Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > CAR STYLING

CAR STYLING Cele mai reusite proiecte de styling prezentate in amanunt si supuse votului tau

View Poll Results: Cum cotati masina?
este extraordinara 11 19.30%
e frumosa intr-adevar 14 24.56%
e reusita 20 35.09%
merge 9 15.79%
kitch, nu m-as sui la volan 3 5.26%
Voters: 57. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 30-03-05, 00:00   #16
Bestie

Stage 5
 
Bestie's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 794
Member of:
[VW]
Default

da'.... BUB-u si-a schimbat proprietaru'? Si.. Gratian... de ce ai zis \"ii dau forta doar culoarea si jantele, in rest este o scadere fata de ce era inainte, pentru cei care stiu masina \"... s-a intamplat ceva la motor?
Bestie is offline   Reply With Quote
Old 30-03-05, 02:54   #17
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

e o masina frumoasa...si motorul e super pe ea, daca a ramas acelasi pe care il stiu, in orice caz suna bine de tot..
Designul agresiv i se potriveste, desi nu ar fi stricat un pic de contrast...
__________________
My wide E36
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 31-03-05, 08:38   #18
alex_102

Stage 5
 
alex_102's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 483
Default

Am auzit ca fostul proprietar il cauta pe asta nou cu scandal... ca ii omoara bebelusul... ca l-a mutilat cu spoilerul ala fata care nu are nici o legatura cu masina, in afara faptului ca este tot galben... hai ca glumesc... glumesc cu partea cu scandalul... spoilerul fata e oricum nasol...

PS: foarte serios iti spun draga norocos nou proprietar ca odata cu modificarea spoilerului fata (inlocuire, whatever) ai stricat masina mea preferata din buc !!! stupid!!!

__________________
Mazda MX5 NC

http://www.americanmusclecars.ro/
alex_102 is offline   Reply With Quote
Old 31-03-05, 09:51   #19
JKV

Stage 5
 
JKV's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 422
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"alex_102\"
Am auzit ca fostul proprietar il cauta pe asta nou cu scandal... ca ii omoara bebelusul... ca l-a mutilat cu spoilerul ala fata care nu are nici o legatura cu masina, in afara faptului ca este tot galben... hai ca glumesc... glumesc cu partea cu scandalul... spoilerul fata e oricum nasol...

PS: foarte serios iti spun draga norocos nou proprietar ca odata cu modificarea spoilerului fata (inlocuire, whatever) ai stricat masina mea preferata din buc !!! stupid!!!

Alex, sunt convins ca tu ai o Vectra mult mai frumoasa care nu arata asa urat ca BUB-u', nu?

Fratilor, aceste opinii (de genu' acesteia pe care a lasat-o Einstein aka. Alex_102) sunt copilaresti si lipsite de obiectivitate. Cum puteti comenta gusturile unui om?

Ce conteaza cum arata masina cand era la Florin? Alea erau gusturile lui Florin. Acum masina este pe maini bune. Multi dintre voi nici macar nu stiti masina si va dati cu parerea, d-apai proprietarul. Multi dintre voi n-aveti 10.000 de lei in buzunar sa va platiti integral ora la net si va dati cu parerea despre noul spoiler de pe BUB-u'???

Bogdane, nu-i baga frate in seama. Astia sunt in categoria aia: INVIDIE.

Votul meu: Este extraordinara....ca si noul proprietar. The Bubu Legacy continues....
JKV is offline   Reply With Quote
Old 31-03-05, 10:35   #20
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default respekt

Vreau sa spun cateva cuvinte despre BUB si propietarul ei Bogdan .Bogdan este un om foarte hotarat si pus pe treaba ,am avut cu el o discutie pe 18 in p-ta despre stare masinii si stiti ce mia spus ca are dispusi pt masina 2000 euro .Eu imiplcitit din aceea zi am vb pt al ajuta sa asi faca masina ,ganditiva ca in 2 zile masina a fost demontata ,vopsita si montata vopsitorii stand pana la 3 dimineata in cele 2 zile munca! Si stiti de ce? Pt a aduce masina la TUNING SHOW SI A FII APRECIATA DE VOI MUNCA SI BANI BAGATI IN MASINA AIA CARE .......NO COMENT ,SI VOI CE FACETI RADETI DE EL !?


P.s.Bogdan tata capul sus sper sa vina cat mai repede ambreajul sa le aratam un pic de 4X4

CU RESPEKT MIKUTZU
__________________


ESTE GATA.... WWW.MIDNIGHTRACERS.RO
micutzu_mrc is offline   Reply With Quote
Old 31-03-05, 10:48   #21
daflyer_oradea

Stage 5
 
daflyer_oradea's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
Default

Intr-adevar masina aia trebuia admirata.Fiindca e un vectra cu cativa anisori pe umeri.Si fiindca are motorul pe care il are...si se da la curse cu ea, nu numai se plimba cu 40 la ora sa il vada pisdele...
daflyer_oradea is offline   Reply With Quote
Old 22-06-05, 11:43   #22
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

mashina arata ... bine .. mie unu imi place e simpla ... e ... a draq de rea cand bagi copita in ea .. si sincer ... nush cati din noi putem sta langa el cand baga mangaie cu picioru blana ??? respekt ptr ce ai sub capota .. est bolnav
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 22-06-05, 17:21   #23
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

RESPECT!!


ATAT AM AVUT DE ZIS !






P.S. : eu de ce nu pot vota decat la unele masini?...ca la unele imi apare ca am votat desi n-am facut-o ?
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 24-07-05, 07:54   #24
kickass

Stage 5
 
kickass's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,168
Member of:
[Moderators]
[Honda]
Default

bara fata e oribila...
kickass is offline   Reply With Quote
Old 25-07-05, 10:33   #25
Razvan P

Stage 4
 
Razvan P's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 231
Member of:
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

masina fuge rau ...dar ca design / tuning.....pot sa spun doar ca cea stock arata mult ,mult mai bine
Razvan P is offline   Reply With Quote
Old 06-08-05, 14:24   #26
Infiniti G35 Tuner

Stage 2
 
Infiniti G35 Tuner's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 39
Default

nu e rau nu prea ii sta bine galben
si nu trebuia sa pui si genti galbene trebuia sa faci combinatii:galben & portocaliu
trebuia sa-i pui pleoape ca nu-i sta bine cu faruri stock
si trebuia si neoane
in rest e misto
Infiniti G35 Tuner is offline   Reply With Quote
Old 06-08-05, 15:12   #27
Trainer

Stage 3
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 156
Default

Bah Infiniti G35 Tuner(ce nume cretin) tu esti obsedat de neoane?Ce dreaaq mah ai scris ***u asta la toti!E masina bah nu pom de craciun sa ii pui neoane si becuri albastre in stropitori.Ai terminat NFS si nu ai unde sa te desfasori?
Trainer is offline   Reply With Quote
Old 06-08-05, 17:53   #28
Infiniti G35 Tuner

Stage 2
 
Infiniti G35 Tuner's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 39
Default

hei treiner cand o sa-mi dezvalui masina nu o sa mai comentezi
Infiniti G35 Tuner is offline   Reply With Quote
Old 07-08-05, 09:13   #29
polifem

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 543
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Infiniti G35 Tuner\"
hei treiner cand o sa-mi dezvalui masina nu o sa mai comentezi


Age: 15
Zodiac:
Joined: 04 Aug 2005
Posts: 22
Location: in fiecare cursa ilegala
Usergroups: None

care din ele????
polifem is offline   Reply With Quote
Old 07-08-05, 11:35   #30
PYT

Stage 5
 
PYT's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 2,056
Default

fiind absolvent de NFSU2, omul (ca sa nu zic tunerul, cum se recomanda chiar el) detine acum acel know-how necesar pt a critica oameni care si-au petrecut ani buni din viata si si-au golit buzunarele pentru acest fenomen numit \"tuning\".. care la urma urmei este doar pt cunoscatori. deci baieti, nu mai pierdeti atata timp cu masinile la garaj, asezati-va in fata calculatorului si bagati tare la vrum vrum.. apropo, in viata voastra n-o sa prindeti 350 km/h pe strada, asa k de ce va mai pierdeti vremea, la pc sunt adevaratele senzatii anyway, poate baietasu chiar o sa ne dezvaluie o super masina, si-o fi comandat de la Hondarul din State o machetuta de Infiniti (alegeti voi scala) si sa vedeti rusine ce ne da cand o s-o dezvaluie.. sper ca festivitatea de dezvaluire sa se ridice la inaltimea masinii in sine.. re$pekt

PS: sorry pt offtopic, dar nu m-am putut abtine
__________________
va dorim FELICITARI!
PYT is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -