Nu pot spune ca am avut mare succes[sambata sper sa am noroc mai mare...anyway niste poze interesante[ultima nu e kitch dar cu ocazia asta o pun : o dubita lasata in mijlocul onestiului cu cheile in usa

]...dar eu ca un bun cetatean am lasat cheile la locul lor

insa dupa o ora am vazut ca cheile[scz cacofonia] nu mai erau acolo...anyway...enjoy