Nu a avut din ignoranta gaborilor, caci la o adica au dreptul sa-ti retina masina daca au vreo suspiciune pana isi dau seama ce e cu rotile.Ca sa nu mai spunem ca pot sa se ia si de lipsa dimensiunilor (ca si in cazul foliei de numere de ex) adica se pp ca ai vrut sa incalci legea,ba ii mai scotoceste si pe producatori......
ha haaa treaba se poate complica foarte daca vrea cineva si nu are de lucru....
In alta ordine de idei,domnisoara politista era satena mi se pare.Orium pe mine m-a frapat faptul ca are ceva ochi si atitudine occidentala ca sa zic asa.Ai calcat in strachini->ai pus-o.Se vede ca e sange proaspat.......Pacat ca sunt indrumati de putreziciunile alea dinainte.Si daca vor tot nu pot fi profi si echidistanti ca sar aia cu gura pe ei.oricum am deviat de la subiect.Uite cum maa enervat iar