Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Arad

Reply
 
Thread Tools
Old 08-01-07, 22:20   #91
AR14COP

Stage 1
 
AR14COP's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 19
Default Re: Sportul cu balonul rotund !

Daca erai mai atent la ceea ce am scris eu nu ajungeam sa te jignesc. Mi se pare normal sa citesti inainte sa dai un raspuns. Eu nu dau inapoi sa imi cer scuze ca nu am de ce, dar daca e sa ne luam dupa cele scrise de noi TEKIN, tu esti primu' care ai inceput cu "bre". Bre se spune la tzara!
Nu am nici o intentie sa creez atmosfera negativa la fotbal, poti sa ma suni daca reusesti sa iti aduni oamenii pe Duminica, dar sa ma anunti din timp. Si eu am avut vara asta fractura de peroneu asa ca, evident ca vin sa joc la distractie. Eu am postat mereu cu respect, daca eu te respect cer acelasi lucru' inapoi. Avand in vedere ca Radu (33COP) mi-a spus ca tu esti cu adevarat Turc si nu prea vorbesti sau scri corect, atunci inseamna ca eu am fost prea "agresiv" in ceea ce am scris.
Intelegi ?
AR14COP is offline   Reply With Quote
Old 08-01-07, 23:20   #92
ar 79 dix

Stage 5
 
ar 79 dix's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 646
Member of:
[Opel]
[Competitor CNCA]
Default Re: Sportul cu balonul rotund !

ar14 cop, maine dupamasa te sun sa itzi spun. deci pot sa vin cu echipa de 5+1 da? ca am vb cu baetzi si vor sa vina sa facem un fotbal. maine te sun sa itzi confirm.
chiar daca nu vin restu eu vin cu echipa 100%. sami spui cat ne costa sa stiu sa le spun la baetzi cat sa duca cu ei.
ms!
__________________
TUNING IS NOT A CRIME!
ar 79 dix is offline   Reply With Quote
Old 09-01-07, 02:52   #93
AR33COP
Audi Driver

Stage 5
 
AR33COP's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 874
Member of:
[AUDI]
Default Re: Sportul cu balonul rotund !

nu stia ca esti din turcia si i-am zis.pacat ca va-ti jignit.
AR33COP is offline   Reply With Quote
Old 09-01-07, 23:20   #94
TEKIN

Stage 5
 
TEKIN's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,048
Default Re: Sportul cu balonul rotund !

Quote:
Originally Posted by AR14COP View Post
Daca erai mai atent la ceea ce am scris eu nu ajungeam sa te jignesc. Mi se pare normal sa citesti inainte sa dai un raspuns. Eu nu dau inapoi sa imi cer scuze ca nu am de ce, dar daca e sa ne luam dupa cele scrise de noi TEKIN, tu esti primu' care ai inceput cu "bre". Bre se spune la tzara!
Nu am nici o intentie sa creez atmosfera negativa la fotbal, poti sa ma suni daca reusesti sa iti aduni oamenii pe Duminica, dar sa ma anunti din timp. Si eu am avut vara asta fractura de peroneu asa ca, evident ca vin sa joc la distractie. Eu am postat mereu cu respect, daca eu te respect cer acelasi lucru' inapoi. Avand in vedere ca Radu (33COP) mi-a spus ca tu esti cu adevarat Turc si nu prea vorbesti sau scri corect, atunci inseamna ca eu am fost prea "agresiv" in ceea ce am scris.
Intelegi ?
bla bla bla......stai linistit ca nici eu nu dau inapoi.....mai bine nu te mai sun..si lasam asa pana nu ne jignim mai tare
sal....
TEKIN is offline   Reply With Quote
Old 10-01-07, 18:32   #95
criss
Old School Cars

Stage 5
 
criss's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,994
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
[Old School Cars]
Default Re: Sportul cu balonul rotund !

Quote:
Originally Posted by BULLETTT View Post
Mi frica deja...merg acolo si vin umflat la propriu
Tristan Intel Criss venitzi??
Mai bine stau in banca mea,ca-s mai firav..... si daca e vb de rupt picioare chiar nu vreau sa-i platesc la nici unu umblatoarele ca am alte prioritati
__________________
criss is offline   Reply With Quote
Old 10-01-07, 18:37   #96
criss
Old School Cars

Stage 5
 
criss's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 1,994
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
[Old School Cars]
Default Re: Sportul cu balonul rotund !

Quote:
Originally Posted by AR14COP View Post
dar daca e sa ne luam dupa cele scrise de noi TEKIN, tu esti primu' care ai inceput cu "bre". Bre se spune la tzara!
Stie ca se spune la tzara i s-a mai explicat si mai demult efectul ''BRE'' dar nah,daca la om ii place sa-l foloseasca...
criss is offline   Reply With Quote
Old 10-01-07, 23:38   #97
exit0905

Stage 5
 
exit0905's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 483
Default Re: Sportul cu balonul rotund !

"bre" = ba, ma in sarbeste :P
exit0905 is offline   Reply With Quote
Old 11-01-07, 19:36   #98
ar 79 dix

Stage 5
 
ar 79 dix's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 646
Member of:
[Opel]
[Competitor CNCA]
Default Re: Sportul cu balonul rotund !

copule, mai facem meciu dumineca?
dami un pm sau posteaza aici,ca nu pot sa te sun ca nu mai am tel.eu vin 100% daca mai ii valabil.
spunemi, ca sa stiu, ca deja baetzi ma intreaba daca mai mergem dumineca
ar 79 dix is offline   Reply With Quote
Old 12-01-07, 00:32   #99
AR14COP

Stage 1
 
AR14COP's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 19
Default Re: Sportul cu balonul rotund !

Daca vrei poti sa vi si maine. Avem de la ora 21:00 la 23:00 ,suntem 2 echipe. Daca vi si tu cu echipa e perfect. Asa jucam de obicei, 3 echipe, care echipa marcheaza prima 2 goluri sau 10 minute. Si castigatoru' ramane la teren. Jucam 5+1. Acolo la Bendea, fa cumva sa imi dai un telefon de pe ceva fiindca asa doar online nu imi convine. Si daca imi dai un beep e ok. Nici o problema , gaseste undeva un telefon. ok? 0723 433 026.

*ar fi ideal daca ai veni maine!


=> si un mesaj si pt TEKIN: se pare ca ai aruncat prosopul pana la urma. E bine si asa...
=> si pt Raducu un mesaj: se pare ca Tekin stie ca nu se vorbeste cu "Bre", deci l-ai aparat degeaba. Cel putin asa spunea un user de mai sus. Radu imi esti dator acum...
AR14COP is offline   Reply With Quote
Old 12-01-07, 13:17   #100
TEKIN

Stage 5
 
TEKIN's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,048
Default Re: Sportul cu balonul rotund !

si a fost alba prosopul ????
TEKIN is offline   Reply With Quote
Old 12-01-07, 16:06   #101
AR14COP

Stage 1
 
AR14COP's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 19
Default Re: Sportul cu balonul rotund !

nu TEKIN, a fost cu sange pe el...
AR14COP is offline   Reply With Quote
Old 12-01-07, 17:06   #102
TEKIN

Stage 5
 
TEKIN's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,048
Default Re: Sportul cu balonul rotund !

imi place cum suna......cu sange wouuuuu
TEKIN is offline   Reply With Quote
Old 12-01-07, 17:38   #103
AR33COP
Audi Driver

Stage 5
 
AR33COP's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 874
Member of:
[AUDI]
Default Re: Sportul cu balonul rotund !

ba da ce rai sinteti.nu pot sa cred.ce violenti is fotbalistii astia.nu vreti sa faceti un meci cu cei de la contor zenner arad?aranjez eu intilnirea.
AR33COP is offline   Reply With Quote
Old 12-01-07, 18:02   #104
AR14COP

Stage 1
 
AR14COP's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 19
Default Re: Sportul cu balonul rotund !

eu sunt dispus Radule. Dar vezi, daca afla Fercu & Co. ca vin eu se vor speria prea tare si sigur vor arunca prosopul... (mai ales daca aude ca vine si Tekin cu Iataganele)

Apropo, pe Duminica am aranjat totusi un meci cu celalalt user. Azi m-a sunat sa confirme. Pt cei care doreau sa vina sa vada... Duminica ora 20:00, Bendea... intrare Gratis. Doar Radu daca vine tra sa duca 12 pizza. (una pt fiecare player)
AR14COP is offline   Reply With Quote
Old 12-01-07, 19:40   #105
AR33COP
Audi Driver

Stage 5
 
AR33COP's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 874
Member of:
[AUDI]
Default Re: Sportul cu balonul rotund !

stai sa scuip pe ele si ti le aduc.
AR33COP is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -