Quote:
Originally Posted by sageata
cred ca-si ia ilegal-kid ca nu prea i-am mai auzit gura pe aici. coace el o boacana de asta. la cum il stiu... 
|
L-am vazut eu intr-o zi prin oras

tot pe aia o are :P
Sa va mai pun si eu poze cu o masina din bc... chiar dak is de la Bazar

da eu nu am reusit sa ii fac poze