Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > CAR STYLING

CAR STYLING Cele mai reusite proiecte de styling prezentate in amanunt si supuse votului tau

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-03-05, 15:02   #196
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Apropo....sa mai precizam ca masina e home made? nush cati dintre \"comentatori\" ar putea sa umfle aripile atat de frumos...si sa-si vopseasca masina atat de bine singuri....dar in fine..e frumos sa stai dupa gard si sa comentezi ! again : BLEAH!
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 11-03-05, 15:05   #197
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
Pardon, \"mare maestru al tuningului\", da' parerea mea (am dreptu' la o parere personala, nu ?) e ca arata jalnic si din cate vad, nu sunt singur care crede asta. Daca tu crezi ca prin actiunea mea am atacat \"clubul\" tau, te inseli, iar cand tu ai facut aluzii subtile, ai facut ultima ta gresala.

Da, n-o fi terminata, nu stiu si nici nu ma intereseaza. Vopseaua e superba, aripile spate sunt umflate frumos, jantele dragute, dar acest eleron ESTE DE ***!!!

Parerea mea !

PS: dpx, dragule, e posibil, nu stiu, da' eu vorbeam despre acel masiv eleron de Cosworth (n-am mai facut aluzie la ala de pe portbagaj).


si tu din cauza unui eleron cataloghezi o masina care repet e home made, drept kitch?


P.S. : gabi stai calm ca nu faceam aluzie la tine...da` mi se par deplasate anumite comentarii ale unor \"mari maestrii ai tuningului\" ... sincer si mie mi se pare un pic aiurea eleronul ala...dar atata timp cat eu nu am o masina mai misto ca a lui nu imi permit sa comentez...si stiti dc? pentru ca omul ala chiar a muncit la ea ! e usor sa facem comentarii de pe margine ..dar cand te gandesti ca pentru un tuning frumos e nevoie de multa munca si multi bani...apreciezi munca unui om nu iti bati joc de ea !
P.P.S. : uitati-va la masina neluand in calcul eleronul si botul care, dupa cum spuneam, nu sunt finisate...apoi dati-va cu parerea !
Al3xius is offline  
Old 11-03-05, 15:13   #198
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Al3xius\"
si tu din cauza unui eleron cataloghezi o masina care repet e home made, drept kitch?
Poate sa-si puna jante pe 18\", spoilere prea smechere pentru Romania, motor de MIG si cu eleronu' ala se kk pe ea de masina. ELERONU' ALA ECLIPSEAZA TOTU' !!! Cred ca poate face si umbra vara

Quote:
Originally Posted by \"All3xius\"
P.S. : gabi stai calm ca nu faceam aluzie la tine...da` mi se par deplasate anumite comentarii ale unor \"mari maestrii ai tuningului\" ... sincer si mie mi se pare un pic aiurea eleronul ala...dar atata timp cat eu nu am o masina mai misto ca a lui nu imi permit sa comentez...si stiti dc? pentru ca omul ala chiar a muncit la ea !
Serios? Atunci incearca sa fii mai subtil...

Quote:
Originally Posted by \"Al3xius\"
P.P.S. : uitati-va la masina neluand in calcul eleronul si botul care, dupa cum spuneam, nu sunt finisate...apoi dati-va cu parerea !
O sa ne putem uita la masina fara sa luam in calcul eleronu' atunci cand eleronu' nu va mai fi pe masina. E mai usor, nu crezi?
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 11-03-05, 15:15   #199
AlecsRo

Stage 4
 
AlecsRo's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 209
Member of:
[AfterDark Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

am si eu una
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	rb_357.jpg
Views:	200
Size:	26.4 KB
ID:	20572  
AlecsRo is offline  
Old 11-03-05, 15:20   #200
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

dpx, acum am vazut inca un comentariu de-al tau privind eleronu' de pe CMG. Spuneai ca mai e si pe alte masini... Da, da' poti sa compari aspectul pe care-l are un Kadett cu un astfel de eleron cu aspectu' Daciei asteia? Pardon...

Si... Eleronu' ala, normal, e prevazut cu un picior, picior care p'aici nu se vede.

PS: sper sa nu i se rupa
Gabi is offline  
Old 11-03-05, 15:37   #201
dj05dpx
Guest
 
Posts: n/a
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
dpx, acum am vazut inca un comentariu de-al tau privind eleronu' de pe CMG. Spuneai ca mai e si pe alte masini... Da, da' poti sa compari aspectul pe care-l are un Kadett cu un astfel de eleron cu aspectu' Daciei asteia? Pardon...

Si... Eleronu' ala, normal, e prevazut cu un picior, picior care p'aici nu se vede.

PS: sper sa nu i se rupa
nu se compara bineinteles,dar era vorba de o dacie,nu poti modifica la o dacie ce inginerii romani de la Pitesti nu au facut timp de 30 de ani fabricand acelasi model!!

care comentarii am mai scris eu pe aici?sunt doar doua

mie imi place masina asa cum e!
 
Old 11-03-05, 15:42   #202
dj05dpx
Guest
 
Posts: n/a
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"
PS: dpx, dragule, e posibil, nu stiu, da' eu vorbeam despre acel masiv eleron de Cosworth (n-am mai facut aluzie la ala de pe portbagaj).
cu dragule voresti cu cine-ti permite ok?dar nu cu mine
 
Old 11-03-05, 15:57   #203
Monkey_Bz

Stage 4
 
Monkey_Bz's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 274
Default

am si eu o parere....dak imi perimteti sa o spun... ....k vad k mai aveti 1 pic si va luati si la bataie .Dacia aia este urata cu eleroanele alea doua!....in special cu coada aia de airbus....
Inteleg k a mucit omu` la ea,,inteleg k a bagat bani in ea.....dar cu eleroanele alea isi bate joc d munca si d banii investiti! !
__________________

.....::::: Astra G 1,7 CDTi :::::.....
Monkey_Bz is offline  
Old 11-03-05, 16:17   #204
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"dj05dpx\"
nu se compara bineinteles,dar era vorba de o dacie,nu poti modifica la o dacie ce inginerii romani de la Pitesti nu au facut timp de 30 de ani fabricand acelasi model!!
Nu-i problema mea.
In sfarsit, \"prima dovada\" ca si la Dacie se fac improvizatii, nu numai la Oltcit, cum spuneau unii

Quote:
Originally Posted by \"dj05dpx\"
care comentarii am mai scris eu pe aici?sunt doar doua
Ai scris 2 mesaje, unu' dupa altu', ca deh, e greu sa dai edit

Quote:
Originally Posted by \"dj05dpx\"
mie imi place masina asa cum e!
Parerea ta, asa cum si parerea mea e ca masina arata oribil cu eleronu' ala.

Quote:
Originally Posted by \"dj05dpx\"
cu dragule voresti cu cine-ti permite ok?dar nu cu mine
Scuza-ma, promit ca-mi dau 2 palme

PS: Al3xius, daca nu faceai aluzii la mine, dadeai quote la mesajele celor care erau tinta mesajului tau, iar eu daca eram nesimtit (cum e una lume), puneam si poza din fata, care demonstreaza inca odata ca masina se incadreaza perfect in topicu' asta, poza in care aparea si placuta GRT si abia atunci puteai sa faci aluzie la \"ograda noastra\". Daca ai impresia ca noi traim intr-o ograda, atunci iesi din cocina

Cu prima ocazie cand mai spui ceva legat de NSL Craiova, te asigur c-o sa te fac sa regreti! E pentru ultima data cand iti spun!
Gabi is offline  
Old 11-03-05, 16:38   #205
dj05dpx
Guest
 
Posts: n/a
Default Re:

[quote=\"Gabi\"]
Quote:
Originally Posted by \"dj05dpx\"
Quote:
Originally Posted by \"dj05dpx\"
care comentarii am mai scris eu pe aici?sunt doar doua
Ai scris 2 mesaje, unu' dupa altu', ca deh, e greu sa dai edit

stiu ,te inteleg, cred ca de la tine m-am molipsit si de la Doru,e frumos sa critici pe altul fara sa privesti in ograda ta

am raspuns la fiecare in parte asa e frumos nu-ti dau tie socoteala,ii dau lui Gratian cand ma va intreba

apropo: ne crezi batuti in cap, asa pe toti?ce vrei tu sa demonstrezi?
 
Old 11-03-05, 16:42   #206
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"dj05dpx\"
stiu ,te inteleg, cred ca de la tine m-am molipsit si de la Doru,e frumos sa critici pe altul fara sa privesti in ograda ta

am raspuns la fiecare in parte asa e frumos nu-ti dau tie socoteala,ii dau lui Gratian cand ma va intreba

apropo: ne crezi batuti in cap, asa pe toti?ce vrei tu sa demonstrezi?
Pardon, nu cred ca m-ai vazut pe mine sa scriu in proasta mesaje, unu' dupa altu', eu stiu sa editez.

Poti sa raspunzi la fiecare-n parte si intr-un mesaj, poti sa dai quote la mai multe mesaje intr-unu', sau nu stiai ?

Nu stiu la ce te referi, nu stiu ce crezi ca vreau sa demonstrez. Nu sunt eu cel care sustine ca monstruozitatea aia de eleron e frumoasa.

PS: ce-ai cu curu' lu' Doru? E asa bun?
Gabi is offline  
Old 11-03-05, 16:43   #207
dj05dpx
Guest
 
Posts: n/a
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gabi\"

Cu prima ocazie cand mai spui ceva legat de NSL Craiova, te asigur c-o sa te fac sa regreti! E pentru ultima data cand iti spun!


acum am vazut si amenintarea asta: si ce ne faci ma ? ce te crispezi atat?nu vezi bine?aa?waw ce categoric esti

daca vroia sa spuna ceva se refera clar la tine,nu mai aduce tu in calcul NSL,ca esti discriminat , se refera la persona ta,te vaiti in inchipuirea ta

sa mute cineva topicul asta la arena,eu am examne acum,revin pe seara,
 
Old 11-03-05, 16:47   #208
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"dj05dpx\"
acum am vazut si amenintarea asta: si ce ne faci ma ? ce te crispezi atat?nu vezi bine?aa?waw ce categoric esti

daca vroia sa spuna ceva se refera clar la tine,nu mai aduce tu in calcul NSL,ca esti discriminat , se refera la persona ta,te vaiti in inchipuirea ta

sa mute cineva topicul asta la arena,eu am examne acum,revin pe seara,
Chiar puteai sa editezi mesaju' anterior pe bune

Citeaza mesaju' meu, face aluzie la ograda, da' nu e vorba de NSL Craiova, e vorba de mine ? Si de ce face aluzie la mine ? Am facut eu aluzie la el ? La tine ? La GRT ? Baiatule, crispati voi sunteti, nicidecum eu ! Nu mie mi-e foame, ci voua. Nu eu ma iau de voi fara motiv, ci voi. Nu eu vorbesc cu unu' si-l bag si pe altu' in discutie, fara ca el sa aiba legatura cu discutia. Am mai zis-o si-o mai spun: daca voiam sa ma leg de voi, puneam poza facuta cu CMGu' din fata, poza in care se vedea placuta GRT si, daca eram mai nesimtit, faceam un chenar la numar, sa iasa mai bine in evidenta, dar eu m-am rezumat doar la eleronu' ala oribil, pe care voi il savurati in fiecare clipa a vietii voastre. Ca sa citez pe cineva: BLEAH!!!

Arena? 4 what? Facem si-acolo o \"ograda\"? Doamne, voua chiar va place sa stati prin asa ceva
Gabi is offline  
Old 11-03-05, 16:50   #209
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

aloooooooooooooo
baietiiiii
sunteti OFFTOPIC
aveti arena sa va scoateti okii.
moderatorii ce faceti?
COObra is offline  
Old 11-03-05, 16:53   #210
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"COObra\"
aloooooooooooooo
baietiiiii
sunteti OFFTOPIC
aveti arena sa va scoateti okii.
moderatorii ce faceti?
Daca tot am inceput, hai sa continuam

Stiu ca suntem offtopic.

Nu vreau sa-mi dau ochii pe asa ceva. Sunt albastrii si foarte frumosi

Gabi is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -