Quote:
|
Originally Posted by \"biatch\"
Arata, zic eu, chiar mai bine daca o vezi live. Acum 2 saptamani am vazut-o intamplator la mine in oras...
DragutZa... foc! 
|
in ce oras locuiesti ? esti sigur ?
masina este al unui prieten de al meu
are motor de 1.4 de renault , nu merge super mega tare dar e ok fata de motorul de dacie
cred ca e de vanzare