 70 si vede ca vine un logan rosu, anostru cand vede cox turbat dupa care cand ajunge la pe la maranata se gandeste ca daca a fost radar, il prind aia se dau jos , omule esti nebun la 130 team pierdut !! ada carnetu !! si inspiratia omului de moment (io nu cred ca asi fi avut) ia zis la ala ca tocmai la sunat cineva ca taicaso e in spital bolnav si nu sia dat seama ce viteza avea, ia luat carnetu si ia zis sa se intalneasca dupa ce vine "cica de la spital" ia dat dupa 2 ore carnetu si .. cum se simte taicato ?? asa si asa ...tine carnetu si o amenda de 250 mii )
cam cand a fost asta?pt ca de ceva vreme nu mai este amenda de 250 mii.de prin decembrie.No offense dar mi-e greu sa cred(nu vreau sa neg,e doar o parere)
Aelius is offline   Reply With Quote
Old 23-03-07, 08:58   #118
canny

Stage 5
 
canny's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,160
Default Re: Radarul in orasul Arad !!!

cam asa prin decembrie
canny is offline   Reply With Quote
Old 23-03-07, 08:59   #119
canny

Stage 5
 
canny's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,160
Default Re: Radarul in orasul Arad !!!

nu mai stiu exact cand a fost dar a trecut ceva vreme, intra si omu pe forum sper numa sa nu citeasca
canny is offline   Reply With Quote
Old 23-03-07, 11:21   #120
Aelius

Stage 3
 
Aelius's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 109
Default Re: Radarul in orasul Arad !!!

Quote:
Originally Posted by canny View Post
cam asa prin decembrie
pai daca nu ma insel,noul cod rutier a intrat in vigoare la 1 decembrie,si deci trebuia sa ia alta amenda...........dar poate ma insel eu
Aelius is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -