![]() |
masina poporului :P
3 Attachment(s)
dacia ... berlina ... astea sunt pozele care le am ... cred ca nu era versiunea finala ... in fine
|
arata ......ok dar ii mai lipsesc niste ploape impreuna cu grila din fata. poate o sa arate mai bine :D astept versiunea finala
|
stiu pozele cu masina asta.o dacie finutza.una dintre putinele care arata bine.
|
Arata, zic eu, chiar mai bine daca o vezi live. Acum 2 saptamani am vazut-o intamplator la mine in oras...
DragutZa... foc! :wink: |
Re:
Chiar ca una din foarte putinele berline care arata bine.
|
bine ca n-ai facut vreo taranie gen faruri de golf 4 (am vazut asta pe cel putin 3 dacii 'smechere' lol) arata bine, congrats
|
hmh ... nu e masina mea, dak asta ati inteles ... eu doar am postat pozele pentru ca am ramas impresionat. arata chiar bine.
ps: dak mai are cineva poze sa le puna pls. |
uau ... o dacie care arata bine ... nice :)
|
Arata ea bine...dar spatele nu are nici o treaba cu tuningul.
|
chiar nu ati vazut modul in care se posteaza topicuri la sectiunea asta?
|
e din timisoara masina asta o cunsoc sunt 2 identice :D Asta cred ca are motor renault turbo si alea-alea ...
|
Re:
Quote:
masina este al unui prieten de al meu are motor de 1.4 de renault , nu merge super mega tare dar e ok fata de motorul de dacie cred ca e de vanzare :) |
bravo
cred ca este una din putinele dacii care chiar arata foarte bine!!!
imi place!!! |
1 Attachment(s)
am vazut si eu o dacie nu e asa de tare dar ai sa o arat
nu e chiar reusita vopseaua mergea una mai misto dar poate o revopseste oricum e inca in lucru cred |
cioli: intreaba-l daca a fost prin sud :) Craiova, mai exact :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:08. |
- Copyright 2026 4Tuning