am vazut si eu.....cand trec pe acolo toti sa uita la mine parca aradu a lor p.. mea
am inteles ca sambata trecuta niste baieti de prin zona(avram iancu cred) si-au incasat-o in arad...si din cate am inteles era vorba despre cei de care zicea Tekin.
daca le-a trebuit deplasare...
aia care stau langa primarie...i'o batut pe aia din av. iancu
astia din av. iancu erau cu ceva bmw modificat, ceva mertzan, si mai stiu eu ce...si cred ca o gresit parcarea...
cand ma duc eu pe la arad...sper sa nu va legati de mine
Am fost ieri intr-un bar nou deschis , Sahara , pe str. Andrei Muresanu , super super fain... lume buna... intuneric , muzica destul de tare pt. un bar ceea ce e bine , daca te imbeti poti dansa fara sa atragi prea mult atentia.
Si azi am fost in Tuning Cafe , e mai mare decat ma asteptam sa fie...chiar dragutz... lipseste un bar cu sticle in spatele pultului... au 1plasma 1lcd , sonorizarea e ok... putem sa ne uitam la meciuri lejer de acolo...
@ Felix te-am vazut astazi pe acolo era parcata masina..am auzit ca au desenat nush ce pe pereti..trebuie sa ma duc si eu pe acolo sa vad cum ii interiorul de curiozitate..