Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > CAR STYLING

CAR STYLING Cele mai reusite proiecte de styling prezentate in amanunt si supuse votului tau

Reply
 
Thread Tools
Old 26-02-11, 20:38   #7261
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina

Quote:
Originally Posted by CyberCSX View Post
Si pe cea neagra sīnt tot de 475 Cīnd am poze mai actuale.

@ bmw_motorsport

Acum cel putin vezi si tu cum se simt altii care trebuie sa suporte toate topicurile INFECTATE cu ursuleti si pisicute
Hai sa ne infectam cu fibra toti hai sa ne drogam cu fibra

toata fibra sa apeleze la venele mele
Marian_nebunu is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 20:40   #7262
bmw_motorsport

Stage 5
 
bmw_motorsport's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,320
Default re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina

frate...pe bune...tu esti chiar obsedat....cred ca ai zis asta de o mie de ori...asta e romania....asta e romanul..iubeste bmw-ul...in special e30...daca ai vreo problema cu asta...ai 2 variante:1-consulta un psiholog sau 2-schimba forumul.critici si comentezi tot ce prinzi...in special bmw-urile si nu ai nici macar un topic de prezentare a rachetei tale faimoase si nemaintalnite.dc nu-ti faci? pe acest thread e alta mancare de peste..la asta se si referea postul meu anterior....dar vad ca esti prea obsedat de firma asta bavareza
__________________
new cali in town
bmw_motorsport is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 21:18   #7263
B-99-SAA
Daewoo Driver

Stage 5
 
B-99-SAA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 3,540
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina

Quote:
Originally Posted by bmw_motorsport View Post
frate...pe bune...tu esti chiar obsedat....cred ca ai zis asta de o mie de ori...asta e romania....asta e romanul..iubeste bmw-ul...in special e30...daca ai vreo problema cu asta...ai 2 variante:1-consulta un psiholog sau 2-schimba forumul.critici si comentezi tot ce prinzi...in special bmw-urile si nu ai nici macar un topic de prezentare a rachetei tale faimoase si nemaintalnite.dc nu-ti faci? pe acest thread e alta mancare de peste..la asta se si referea postul meu anterior....dar vad ca esti prea obsedat de firma asta bavareza
Te iei de Cyber aiurea, cand de fapt vad ca tu n-ai ce face decat sa pui paie pe foc Hai sa depasim subiectele despre masina lui Cyber, si despre "bemveu si romanii", ca de al doilea sunt satul!

@Sonny: mai baga niste poze ca vad ca le ai, de cateva pagini ne dai numai d-alea de "clatit ochii"
__________________
Ex: '98 Daewoo Tico SX -> sold!
Ex: '00 Daewoo Cielo Hatchback -> sold!

Now: '01 VW Golf variant -> no topic
B-99-SAA is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 21:29   #7264
bmw_motorsport

Stage 5
 
bmw_motorsport's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,320
Default re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina

Quote:
Originally Posted by B-99-SAA View Post
Te iei de Cyber aiurea, cand de fapt vad ca tu n-ai ce face decat sa pui paie pe foc Hai sa depasim subiectele despre masina lui Cyber, si despre "bemveu si romanii", ca de al doilea sunt satul!

@Sonny: mai baga niste poze ca vad ca le ai, de cateva pagini ne dai numai d-alea de "clatit ochii"
1:daca nu stii despre ce e vorba nu mai comenta...citeste posturile lui de pe majoritatea topicurilor si vezi despre ce e vorba.
2:citeste titlul topicului si pe urma citeste si ultimile 2 sau 3 pagini...got it?
3:daca esti satul de bmw intra pe forum daewoo...nu te obliga nimeni sa citesti N pagini despre ursi,pisici,rechini si alte vietzuitoare
4:intr-adevar...nu am ce face decat sa stau sa citesc despre gaurile din capota si cauciucurile sau eleroanele care i se potrivesc mai bine sau de povestile de pe strazile patriei...pt asta exista topic de prezentare a masinii
5:sper ca m-am facut inteles
bmw_motorsport is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 21:37   #7265
B-99-SAA
Daewoo Driver

Stage 5
 
B-99-SAA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 3,540
Member of:
[DAEWOO]
Default re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina

Quote:
Originally Posted by bmw_motorsport View Post
1:daca nu stii despre ce e vorba nu mai comenta...citeste posturile lui de pe majoritatea topicurilor si vezi despre ce e vorba.
2:citeste titlul topicului si pe urma citeste si ultimile 2 sau 3 pagini...got it?
3:daca esti satul de bmw intra pe forum daewoo...nu te obliga nimeni sa citesti N pagini despre ursi,pisici,rechini si alte vietzuitoare
4:intr-adevar...nu am ce face decat sa stau sa citesc despre gaurile din capota si cauciucurile sau eleroanele care i se potrivesc mai bine sau de povestile de pe strazile patriei...pt asta exista topic de prezentare a masinii
5:sper ca m-am facut inteles
1.stiu ce spui, nu sunt cazut acuma pe forum.... doar ca nu era nevoie ca tu sa reactionezi asa.
2.spre surprinderea ta, chiar urmaresc topicul, si sincer nu m-au deranjat ultimele doua pagini, ci mai mult modul cum ai dat tu cu bata in balta
3.n-am zis ca sunt satul de bemveu, ci ca sunt satul de subiectul "bemveu si romanii", care e deja extra-dezbatut si nu isi mai are locul si aici!
4.treaba ta
5.mai citeste odata ce ti-am scris eu de prima data, si gandeste inainte sa raspunzi, poate asa nu mai umplem paginile de off-topic si apuci si tu sa faci ce ziceai la punctul 4
B-99-SAA is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 21:49   #7266
bmw_motorsport

Stage 5
 
bmw_motorsport's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,320
Default re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina

Quote:
Originally Posted by B-99-SAA View Post
1.stiu ce spui, nu sunt cazut acuma pe forum.... doar ca nu era nevoie ca tu sa reactionezi asa.
2.spre surprinderea ta, chiar urmaresc topicul, si sincer nu m-au deranjat ultimele doua pagini, ci mai mult modul cum ai dat tu cu bata in balta
3.n-am zis ca sunt satul de bemveu, ci ca sunt satul de subiectul "bemveu si romanii", care e deja extra-dezbatut si nu isi mai are locul si aici!
4.treaba ta
5.mai citeste odata ce ti-am scris eu de prima data, si gandeste inainte sa raspunzi, poate asa nu mai umplem paginile de off-topic si apuci si tu sa faci ce ziceai la punctul 4
acum vorbim de off-topic?...interesant...2 pagini nu au fost....sunt tocmai acum
de gandit ar trebui sa gandesti tu prietene...caci despre asta era vorba in postul meu!!
bmw_motorsport is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 22:00   #7267
CyberCSX
Banned

Stage 5
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,237
Default re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina

@ bmw_motorsport

Mai, tu esti tare irascibil.
Imediat se umfla ovazu īn tine si nici de gluma nu īntelegi
Faci asa si cīnd esti la volan?

Singura treaba ce-mi pica cu tronc e faptul ca cum auzi sau vezi americane, faci alergie. Care-i treaba? Nu l-e suporti de te agiti atīt?

Omule! Masina e masina si nu "proteza de image" indiferent de model

PS:

Eu mi-am postat masina aici din cauza problemelor cu eleronul si vroiam sa stiu daca are tenta de kitsch si nimic mai mult.
Fi sigur ca daca stiam ca escaleaza discutia īn halul asta, ma abtineam.

Last edited by CyberCSX; 26-02-11 at 22:02.
CyberCSX is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 22:34   #7268
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina

Quote:
Originally Posted by CyberCSX View Post

Singura treaba ce-mi pica cu tronc e faptul ca cum auzi sau vezi americane, faci alergie. Care-i treaba? Nu l-e suporti de te agiti atīt?

PS:
Eu mi-am postat masina aici din cauza problemelor cu eleronul si vroiam sa stiu daca are tenta de kitsch si nimic mai mult.
Fi sigur ca daca stiam ca escaleaza discutia īn halul asta, ma abtineam.
Seamana putin cu asta: numai ca si BATMAN A EVOLUAT TU AI RAMAS IN URMA
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	batmobile.jpg
Views:	174
Size:	164.0 KB
ID:	1893254  

Last edited by Marian_nebunu; 26-02-11 at 22:39.
Marian_nebunu is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 22:45   #7269
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina

Ba vin si eu si ii dau dreptete lui bmw_motorsport caci:

1. Am observat si eu aceiasi tenta in majoritatea posturilor lui Cyber...adikca
a. cum a plecat el din tara, ce de cacat e romania ce bine e afara (lui).
b. ca bmw e pe ici ca bmw e pe dincolo ca nuj cum...
c. ca ala are nuj ce ca asta are nuj cum DAR NICAIERI NU AM VAZUT o dovada (adica masina lui) fapt ce iar dadea drept sa comenteze daca ar fi cum ne asteptam de la asa "personaj".
2. A deviat de la subiect cu masina colegului care eu zic ca nu are ce cauta aici
3. Traiasca Marean care este mai sus ca mai stie de gluma si mai da o duma buna ) oricand oriunde
5. Sper ca mam facut inteles si nu's luat in colimatoriu...atata tot, bmw_motorsport nu vb. de nebun...asa ca nu'l atacati.

6. Vedeti ca am sarit peste punctul 4
7. Cheers mates!
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 22:53   #7270
CyberCSX
Banned

Stage 5
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,237
Default re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina

@ Marian_nebunu

Nu. Masina nu-i a mea. E a lui bunicu.
referitor la poze, ce are sula cu prefectura?

Poza ta se īncarca ca dracu de greu, sparge limitele monitorului si trebuie redusa ca sa poti s-o vezi cum trebuie. Cu alte cuvinte deranjeaza pīna si pe o plasma cu diagonale ecranului de 120 cm si ca sa fiu sincer, daca e la o adica, si eu pot sa-mi iau camera digitala, sa cobor īn parcare, sa-ti fac o poza POSTER cum ai facut tu la prima masina īntīlnita īn cale, sa ti-o pun pe net si sa zic ca-i a mea.
Pozele mele sīnt facute cu celularul (un Motorola V3i vechi de 4 ani) si sīnt micsorate ca sa se īncarce repede. Na! Unde-i problema?

Comparativ cu tine, eu nu umblu toata ziulica cu camera high- quality īn buzunar dupa mine sa fac poze poster ca sa ma laud pe net cu.... "vezi doamne" ce masina grozava am. Pur si simplu nu simt nevoia.
Din vīrsta asta a adolescentei tīrzii am iesit de mult.

Daca ai fi stat sa te gīndesti putin, te-ai fi abtinut de la postingul tau.
De ce ? Simplu!
Ia uita-te de cīnd sīnt eu pe forumul asta (de cīti ani) si cīte poze ai vazut de la mine si cu mine unde ma vezi pe mine īn persoana?

Asta ar fi trebuit sa-ti dea de gīndit, sa realizezi ca nu sīnt un laudaros care trebuie "volomusai" sa se prezinte cu tot cu trancote īn īntregul internet.
Singurele doua locuri unde poti vedea masina mea este siteul "Bandit-Online" unde sīnt poze vechi de 12 ani cel putin, si "Motor-Talk" unde sīnt numai cele doua poze care sīnt si aici, facute anul trecut īntr-o parcare.

Acum daca mai si alte īntrebari, te-as ruga fa-o pe PM pīna nu se agita moderatorii.
CyberCSX is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 23:26   #7271
bmw_motorsport

Stage 5
 
bmw_motorsport's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,320
Default re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina

daca se agitau moderatorii dispareai de mult din peisaj...esti fortza rau....asa ca ramai acolo unde esti...ca aici sare lumea pe tine sa-ti deschida capota...oare ce sa intelegem ca ai 4 poze in 12 ani?.....nevermind
..si acum o ultima intrebare...sa vedem daca tii la gluma...porti pijamale cu batman sau cu chuck norris?
te-am pupat de aici din romanica plina de cazane
bmw_motorsport is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 23:27   #7272
CyberCSX
Banned

Stage 5
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,237
Default re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina

@ morpheusmaster
@ bmw_motorsport
@ Marian_nebunu

Īmi aduc aminte, acum un an cīnd am vrut īn topic-ul de americane sa-mi prezint masinile (ca sīnt trei), ati facut exact acelasi circ inutil. Oare de ce?
Cīnd am vrut sa-mi prezint replicantul K.I.T.T. pe care l-am luat de la olandez, v-ati batut joc de mine zicīnd ca am copiat pozele de pe mykitt.de

Comparativ cu voi eu n-am posibilitatea sa vin la īntīlnirile voastre sa ne cunoastem personal si nici 3 masini nu pot conduce simultan.
Cred ca daca s-ar īntīmpla asta, n-ati mai face atīta circ inutil si nici n-ati mai bate atīta apa-n piua pt. fiecare rahat ce nu va convine si daca pe careva īi deranjeaza prezenta mea pe forum, trebuie numai sa spuna.
Nu-i nici o problema. Eu pot sa duc o viata si fara forum romānesc de masini sau mai stie naiba ce abureli virtuale.

@ bmw_motorsport

Quote:
.si acum o ultima intrebare...sa vedem daca tii la gluma...porti pijamale cu batman sau cu chuck norris?
Nu. Am pijamale cu KNIGHT RIDER - KITT si David Hasselhoff, lenjerie de pat cu steagul american si seara īnainte de culcare cīnt "I'm looking for freedom" īn loc de rugaciunea de seara

Last edited by CyberCSX; 26-02-11 at 23:33.
CyberCSX is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 23:31   #7273
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina

o poza face cat 1000 cuvinte. Ce te retine? Baga tati cate 2/3 poze cu ce ai, LAUDATE (ca nu ma deranjeaza) & i'll back the F8ck off!
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 23:35   #7274
bmw_motorsport

Stage 5
 
bmw_motorsport's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,320
Default re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina

hai ca te iert....raspuns corect....peace
adu-mi aminte sa te sun pe 4 iulie

ON TOPIC:
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	ugly-car-pictures-29w.jpg
Views:	188
Size:	28.7 KB
ID:	1893530  
bmw_motorsport is offline   Reply With Quote
Old 26-02-11, 23:37   #7275
CyberCSX
Banned

Stage 5
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,237
Default re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
o poza face cat 1000 cuvinte. Ce te retine? Baga tati cate 2/3 poze cu ce ai, LAUDATE (ca nu ma deranjeaza) & i'll back the F8ck off!
Un proverb romānesc spune: - Lauda de sine, nu miroase a bine. Eu prefer sa las pe altii sa ma laude.

Ma simt mai fericit, mai bine si mai satisfacut cīnd vad la cīte o īntīlnire de americane cum se aduna cascatii sa faca poze

Stiu. E greu de īntes. Mentalitate OLD SCHOOL, Generatia 1962.
CyberCSX is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -