Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Arad

Reply
 
Thread Tools
Old 05-07-05, 13:54   #196
RCS.

Stage 5
 
RCS.'s Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,070
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Street Shark\"
Quote:
Originally Posted by \"RCS.\"
Quote:
Originally Posted by \"akimoto\"
nushtu de ce va bagati toti ca musca-n lapte, nu io am fabricat farurile....ca s-or topit vad si eu....de ce ? aia nu pot sa-mi dau seama, dar ma indoiesc ca is expirate inainte de fabricatie, din moment ce sunt sute de poze cu prelude-uri cu acelasi model de faruri...
Mah cand ai sa intelegei si tu ca noi aradenii suntem foarte uniti...adica toti pentru unu si unu pentru toti...cat despre bagatul ca musca-n lapte, am si eu o intrebare: unde este musca si laptele in toata fabula asta...ca noi stim cine este ursul pacalit aici...cat despre vulpe...se pare ca o supara adevarul...!!!!!
Oare de ce nu-i lasi sa se lamureasca ei doi? Sau te-o delegat Tekin ca avocat sau purtator de cuvant?
Nu pt ambele variante.... ...dar tu esti cumva imputernicit de Akimoto?? Sa-ti vad procura sau delegatia !!! Daca citeai cu atentie ceea ce am scris eu...nu cred ca mai era necesara interventia asta a ta...!!!! Pai cine nu-i lasa sa lamureasca problema: le-am zis eu nu faceti sau faceti asta??? In fond si definitiv nici nu-mi permit sa comand eu ce sa faca Tekin...el hotareste ce si cum...eu doar am prezentat mai bine situatia...dpdv al unei persoane neutre....!!!!! Din pacate la concluzia mea au ajuns mai multi...!!!
__________________
Audi A4 2.0 T
RCS. is offline   Reply With Quote
Old 05-07-05, 15:08   #197
Street Shark

Stage 3
 
Street Shark's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 150
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"RCS.\"
Quote:
Originally Posted by \"Street Shark\"
Quote:
Originally Posted by \"RCS.\"
Quote:
Originally Posted by \"akimoto\"
nushtu de ce va bagati toti ca musca-n lapte, nu io am fabricat farurile....ca s-or topit vad si eu....de ce ? aia nu pot sa-mi dau seama, dar ma indoiesc ca is expirate inainte de fabricatie, din moment ce sunt sute de poze cu prelude-uri cu acelasi model de faruri...
Mah cand ai sa intelegei si tu ca noi aradenii suntem foarte uniti...adica toti pentru unu si unu pentru toti...cat despre bagatul ca musca-n lapte, am si eu o intrebare: unde este musca si laptele in toata fabula asta...ca noi stim cine este ursul pacalit aici...cat despre vulpe...se pare ca o supara adevarul...!!!!!
Oare de ce nu-i lasi sa se lamureasca ei doi? Sau te-o delegat Tekin ca avocat sau purtator de cuvant?
Nu pt ambele variante.... ...dar tu esti cumva imputernicit de Akimoto?? Sa-ti vad procura sau delegatia !!! Daca citeai cu atentie ceea ce am scris eu...nu cred ca mai era necesara interventia asta a ta...!!!! Pai cine nu-i lasa sa lamureasca problema: le-am zis eu nu faceti sau faceti asta??? In fond si definitiv nici nu-mi permit sa comand eu ce sa faca Tekin...el hotareste ce si cum...eu doar am prezentat mai bine situatia...dpdv al unei persoane neutre....!!!!! Din pacate la concluzia mea au ajuns mai multi...!!!
Eu nu m-am pronuntat nici cum is sau nu-s farurile,nici ce sa faca sau cum sa rezolve situatia ,fapt ce tu ai facut-o.Nu consider ca o fost corect ca tu sa m-ai si torni gaz(pardon benzina)peste foc,de asta am intervenit.Apropo,cum voi sunteti uniti(lucru pe care sincer il apreciez)te-ai gandit ca si noi poate santem la fel si totusi nimeni nu s-a bagat sau dat cu parerea ca tine.
Nu crezi ca ar fi fost mai indicat ca pe viitor sa-ti ti parerile ptr.tine si sa-i lasi pe cei implicati sa-si rezolve problema? Vezi sa nu cazi la mijloc.
Citez\"Din pacate la concluzia mea au ajuns mai multi...!!! \" poti sa dai nume sau is doar afirmatii gratuite?
Street Shark is offline   Reply With Quote
Old 05-07-05, 16:49   #198
RCS.

Stage 5
 
RCS.'s Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 1,070
Default

....si a trecut si ziua de astazi... ...si maine este o alta zi...!!
Eu zic sa tragem linie...tu faci cum vrei !!!!
RCS. is offline   Reply With Quote
Old 05-07-05, 17:16   #199
akimoto

Stage 5
 
akimoto's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,515
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

oameni buni, NU EU PRODUC FARURILE !
peste tot se vand aceste faruri, http://www.mytightride.com/hopr19prhe.html
daca s-ar topi s-ar mai vinde oare ? in state si daca lipseste un surub, poti s-o pui de un proces mic
ia vedeti cati au, pe cardomain, faruri d-astea....si nimeni nu se plange de ele
astea-s numai cateva exemple
http://www.cardomain.com/ride/450994
http://www.cardomain.com/ride/1699502
http://www.cardomain.com/ride/467759
http://www.cardomain.com/ride/791108
akimoto is offline   Reply With Quote
Old 05-07-05, 19:58   #200
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

chiar are rost ?eu zic sa-i lasam sa isi vada de treba lor...si sa hotarasca Tekin si Akimoto ce fac...nu mai tot atata scandal. Nu e bine ca sunt altii impotriva noastra, suntem si noi unii impotriva altora?
__________________
My wide E36
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 05-07-05, 21:59   #201
morghen

Stage 5
 
morghen's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,142
Member of:
[Moderators]
[Racing Syndicate]
[PORSCHE]
Default

bah cioli...ce vrei tata ?!
pm...e clar ca nu tu produci farurile...dar ai grija...itzi strici imaginea firmei...vroiam sa-mi iau toba de la tine...acuma...ma mai gandesc :P

Bah Tekin sper ca ai stingatorul in dotare :P
morghen is offline   Reply With Quote
Old 06-07-05, 15:01   #202
BlueDana

Stage 3
 
BlueDana's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 138
Default

Heya Boys` ! Intradevar aveti niste mashini K L dar degeaba... atata timp cat se aud manelele la maxim din ele ... Lasati`o mai moale ku Tovarashu` Guta si incercati ceva adevarat . try somethin` house or rapp... c`ya
BlueDana is offline   Reply With Quote
Old 06-07-05, 16:11   #203
aR99bMw

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,856
Default

cine asculta ma manele in masina? in afara de mine
aR99bMw is offline   Reply With Quote
Old 06-07-05, 16:48   #204
TEKIN

Stage 5
 
TEKIN's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,048
Default

eu nu mai comentez nimic am vorbit cu akimoto a zis ca ii trimite pozele la firma aia deci asteptam rezultatu ......


bluedana tu cine mai esti ????
TEKIN is offline   Reply With Quote
Old 06-07-05, 17:20   #205
cioli17

Stage 5
 
cioli17's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,482
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"BlueDana\"
Heya Boys` ! Intradevar aveti niste mashini K L dar degeaba... atata timp cat se aud manelele la maxim din ele ... Lasati`o mai moale ku Tovarashu` Guta si incercati ceva adevarat . try somethin` house or rapp... c`ya
cioli17 is offline   Reply With Quote
Old 06-07-05, 18:02   #206
BlueDana

Stage 3
 
BlueDana's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 138
Default

-Tekin macar imi poti spune un \"wellcome\"...
-ar99bmw...nu crezi k din mashina ta sar auzi mult mai fain basu de la ceva melodie betoana decat lalaielile lu Salam, Parizer sau alte sortimente ? Eu cred k da... Daca chiar iti plac manelele asa de mult ascultate baricadat in casa... si cand ieshi afara BE COOL
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	peace_151.jpg
Views:	50
Size:	290.5 KB
ID:	33012  
BlueDana is offline   Reply With Quote
Old 06-07-05, 18:09   #207
aR99bMw

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,856
Default

pai si manelele au bas.....mai ales alea a lu gutza
aR99bMw is offline   Reply With Quote
Old 06-07-05, 18:13   #208
TEKIN

Stage 5
 
TEKIN's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,048
Default

bluedana HOSGELDIN GUZELIM adica bine ai venit baby
TEKIN is offline   Reply With Quote
Old 06-07-05, 18:17   #209
TEKIN

Stage 5
 
TEKIN's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,048
Default

astazi ziua mea beau beau fara bani fara bani
TEKIN is offline   Reply With Quote
Old 06-07-05, 18:17   #210
aR99bMw

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,856
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"BlueDana\"
-Tekin macar imi poti spune un \"wellcome\"...
-ar99bmw...nu crezi k din mashina ta sar auzi mult mai fain basu de la ceva melodie betoana decat lalaielile lu Salam, Parizer sau alte sortimente ? Eu cred k da... Daca chiar iti plac manelele asa de mult ascultate baricadat in casa... si cand ieshi afara BE COOL
tu ai desendat acolo pe asfalt.....?
aR99bMw is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -