Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   CAR STYLING (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling.html)
-   -   Masini Abandonate! (https://forum.4tuning.ro/83-car-styling/186594-masini-abandonate.html)

crysty.bobok 05-05-10 02:13

Masini Abandonate!
 
8 Attachment(s)
Mi se rupe inima cand vad diferite imagini pe netul asta mare cu masini care au facut istorie dar care acum nu sunt nimic mai mult decat mormane de fiare !
Masini de generatie noua abandoante din diferite motive ...
Aici puteti pune poze cu masini care merita mult mai mult decat ceea ce le-au oferit ¨¨proprietarii lor¨¨
:sad:

topser 05-05-10 11:13

Re: Masini Abandonate!
 
mai este un topic asemanator.

crysty.bobok 05-05-10 12:36

Re: Masini Abandonate!
 
Quote:

mai este un topic asemanator.
am dat si eu search dar nu am gasit ! pune linkul aici !

SAX1987 25-05-10 14:43

Re: Masini Abandonate!
 
In ce hal au ajuns ..........

S - ul ala are un metru de pref pe el!

Oameni care au prea multi bani si nu le pasa de ele.

JunKer_hP 25-05-10 14:51

Re: Masini Abandonate!
 
oameni fara inima:cry:

razvanache 31-05-10 18:49

Re: Masini Abandonate!
 
saracul Stingray

GJ 64 GAB 31-05-10 19:06

Re: Masini Abandonate!
 
Eu nu ştiu de ce le mai cumpără dacă îşi bat joc de ele ... Trist !

ZaNe94 31-05-10 23:38

Re: Masini Abandonate!
 
eh poate nau motor, sunt rupte de tot pe interior, chestii de genu, sau poate s-au plictisit de ele, daca au bani sa le cumpere au bani sa se plictiseasca de ele.

mitza mtb 01-06-10 00:25

Re: Masini Abandonate!
 
Era un ferrari f50 la romana , abandonat in fata la OTV.
Credeam ca nu este ferrari , dar totul aducea a ferrari , forma , jante , stopuri tot . Acum numai este..

wlady 01-06-10 08:26

Re: Masini Abandonate!
 
Quote:

Originally Posted by mitza mtb (Post 3406257)
Era un ferrari f50 la romana , abandonat in fata la OTV.
Credeam ca nu este ferrari , dar totul aducea a ferrari , forma , jante , stopuri tot . Acum numai este..

Era o replica slaba.
Cat despre topic, e trist sa vezi masini atat de tari ( cele old-school in special, stingray etc ) abandonate... Dar nu cred ca putem judeca proprietarul daca nu-l cunoastem, poate are probleme serioase si nu are timp de masina sau mai stiu eu ce. Situatie e trista pentru masini, dar nu cred ca putem judeca proprietarul.

Bmw_Rulllzzz 01-06-10 09:05

Re: Masini Abandonate!
 
pe undeva pe mosilor, aproape de universitate am mai vazut un s class asemanator cu cel din poza. era abandonat pe acolo cu un metru de praf pe el, inmatriculat pe bucuresti.
si mai am un prieten care are un touareg abandonat in curte la bunicii lui. masina este perfect functionala dar nu mai vrea el sa mearga cu ea. a mers vreo 2 ani apoi a abandonat-o. si nu vrea nici sa mi-o vanda :x

ZaNe94 01-06-10 16:31

Re: Masini Abandonate!
 
Quote:

Originally Posted by Bmw_Rulllzzz (Post 3406568)
pe undeva pe mosilor, aproape de universitate am mai vazut un s class asemanator cu cel din poza. era abandonat pe acolo cu un metru de praf pe el, inmatriculat pe bucuresti.
si mai am un prieten care are un touareg abandonat in curte la bunicii lui. masina este perfect functionala dar nu mai vrea el sa mearga cu ea. a mers vreo 2 ani apoi a abandonat-o. si nu vrea nici sa mi-o vanda :x

macar de ar vindeo sau ceva de genu

xxdadixx 01-06-10 21:06

Re: Masini Abandonate!
 
Maserati-ul ala e ex masina de teste.

Opportunity 01-06-10 21:18

Re: Masini Abandonate!
 
Quote:

Originally Posted by Bmw_Rulllzzz (Post 3406568)
pe undeva pe mosilor, aproape de universitate am mai vazut un s class asemanator cu cel din poza. era abandonat pe acolo cu un metru de praf pe el, inmatriculat pe bucuresti.
si mai am un prieten care are un touareg abandonat in curte la bunicii lui. masina este perfect functionala dar nu mai vrea el sa mearga cu ea. a mers vreo 2 ani apoi a abandonat-o. si nu vrea nici sa mi-o vanda :x



De mult ma intreb si eu care e treaba cu el. E lasat foaarte jos si plin de praf si mizerie.

florynez 03-06-10 15:22

Re: Masini Abandonate!
 
io unu cred ca S class-ul ala ..ori e furat ....ori e furat ...ori e furat ...sau sa intamplat ceva cu propietraul ...a murit ...sau a uitat de masina :))


All times are GMT +2. The time now is 14:53.

- Copyright 2024 4Tuning