| CAR STYLING Cele mai reusite proiecte de styling prezentate in amanunt si supuse votului tau |
12-01-14, 22:31
|
#1576
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,342
|
Re: Masini Abandonate!
Quote:
Originally Posted by Liviu_e30.
OPEL Manta GTE,pacat de ea...
|
Masina asta e in spate la piata rahova,sta nemiscata de 2 ani minim !! si in fata ei..mai e o masina abandonata.
|
|
|
13-01-14, 00:38
|
#1577
|
|
Old School Cars
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 10,674
Member of: [FORD] [Old School Cars] [BMW] [MERCEDES]
|
Re: Masini Abandonate!
Quote:
Originally Posted by Liviu_e30.
OPEL Manta GTE,pacat de ea...
|
Vai de ea cum a ajuns, acum 3-4 ani salivam la pozele din anunt, unde se vindea cu modica suma de 1.000 sau max 1.200EU, motor 2.0i parca, in stare perfecta era atunci. Pacat ca n-m avut bani de investit in masini sport la ora respectiva, era prima ce as fi luat-o.
|
|
|
13-01-14, 22:25
|
#1578
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,342
|
Re: Masini Abandonate!
Un E46 abandonat dupa ce si-a facut "treaba",din acest E46 s-au vandut 3-4 ani adidasi si parfumuri contra'facute..iar acum sta nemiscat de foarte mult timp...2-3 ani.
__________________

~ Haters make me Famous ~
|
|
|
14-01-14, 08:24
|
#1579
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2011
Posts: 1,115
Member of: [VW] [BMW]
|
Re: Masini Abandonate!
Sa intri pe topicul asta iti faci inima rea si iti strici o zi cand vezi asa ceva
|
|
|
14-01-14, 12:08
|
#1580
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2010
Posts: 904
Member of: [BMW]
|
Re: Masini Abandonate!
Quote:
Originally Posted by Budy_
Un E46 abandonat dupa ce si-a facut "treaba",din acest E46 s-au vandut 3-4 ani adidasi si parfumuri contra'facute..iar acum sta nemiscat de foarte mult timp...2-3 ani.
|
pot sa il fur eu?  ) mai am unul,dar nu strica si al 2.lea
|
|
|
14-01-14, 12:42
|
#1581
|
Stage 3
Join Date: Aug 2011
Posts: 149
|
Re: Masini Abandonate!
strada fabricii in jurul blocului 15 e
|
|
|
14-01-14, 12:47
|
#1582
|
Stage 3
Join Date: Aug 2011
Posts: 149
|
Re: Masini Abandonate!
crangasi blocurile din spatele lacului ciurel cateva din ele
|
|
|
15-01-14, 23:36
|
#1583
|
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 307
Member of: [Nissan] [RENAULT] [SEAT]
|
Re: Masini Abandonate!
Quote:
Originally Posted by Budy_
Masina asta e in spate la piata rahova,sta nemiscata de 2 ani minim !! si in fata ei..mai e o masina abandonata.
|
si acel nissan silvia s14 verde este abandonat?
|
|
|
17-01-14, 19:06
|
#1584
|
Stage 2
Join Date: Jan 2014
Posts: 60
|
Re: Masini Abandonate!
cand vezi toate pozele astea chiar ca te ia nostalgia,,,imi plac foarteee mult masinile clasice sa zic enorm,si admir persoanele care au facut totul si inca fac sa poata intretine o masina veche sau chiar cine a readus una dintre ele la viata ,si eu sunt in cautare de o securista dacia 1301 ,si poate ma ajuta dumnezeu sa pun mana pe asa ceva ,speranta moare ultima ,,si ceea ce stiu ca o sa fie ceea mai mare realizatie a mea cand o sa stau cu cotul pe geam si sa ascult radio la un predeal original pe securista mea  vise vise dar nu se stie niciodata,,
ps.tare topicul
|
|
|
17-01-14, 19:22
|
#1585
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,342
|
Re: Masini Abandonate!
Quote:
Originally Posted by Liviu_NYC
si acel nissan silvia s14 verde este abandonat?
|
Da,si ala e la fel . + 2 motoare,in fata lor.tot nemiscate de muuuuult timp
|
|
|
18-01-14, 16:18
|
#1586
|
 Stage 4
Join Date: Jul 2010
Posts: 189
|
Re: Masini Abandonate!
Vazute azi
|
|
|
20-01-14, 16:14
|
#1587
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2011
Posts: 1,115
Member of: [VW] [BMW]
|
Re: Masini Abandonate!
Ceva si de la mine in curtea spitalului vechi Ramnicu Valcea:
|
|
|
21-01-14, 13:28
|
#1588
|
Stage 3
Join Date: Aug 2011
Posts: 149
|
Re: Masini Abandonate!
Quote:
Originally Posted by NTZ03
Ceva si de la mine in curtea spitalului vechi Ramnicu Valcea:
|
un tv macabru.......
|
|
|
23-01-14, 13:09
|
#1589
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,665
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [A.C.S. Speedline Motorsport] [Nissan]
|
Re: Masini Abandonate!
Quote:
Originally Posted by Liviu_e30.
OPEL Manta GTE,pacat de ea...
|
Stie cineva unde se afla Manta si Silvia?
|
|
|
23-01-14, 18:21
|
#1590
|
 Stage 5
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,342
|
Re: Masini Abandonate!
Quote:
Originally Posted by U_TUNING
Stie cineva unde se afla Manta si Silvia?
|
Strada Topolniţa,in spate la Piata Rahova (Buc).
|
|
|
|
|